جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

دیدار حسن یزدانی و پدرش با علیرضا دبیر در فدراسیون کشتی

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 03 نوامبر 2022 اشتراک:
حسن یزدانی تازه ترین ها از دنیای ورزش
ستاره کشتی ایران و مرد هشت مداله تیم ملی امروز با علیرضا دبیر دیدار کرده و در این جلسه پدرش او را همراهی کرده است.

قهمران کشتی المپیک و جهان امروز با علیرضا دبیر دیداری داشته و پدر وی که بعد از رقابت های جهانی صربستان صحبت های جنجالی گفته بود پسرش را همراهی کرده است. در ادامه تصویری از حسن یزدانی و پدرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

حسن یزدانی و پدرش

دارنده ۸ مدال جهان و المپیک به همراه پدر خود با علیرضا دبیر در فدراسیون کشتی دیدار و گفت‌وگو کرد.
حسن یزدانی دارنده ۸ مدال جهان و المپیک صبح امروز (پنج‌شنبه) به دیدار علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی رفت. پدر حسن یزدانی در این جلسه او را همراهی می‌کرد.

علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی در راستای دیدارهای خود با قهرمانان کشتی و شنیدن و حل و فصل مشکلات آن‌ها، این بار با حسن یزدانی جلسه‌ای ۹۰ دقیقه برگزار کرد. در این جلسه مباحث فنی و غیر فنی مختلف برای رسیدن یزدانی به دومین طلای المپیک مطرح شد.

در این جلسه هادی عامل گزارشگر شناخته شده کشتی نیز حضور داشت.

پس از باخت سنگین حسن یزدانی به دیوید تیلور در رقابت‌ های جهانی صربستان، پدر ستاره تیم ملی در بدو ورود به ایران صحبت های بسیار تندی را علیه علیرضا دبیر مطرح کرده بود.

حسن یزدانی و پدرشحسن یزدانی و پدرش

شوک به مرد تاریخ‌ ساز کشتی ایران

لیگ برتر کشتی آزاد با حضور ۸ تیم از آبان شروع می‌شود که به نظر امسال لیگ برتر کشتی آزاد از جذابیت بیشتری برخوردار است. از این هشت تیم که در دو گروه چهار تیمی تقسیم شده‌اند، سه تیم شرایط بهتری از بقیه تیم‌ها دارند و پیش‌بینی می‌شود قهرمان از بین یکی از این سه تیم بیرون می‌آید.

این سه تیم تقریباً تمامی ستاره‌های کشتی را در اختیار گرفته‌اند و قراردادهای بازیکنان ملی‌پوش هم به یک میلیارد تومان نزدیک شده است. در این لیگ جذاب اما یک خبر مهم وجود دارد و آن هم غیبت حسن یزدانی است.

دیدار حسن یزدانی و پدرش با علیرضا دبیر در فدراسیون کشتیعلیرضا دبیر و حسن یزدانی

صحبت های حسن یزدانی و پدرش

مصاحبه دردسرساز پدر؟

البته این روزها شایعاتی هم مطرح است که مصاحبه تند پدر وی علیه رئیس فدراسیون کشتی در این ماجرا بی‌تأثیر نیست. هنوز مشخص نیست این ماجرا واقعیت دارد یا نه

اما ظاهراً رابطه فدراسیون کشتی با حسن یزدانی به‌ دلیل انجام مصاحبه تند وی در فرودگاه شکرآب شده و مثل گذشته دیگر گرم نیست. در سال‌های اخیر حسن یزدانی با حمایت‌های فدراسیون قراردادهای خوبی را بسته بود.

ایسنا , خبر انلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس