سوژه های طنز از تفاوت صف در ایران با کانادا تا نفرین جدید مامان ها

اشتراک:
سوژه های طنز از تفاوت صف در ایران با کانادا تا نفرین جدید مامان ها سوژه ها
در این مطلب به موضوع سوژه های طنز تفاوت صف در ایران و صف در کانادا ، عکس های خنده دار روز و شخصیت شناسی با یک عکس و نفرین جدید مامان ها پرداخته ایم.

سوژه های خبری امروز درباره تفاوت صف در ایران و کاناد ،شخصیت شناسی از یک عکس ،تصاویر جالب و خنده دار روز و سایر مطالب طنز می باشد همراه با پرشین وی شوید تا این مطالب را بخوانید.

صف در ایران

تفاوت صف کشیدن ما در ایران و کانادا!

هجوم ایرانیان مقیم کانادا برای خرید بلیت‌های بازی تیم‌ملی، سوژه کارتونی از محمدرضا میرشاه‌ولد شده است.

صف در ایرانفرق صف در ایران و کانادا

در ادامه تفاوت صف در ایران و کانادا همچنین بخوانید:

در این تصویر چند اسب دیدید؟

تعداد اسب هایی که در این تصویر می بینید چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما می گوید

صف در ایرانتصویر شخصیت شناسی

تست شخصیت شناسی

دیدن ۱ اسب

در ادامه خبر صف در ایران همچنین بخوانید : اگر فقط یک اسب دیدید، کسی هستید که چشمانش بیشتر در پی تصویر بزرگتر است. شما دید بسیار وسیعی نسبت به چیزها دارید. در تصمیم گیری عجول هستید و چیزها را ارزیابی نمی کنید یا عمیقاً در مورد آنها فکر نمی کنید برای همین گاهی پس از تصمیم گیری دچار مشکل می شوید.

دیدن ۵ تا ۱۰ اسب

اگر پنج تا ۱۰ اسب را در این تست تصویری مشاهده کردید، نشانه هایی از کمال گرایی در خود دارید. شما مسائل را ساده نمی‌گیرید و دوست دارید به چیزهایی که ارزشمند هستند اهمیت دهید. روش تصمیم گیری شما منطقی و معقول است و همین یکی از دلایل موفقیت شما در اکثر کارهاست.

شما یک روش کار تصادفی دارید که گاهی باعث ایجاد هرج و مرج می شود اما در نهایت موفق می شوید به اهداف خود برسید. شما همیشه در حال حرکت هستید، ممکن است گاهی در حال دویدن و گاهی خزیدن باشید، اما هرگز متوقف نمی شوید.

شما کمی بیش از حد به توانایی های خود اعتماد دارید، اما می‌دانید چگونه شکست ها را بپذیرید و در زمان لازم با این مسئله کنار خواهید آمد.

شخصیت شناسی با عکس

دیدن ۱۱ اسب و بیشتر

اگر در نگاه به این تصویر، ۱۱ اسب یا بیشتر بشمارید، پس شما فردی بسیار تیزبین هستید و اغلب اوقات متوجه چیزهایی می شوید که دیگران نمی بینند. شما مسئولیت پذیر هستید و مردم دوست دارند با شما همکاری داشته باشند و از این با شما بودن لذت می برند.

اغلب در موقعیت‌هایی گرفتار می‌شوید که مطمئن نیستید باید کاری را ادامه دهید یا برعکس. گاهی با وجود تلاش زیاد اما هرگز با تمام وجود از نتایج نهایی راضی نیستید.

در ادامه تفاوت صف در ایران و کانادا همچنین عکس های جالب زیر را ببینید:

عکس خنده دارطنز شوهر
عکس طنز عکس جالب در دریا
طنز نفریننفرین جدید مامانا
طنز حیواناتعکس جالب از زرافه
طنز موشموش بامزه
طنز جالبعکس جالب
گردآوری:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
چکاد بام