رازهای زندگی خصوصی هیو جکمن و همسرش | از ۱۳ سال اختلاف سنی تا ممنوع کردن همکاری با آنجلینا جولی توسط همسرش!

مشاهده : 9866
رازهای زندگی خصوصی هیو جکمن و همسرش | از ۱۳ سال اختلاف سنی تا ممنوع کردن همکاری با آنجلینا جولی توسط همسرش! مهارت های زندگی
شاید در حال حاضر هیچ بازیگر استرالیایی به اندازه هیوجکمن در هالیوود شهرت و اعتبار نداشته باشد حتی راسل کرو و نیکول کیدمن. در این مطلب رازهای جالبی را از زندگی هیوجکمن و همسرش بخوانیدو از شایعات همجنسگرا بودن هیوجکمن تا ممنوعیت همکاری با آنجلینا جولی!

شاید در حال حاضر هیچ بازیگر استرالیایی به اندازه هیو جکمن در هالیوود شهرت و اعتبار نداشته باشد حتی راسل کرو و نیکول کیدمن. وی علاوه بر این که فیزیک بدنی فوق العاده ای داشته و در فیلم های اکشن، علاوه بر فیلم های دیگر، نقش های مختلفی را بازی کرده است، در حوزه ی خوانندگی و رقص نیز تبحر خاصی داشته و برای بازی در نقش پیتر آلن در تئاتر موزیکال پسری از اُز توانست جایزه تونی را با خود به خانه ببرد. در این شماره از زندگی افراد مشهور با زندگی هیوجکمن و همسرش بیشتر آشنا شوید.

زندگی هیوجکمن و همسرش

علاوه بر رزومه ی کاری بی نظیر و درجه یک، اما ازدواج او با دیگر بازیگر سرشناس استرالیایی، دبورا لی فورنس، نیز در نوع خود جالب و بی نظیر بوده است. در ادامه می خواهیم به شما بگوییم که به چه دلایلی رابطه ی این دو معمولی نیست و به طور خاص با استانداردهای هالیوود مطابقت ندارد.

۱-زمانی که او و همسرش با هم آشنا شدند فورنس ستاره بود نه جکمن

جکمن و فورنس ابتدا در سال ۱۹۹۵ در پشت صحنه سریال تلویزیونی استرالیایی
«کورِلی» (Correlli) با هم آشنا شدند. این اولین حضور قابل توجه جکمن
در سینما و تلویزیون پس از فارغ التحصیل شدن از آکادمی هنرهای نمایش
دانشگاه پرث بود اما فورنس تا آن زمان تجربه بازی در بیش از ۲۰ فیلم را داشت.
در این سریال، فورنس نقش لوییزا کورلی، روانشناس زندان را بازی می کرد
و جکمن نیز در نقش کوین جونز، یک زندانی با بدنی پر از تتو ظاهر شد
که در طول دوران بازداشت خود توسط پلیس صدمه مغزی دیده بود.

این سریال تنها یک فصل ادامه داشت اما زندگی این دو را برای همیشه تغییر داد.
هیوجکمن در سال ۲۰۱۶ در مصاحبه ای گفت که از این که قبل از رسیدن
به شهرت با همسرش آشنا شده خدا را شکر می کند زیرا “هر چه که
در زندگی کاری من در روی صحنه یا خارج از آن رخ می دهد
نتیجه ی کار دو نفره ماست”.

هیوجکمن

هیوجکمن و همسرش

آشنایی هیوجکمن و همسرش

۲- آن ها اولین بار در سریال به هم ابراز علاقه کردند

اگر چه جکمن در ابتدا ظاهر جذابی نداشت اما از همان اول تهیه کنندگان
متوجه شدند که این دو با هم خواهند خورد به همین دلیل آن ها را در نقش
مقابل وارد یک رابطه ی رمانتیک کردند. جکمن در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۵ گفت
که در ابتدا از بازی در مقابل فورنس می ترسیده است
زیرا “او یک ستاره بزرگ بود”.

وی در مورد صحنه ای که در سریال «کورلی» در داخل ماشین داشتند چنین می گوید:
” من روی صندلی عقب نشستم و گفتم سلام، او کمربند ایمنی اش
را باز کرد و پس که رویش را به سمت من برگرداند، دستش را به سمتم دراز کرد
و انگار داشت می گفت سلام من دبورا لی هستم.
او عینک آفتابی اش را برداشت و من از این کارش خوشم آمد.
از همان اول هم فریبنده بود ولی وقتی که عینکش را برداشت دیگر فوق العاده شده بود.
از آن به بعد ما دوستان خوبی شدیم”.

هیوجکمن

زندگی خصوصی هیوجکمن و همسرش

۳- مدت زمان نسبتاً زیادی طول کشید تا این دو به هم ابراز علاقه کردند

اگر چه جکمن از همان ابتدا شیفته ی فورنس شده بود اما تردید باعث می شد
که در پیشقدم شدن درنگ کند. وی در این باره چنین گفته است:
” چنان از این موضوع پریشان شده بودم که حدود یک هفته با او حرف نزدم.
وقتی که فهمیدم یک هفته است با او حرف نزده ام به خودم گفتم برو جلو احمق نباش”.
او موضوع را به همان شکل سنتی پیش برد: با یک مهمانی شام کلیشه ای.

جکمن در این باره چنین گفته است:” او و ۲۰ نفر دیگر را دعوت کرده بودم و او گفت:
موضوع چیه؟ از من بدت میاد؟ دیگه با من حرف نمی زنی.
چه کار بدی ازم سر زده؟”. با کمی شجاعت بی پروایانه،
جکمن در نهایت راز دلش را فاش کرد و به همسر آینده اش چنین گفت:
” ببین، من عاشقت هستم ولی این فکر رو از سرم بیرون می کنم. و او گفت:
اوه، واقعا؟ با خودم گفتم اوضاع بد شد. او در ادامه گفت:
من هم از تو خوشم میاد. و من با خودم گفت: اوه،عالیه. ماجرا همین بود”.

هیوجکمن

آشنایی هیوجکمن با همسرش

اختلاف سنی هیوجکمن با همسرش

۴- فورنس ۱۳ سال از جکمن بزرگ تر است

در هالیوود اگر مردی حتی چند دهه از همسرش هم بزرگ تر باشد کسی زیاد تعجب نمی کند؛ برای مثال همسر جورج کلونی، اَمل کلونی، ۱۷ سال از او کوچک تر است. اما اکنون جکمن ۴۸ ساله و فورنس ۶۱ ساله است و زمانی که این دو با هم ازدواج کردند جکمن ۲۶ و فورنس ۳۹ سال سن داشت و این موضوع کمی با کلیشه های هالیوودی تطابق ندارد.

اگر چه فورنس در زمان آشنایی با جکمن بسیار از او مشهورتر بود اما خیلی زود شهرت او در مقابل شوهرش رنگ باخت به خصوص در ایالات متحده زیرا فورنس در این کشور، برخلاف کشور خودش هیچ شهرتی ندارد. جکمن گفته که همسرش از این موضوع به شدت ناراحت است و خود نیز دیده که بسیاری سعی داشته اند او را به به حاشیه برانند. فورنس نیز در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۱ این ادعاهای خود را تایید کرده و گفته که بسیاری از مواقع طرفداران جکمن او را نادیده می گیرند.

شایعات همجنسگرا بودن هیوجکمن

۶- شایعات در مورد همجنسگرا بودن جکمن تمامی ندارد

اگر چه بیش از دو دهه از ازدواج جکمن و فورنس می گذرد اما همواره شایعاتی در مورد تمایلات جنسیتی جکمن به گوش می رسد. در واقع این شایعات در سالیان اخیر بارها و بارها مطرح شده و هر بار این زن و شوهر مجبور شده اند آن را با شدت تمام رد کنند.

جکمن نیز بارها نارضایتی و خشم خود را از این شایعات ابراز کرده و گفته که این صحبت ها علیرغم این که هیچ پایه و اساسی ندارند اما به زندگی شخصی او لطمه زده اند. فورنس نیز گفته است که این شایعات در مورد همسرش واقعیت نداشته و کسانی که این شایعات را پخش می کنند قصد توهین به جکمن را دارند. جکمن نیز گفته که به این صحبت ها اعتنایی نداشته و تنها آن چه که واقعیت ماجرا بوده و خود از آن آگاه است برایش اهمیت دارد.

هیوجکمن

آشنایی با زندگی هیوجکمن

متاسفانه بسیاری از سلبریتی ها با مشکلی بزرگ به نام طرفداران عقده ای و دردسرساز مواجه می شوند اما تعداد بسیار کمی اتفاق وحشتناکی که در این زمینه برای فورنس و جکمن افتاده را تجربه می کنند. به گفته ی روزنامه ی نیویورک پست، در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ یکی از طرفداران جکمن به نام کاترین ثورستون همواره او را تعقیب می کرد. در یکی از این موارد ثورستون وارد باشگاه ورزشی که جکمن در حال ورزش در آن است می شود و با بیرون کشیدن یک تیغ به او می گوید که وی عاشق جکمن است و او نیز باید با وی ازدواج کند. جکمن می گوید این اتفاق ترسناک بوده و تنها نگرانی وی خانواده اش است. این زن بعدها به ۶ ماه زندان، ۵ سال آزادی مشروط و ۸ سال دور ماندن از جکمن محکوم می شود.

۹- همسرش او را از همکاری به هر نحوی با آنجلینا جولی بازداشته است

واقعیاتی عجیب و باورنکردنی در مورد زندگی خصوصی هیوجکمن

شاید این یکی کمی خنده دار باشد اما فورنس در سال ۲۰۱۵ در مصاحبه ای در استرالیا در مورد یکی از قوانینی که در رابطه ی او و جکمن وجود دارد چنین گفت:” من به وکیل برنامه های او گفته ام که اجازه ندارد با آنجلینا کار کند. من مطمئنم که او زن بسیار خوبی است و از کاری که می کند لذت می برد و در زمینه ی آگاهی از فرزندخواندگی کارهای زیادی کرده است”.

البته او بلافاصله اعلام کرد که در مورد حرفی که چند دقیقه قبل زده شوخی کرده است اما با توجه به اتفاقاتی که در سال های گذشته در زندگی شخصی آنجلینا جولی گذشته نمی توان فورنس را به خاطر حد گذاری برای شوهرش حتی به صورت شوخی نیز سرزنش کرد. جکمن نیز در مصاحبه ای وقتی از او در مورد این سخنان شوخی همسرش سوال شد چنین گفت:” تا زمانی که او نیز با برد پیت کار نکند، مشکلی با این موضوع ندارم”.

هیوجکمن

هیوجکمن و دبورا لی فورنس

تلاش زیاد هیوجکمن و همسرش برای برای بچه دار شدن

جکمن و فورنس از این که یک پسر و دختر به نام های اسکار و آوا را به فرزندی قبول کرده اند خوشحال هستند اما مسیر آن ها برای پدر و مادر شدن مسیر آسانی نبوده است و آن ها هر بار که سعی کرده اند بچه دار شوند با شکست مواجه شده اند. وی گفته که علیرغم تمامی تلاش ها و معالجات نتوانسته اند فرزند بیولوژِیکی خود را داشته باشند و این برایشان بسیار سخت بوده است.

آن ها ابتدا قصد داشتند دستکم دو بچه از خودشان داشته و سپس تعدادی دیگر را نیز به فرزندخواندگی قبول کنند. اما وقتی در بچه دار شدند شکست خوردند سعی کردند که این خلاء را با فرزندخواندگی پر نمایند. وی گفته که این امر سرنوشت او و همسرش بوده و به محض این که پسر و دختری را به فرزند خواندگی پذیرفته، نگرانی و اضطراب آن ها از بین رفته است. وی اسکار و آوا را فرزند واقعی و نه فرزند خوانده می داند.

۱۰- آن ها در هنگام تولد پسرخوانده شان حضور داشتند

جکمن در مصاحبه با اپرا وینفری در سال ۲۰۰۶ افشا کرد که وی در هنگام به دنیا آمدن پسر خوانده اش، اسکار، حضور داشته است. وی در این باره چنین گفته است:” ما هنگام تولد آنجا بودیم و مادر بچه را خیلی خوب می شناختیم. در طول زایمان من و دب دست در دست هم بودیم. سپس به او [مادر بچه] گفتم:اشکالی نداره که من هم حضور داشته باشم؟ مادرش گفت: نه، هر جور راحتی. می تونی بمونی. او زن خجالتی بود اما آن موقع به او مسکن تزریق شده بود. تجربه ی فوق العاده ای بود”.

زندگی شخصی هیوجکمن

۱۲- این دو بیش از ۲۱ سال است که با هم زندگی می کنند

اگر چه همواره شایعات بسیاری در مورد زندگی این دو وجود داشته اما جکمن و فورنس اکنون بیش از دو دهه است که با هم زندگی می کنند که ازدواج آن ها را به یکی از بادوام ترین ازدواج های هالیوود تبدیل کرده است. جکمن دلیل پایدار ماندن زندگی شان را در این موضوع می داند که او در هنگام ازدواج بازیگر معروفی نبوده است. فورنس در این باره چنین می گوید:” شوهرم بهترین دوست من است. همیشه گفته ام. من تنها فرزند خانواده ام بودم پس ازدواج برای من شبیه این است که دوستی شب در خانه ام بماند تا فردا صبح هم بتوانم با او بازی کنم، به نظرم این فوق العاده است. عاشق این وضع هستم”.

هیوجکمن

هیوجکمن و خانواده اش

جوایز فیلم هالیوود از گلن کلوز و هیوجکمن تجلیل می‌کند

گلن کلوز و هیوجکمن در جوایز فیلم هالیوود که در روز ۴ نوامبر در هتل بورلی هیلتون کالیفرنیا برگزار می شود تجلیل می شوند.

کلوز که در نقش اصلی فیلم «همسر» به عنوان زنی که زندگیش را وقف شوهر رمان‌نویسش کرده بازی می کند، جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن هالیوود را دریافت خواهد کرد.

جکمن نیز که در فیلم «پیشتاز» نقش گری هارت نامزد شکست خورده ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در سال ۱۹۸۸ را ایفا کرده است، جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد هالیوود را دریافت می کند.

علاوه بر این جایزه بهترین کارگردان هالیوود به دیمین شزل کارگردان برنده جایزه اسکار برای فیلم «نخستین مرد» اهدا می شود.

پیش از این اعلام شده بود نیکول کیدمن «جایزه دستاورد هالیوود»، تیموتی شالامی «جایزه بازیگر نقش مکمل مرد» و ریچل وایس «جایزه بازیگر نقش مکمل زن» را در بیست و دومین دوره جوایز فیلم هالیوود دریافت خواهند کرد.

مراسم جوایز فیلم هالیوود را دیک کلارک پروداکشنز که با کمپانی مالک هالیوود ریپورتر شراکت دارد، برگزار می کند.

روزیاتو / مهر

2019-05-09 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
رازهای زندگی خصوصی هیو جکمن و همسرش | از ۱۳ سال اختلاف سنی تا ممنوع کردن همکاری با آنجلینا جولی توسط همسرش! رازهای زندگی خصوصی هیو جکمن و همسرش | از ۱۳ سال اختلاف سنی تا ممنوع کردن همکاری با آنجلینا جولی توسط همسرش!
شاید در حال حاضر هیچ بازیگر استرالیایی به اندازه هیوجکمن در هالیوود شهرت و اعتبار نداشته باشد حتی راسل کرو و نیکول کیدمن. در این مطلب رازهای جالبی را از زندگی هیوجکمن و همسرش بخوانیدو از شایعات همجنسگرا بودن هیوجکمن تا ممنوعیت همکاری با آنجلینا جولی!
سوژه های روز رو این جا ببینید !
فال روزانه
تعبیر خواب
نکات جالب از زندگی اورلاندو بلوم | از حوادث وحشتناک تا حضور در زندگی میراندا و کیتی!
زندگی حلیمه آدن | از تولد در ادوگاه پناهندگان تا افتخار به اسلام و تبلیغ لباس شنا!!!
زندگی تلخ فریدا کالو | از تصادفی که نامزدی اش را بهم زد تا خیانت خواهر و همسرش به او!
جذاب ترین نکات زندگی تام هاردی ؛پسر همه فن حریف هالیوود | از اعتیاد تا نامزدی اسکار
نکات جذاب از زندگی ریانا |دستگیری در برلین تا دادن بورسیه دانشگاهی!
زندگی اقبال لاهوری ؛ از تحصیل در کمبریج تا ایجاد کشور پاکستان!
نکات جالبی از زندگی میسی ویلیامز | از بازی تاج و تخت تا کارآفرینی!
قوانین مهم زندگی “راک” که او را موفق و محبوب کرده است!
زندگی وو یاجون ، ثروتمندترین زن خودساخته دنیا؛ از خبرنگاری تا ثروت میلیاردی
زندگی و علت درگذشت امیر صادقیان ؛ از کنار گذاشتن بازیگری تا نمایشگاه داری!
نکات جالب از زندگی پیتر دینکلیج | از بی اهمیتی به برانجلینا تا جنسیت بچه دومش که اعلام نمی کند!
زندگی عجیب جولین آسانژ | از افشاگری و تاسیس ویکی لیکس تا رابطه با پاملا اندرسون!
مصیبت های وحشتناک در زندگی لیام نیسون | از کودکی دشوار تا مرگ دردناک همسرش!
رازهایی از زندگی التون جان | از فحاشی التون به مدونا تا تهدید شدن به مرگ!
زندگی اسحاق قویدل ؛ از فروش مکمل بدنسازی تا سرطان به خاطر مصرف همین مکمل ها !
زندگی پرنس ویلیام و کیت میدلتون و چالش هایی که از سر گذرانده اند!
صحبت های جالب جورجینا درباره زندگی خصوصی کریس رونالدو!
زندگی عجیب مرتضی آوینی | از نام اصلی اش که کامران بود تا استایل دوران جوانی!
نکاتی جالب از زندگی امیرعباس هویدا در چهلمین سالگرد اعدامش !
زندگی میرزا آقا خان نوری ؛ رقیب امیرکبیر و یکی از بدنام ترین اشخاص ایران!
دلایل تلخی از کمرنگ شدن مگ رایان | از عمل های زیبایی تا روابط ناخوشایند!
نکاتی جالب از زندگی جمشید مشایخی؛ پیر سینمای ایران
نیمه تاریک زندگی جف بزوس، موسس آمازون | از توهین به کارمندان تا رسوایی جنسی!
حقایقی باورنکردنی از زندگی کلئوپاترا | از علت آرایش چشم عجیب تا مرگ مبهم!
سردار آزمون و بزرگ ترین گل زندگی اش در تعطیلات که باعث تمجید باشگاه زنیت شد!
رنج‌ها و اتفاقات دردناک زندگی سلن دیون | از مرگ همسر و برادر تا از دست دادن صدا!
زندگی بچه های مایکل جکسون | از دختر دردسرساز تا پسری که از پنجره آویزانش کرد!
زندگینامه هنری فورد ؛ او خورو را مردمی کرد
نکات عجیب از زندگی جولیا رابرتز | از از بیمه لبخند تا شوخی جرج کلونی و بردپیت با او
زندگی صدف خادم ؛ از اضافه وزن شدید تا رینگ بوکس فرانسه
زندگی شهرنوش پارسی‌ پور (همسر سابق ناصر تقوایی) و درخواست کمک مالی از آمریکا
زندگی جین سیمور، پزشک دهکده | از مهمانی ملکه الیزابت به افتخارش تا اسارت مادرش در ژاپن!
زندگی مرجان شیخ الاسلامی آل آقا و همسرش ؛ زن هزار چهره
راز‌های موفقیت زندگی ایلان ماسک ، کارآفرین و نابغه پولسازی جهان
زندگی جنجالی برد پیت | از ازدواج و جدایی عجیب تا تحصیل فرزندانش!
نکات جالب و عجیب از زندگی امبر هرد | از تصادف دوست صمیمی اش تا طلاق پر سر و صد
هواوی
logo-samandehi