اعتیاد یک مادربزرگ به ازدواج +عکس همسران

برخی از مردم به قند ، برخی به سیگار و… اعتیاد دارند ، ولی جن فورد 63 ساله به چیزی فرای آنها اعتیاد دارد و بسیار غیرمعمول تر است ، و آن شوهر است. به گزارش پرشین وی و باوجود شش ازدواج ناموفق ، او ناامید نیست و به دنبال یافتن هفتمین کسی است که […]

اعتیاد یک مادربزرگ به ازدواج

برخی از مردم به قند ، برخی به سیگار و… اعتیاد دارند ، ولی جن فورد 63 ساله به چیزی فرای آنها اعتیاد دارد و بسیار غیرمعمول تر است ، و آن شوهر است. به گزارش پرشین وی و باوجود شش ازدواج ناموفق ، او ناامید نیست و به دنبال یافتن هفتمین کسی است که بتواند با او حلقه رد و بدل کند واین بار او امیدواراست &quotاین یکی&quot خودش باشد.

در حقیقت این خانم که مادر دو فرزند نیز است ، این بار آنقدر از ازدواج ناامید شده است که تصمیم به گفتن داستانش به تمام دنیا دارد با امید اینکه شاهزاده رویایی اش او را پیدا کند.

    اعتیاد یک مادربزرگ به ازدواج +عکس همسران  

 او می گوید:&quotمردم ممکن است به دلیل ازدواج های متعدد، تصور کنند دیوانه هستم ولی من عاشق پایان های خوب هستم.&quot

 &quotیافتن شوهر ایده آل هدف اصلی زندگی من شده است ولی من دست نمی کشم. آن کسی که من می خواهم جایی در همین دنیاست.&quot

 جن تاکنون با مردانی از سنین 23 تا 90 سال ازدواج کرده است و در دفاتر ازدواج ثبت شده است به گزارش پرشین وی ولی هنوز به دنبال عقد مجدد است.

 او دو پسر 44 و 35 ساله دارد که نام آنها را ذکر نکرد و یک نوه دختر 18 ساله دارد که فرزند بزرگترین پسرش است .

 جن همچنین مصمم است که اگر مجبور شد به دنبال آن شخص بیرون انگلستان و حتی سراسر اروپا بگردد ، این کار را انجام دهد. از نظر او مردان آلمانی شیک پوش و مردان ایتالیایی زیبا هستند.

 اولین داستان عشقی جن به زمانی برمی گردد که او 18 سال داشت و با دنیس پارسون 23 ساله آشنا می شود ولی شرط می شود که بعد از ازدواج دنیس به دریا برگردد ولی بعد از به دنیا آمدن پسرشان ، وقتی از وی خواست که بین دریا و او یکی را انتخاب کند، شوهرش به سفرهای دریایی اش ادامه داد و وی طلاق گرفت.

 اعتیاد یک مادربزرگ به ازدواج +عکس همسران     

اولین ازدواج جن فورد با دنیس پارسون در سال 1967

 شوهر دومش کریس بارنر 24 ساله ، چهارسال از او کوچکتر بود و زمانی که او در ماه های آخر بارداریش به سر می برد متوجه شد که با زن دیگری درارتباط است.

  

اعتیاد یک مادربزرگ به ازدواج +عکس همسران

  جن و کریس بارنت در سال 1979 

 شوهر سوم او کریس رابینسون 35 ساله، از آنجا مورد قبول وی واقع شد که بسیار خوب با بچه هایش رفتار می کرد و به محض خواستگاری جواب مثبت به وی داد ولی سه هفته بعد از ازدواج کار به جدایی کشید.

 

اعتیاد یک مادربزرگ به ازدواج +عکس همسران

 جن و پسرانش در ازدواج چهارم وی با استفان رپر  

 مدتی بعد او با استفان رپر آشنا شد که پنج سال از او کوچکتر بود و بعد از چند ماه آشنایی تصمیم به ازدواج گرفتند ، به گزارش پرشین وی این ازدواج برای استفان اولین بار محسوب می شد، ولی بعد از ماه عسل ، او از یافتن شغل سرباز زد و مشاجره آغاز شد و بعد از چند ماه دوباره طلاق گرفتند.

     اعتیاد یک مادربزرگ به ازدواج +عکس همسران 

جن و خانواده اش در روز ازدواج با شوهر چهارم در سال 1984

 او سپس در یک مهمانی با جان فورد 44 ساله آشنا شد ولی بعد از ازدواج متوجه شدند عقاید آنها از ازدواج بسیار با هم متفاوت است وشش ماه بعد از آن طلاق گرفتند.

 بعد از داشتن 5 شوهر در طی 29 سال ،او با خود فکر کرد که شاید بهتر باشد دیگر به تنهایی زندگی کند.

 در سن 49 سالگی با شوهر ششم، فرانک استیل آشنا شد که در همسایگی او زندگی می کرد، بعد از ازدواج مشاجره ها شروع شد و کار به طلاق کشید و بعد از آن جن شنید که شوهر سابقش فوت کرده است …

      اعتیاد یک مادربزرگ به ازدواج +عکس همسران

جن و شوهر ششم فرانک استیل در مراسم ازدواج در سال 1998

تهیه و ترجمه: گروه خبرپرشین وی

 بخش اختصاصی پرشین وی

اعتیاد یک مادربزرگ به ازدواج +عکس همسران

برچسب ها: