سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

آشنایی با رافائلا پیمنتا وکیل برزیلی که قدرتمندترین زن فوتبال می‌شود

تاریخ نشر :چهارشنبه 25 مه 2022 اشتراک:
رافائلا پیمنتا تازه ترین ها از دنیای ورزش
مینو رایولا سوپرایجنت فوتبال بعد از مرگش رافائلا پیمنتا وکیل برزیلی را به عنوان وکیل خود در کارهایش و همچنین وارث اموالش معرفی کرده است.

بعد از مرگ مینو رایولا مشاور معروف فوتبالیست های جهان او از یک وکیل برزیلی خواسته تا کنترل تجارتش را بر عهده بگیرد و راه او را ادامه دهد. در اداکه عکس های از رافائلا پیمنتا وکیل برزیلی را در پرشین وی مشاهده کنید.

رافائلا پیمنتا وکیل برزیلی

مینو رایولا قبل از اینکه در ماه گذشته فوت کند، درخواستی از دوست دیرینه خود داشت. این سوپرایجنت ایتالیایی که به داشتن ستاره‌هایی نظیر ارلینگ هالند، پل پوگبا و زلاتان ایبراهیموویچ به عنوان مشتریان خود می‌بالید، از وکیل برزیلی «رافائلا پیمنتا» خواست تا کنترل تجارت او را به دست بگیرد. اوست که وظیفه دارد به پوگبا در مورد انتقال بعدی‌اش مشاوره بدهد.

چه پوگبا در اولدترافورد بماند و چه دوباره با یوونتوس قرارداد امضا کند، (که گمان می‌رود قراردادی سه ساله به ارزش ۶٫۳ میلیون پوند در سال به بازیکن پیشنهاد داده است)، پیمنتا در مرکز همه مذاکرات خواهد بود. در حقیقت، او ممکن است در حال حاضر قدرتمندترین زن در فوتبال باشد.

تحت تأثیر قرار گرفتن رایولا

پیمنتا به مدت ۱۸ سال دست راست رایولا بود، در کنار او کار می‌کرد و راه و چاه را یاد می‌گرفت. مسیر آن‌ها برای اولین بار در حدود سال ۱۹۹۸ در مراسم راه‌اندازی یک باشگاه کوچک در سائوپائولو به نام گواراتینگوتا، که پیمنتا با اسطوره‌های برزیلی ریوالدو و سزار سامپایو به راه‌اندازی آن کمک می‌کرد، تلاقی کرد. پیمنتا در آن زمان استاد حقوق بین‌الملل در دانشگاه بود که به دنیای فوتبال جذب شد.

رافائلا پیمنتارافائلا پیمنتا

اما ملاقات تصادفی بین پیمنتا و رایولا آغاز یک رابطه پربار بود و آن‌ها به مدت ۱۸ سال تا قبل از مرگ نابهنگام رایولا در ۵۴ سالگی با هم کار کردند. این زن تاجر برای نزدیک‌تر شدن به رایولا به مونت‌کارلو نقل مکان کرد و در دفتر او مشغول به کار شد. تنها تعداد انگشت‌شماری از مردم در دفتر مرکزی «وان» در موناکو کار می‌کنند. یکی از آن‌ها وینچنزو رایولا، پسر عموی مینو است که عمدتاً از بازیکنان ایتالیایی مراقبت می‌کند. اما پیمنتا مهره اصلی است.

سهمی از تجارت رافائلا پیمنتا

رایولا به خیلی‌ها اعتماد نداشت اما به پیمنتا ایمان کامل داشت. جالب اینجاست که او تنها کسی است که رایولا در «وان» به او پیشنهاد سهام داده است. و این فقط رایولا نبود که از تخصص او سود می‌برد، بلکه مشتریان آنها نیز از همکاری با خانم وکیل لذت می‌بردند.

پوگبا از پیمنتا یکی دو چیز در مورد زبان‌ها یاد گرفت و او چند کلمه به زبان پرتغالی هم به ستاره شیاطین سرخ آموزش داد. او همچنین با رایولا در سکوهای پاری‌سن‌ژرمن حاضر می‌شد و ارتباطاتی در پارک‌دوپرنس برقرار می‌کرد. بنابراین، وقتی زمانش رسید، پیمنتا کاملاً آماده بود. و تابستان بسیار شلوغی در انتظار اوست.

مرگ رایولا و جانشینی رافائلا پیمنتا

در آغاز سال، رایولا با بیماری ریوی دست به گریبان شد و حجم کاری خود را کاهش داد. سپس به مدت دو هفته در بیمارستانی در میلان بستری شد تا اینکه سی‌ام آوریل ۲۰۲۲ درگذشت.

مرگ رایولا زمانی اتفاق افتاد که مذاکرات برای جواهر فهرست او در حال نهایی شدن بود. انتقال جنجالی ارلینگ هالند به منچسترسیتی تنها دو هفته بعد تکمیل شد. مجموع معامله، شامل حق‌الزحمه نمایندگان و حق امضای قرارداد، ۸۵٫۵ میلیون پوند گزارش شده است. مشخص نیست که چقدر به رایولا رسیده، اما قطعاً پیمنتا سهمی بزرگ داشته است.

رافائلا پیمنتارافائلا پیمنتا و مینو رایولا

او در مرحله بعد توجه خود را به پوگبا معطوف خواهد کرد چراکه قراردادش به زودی در اولدترافورد به پایان میرسد. پاری‌سن‌ژرمن و رئال مادرید شرایط را به دقت زیر نظر دارند، در حالی که گفته می‌شود یوونتوس قبلاً پیشنهاد خود را ارائه کرده است.

هر اتفاقی بیافتد، مطمئن باشید که پیمنتا بهترین پیشنهاد را برای بازیکن فرانسوی خواهد پذیرفت و پوگبا ممکن است به زبان پرتغالی از او تشکر کند.

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس