برای هر نوع چشم ، چه نوع آرایش ! + تصاویر

 هر زنی زیبایی منحصر به فرد خود را دارد. در عین حال هیچ زنی فاقد نواقص ظاهری نیست. ولی این نواقص به راحتی با یک آرایش درست رفع خواهد شد. هر زنی باید بداند که آرایشی را انتخاب کند که زیبایی طبیعی خود را حفظ کرده و در عین حال آن نواقص را نیز بپوشاند. […]

آرایش اشکال مختلف چشم.jpg

 هر زنی زیبایی منحصر به فرد خود را دارد. در عین حال هیچ زنی فاقد نواقص ظاهری نیست. ولی این نواقص به راحتی با یک آرایش درست رفع خواهد شد. هر زنی باید بداند که آرایشی را انتخاب کند که زیبایی طبیعی خود را حفظ کرده و در عین حال آن نواقص را نیز بپوشاند. با توجه به شکل و فرم چشمهای خود از رنگ هاو وسایل آرایشی چشم استفاده کنید.

آرایش چشمان گود

 

برای هر نوع چشم ، چه نوع آرایش ! + تصاویر

 اگر چشمان گودی دارید سایه های روشن و رنگ صدفی استفاده کنید چرا که باعث می شود چشمانتان بزرگتر دیده شود. سایه را بر روی پلک از گوشه داخلی چشم به بیرون و کمی فراتر از آن بکشید. رنگهای روشن باید در وسط پلک باشد و رنگهای تیره تر درست در بالای کاسه چشم . سایه های تیره تر را در بالا وبیرون ترکیب کنید.

آرایش چشمهای با فاصله از هم

برای هر نوع چشم ، چه نوع آرایش ! + تصاویر

&nbsp

شما می توانید فاصله چشمان خود را کمتر نشان دهید اگر سایه های تیره را از گوشه خارجی چشم تا وسط پلک بکشید.سپس سایه روشن تری از وسط پلک به سمت گوشه داخل چشم بکشید. سپس سایه های مختلف را در وسط پلک باهم ترکیب کنید.

 آرایش چشم های با فاصله نزدیک

برای هر نوع چشم ، چه نوع آرایش ! + تصاویر

&nbsp

چشمهای با فاصله نزدیک باریکتر از چشمان با فاصله زیاد هستند. در داخل گوشه هر دو چشم باید با دقت بیشتری عمل کنید. خط چشم بسیار نازکی در بالای پلک بکشید به طوری که در نزدیک گوشه خارجی چشم ضخیم تر باشد. از لایه نازک سایه روشنی از گوشه بیرونی چشم خود به سمت وسط پلک خود استفاده کرده سپس از رنگ های سایه تیره تر از وسط به سمت گوشه بیرونی استفاه کنید. رنگ های وسط پلک را باه هم ترکیب کنید. ریمل بیشتری در گوشه های بیرونی بزنید.

آرایش چشم برای چشمهای رو به پایین

برای هر نوع چشم ، چه نوع آرایش ! + تصاویر

&nbsp

در این نوع چشم بسیار مهم است که از سایه چشم در بالا و به سمت بیرون استفاده کنید. خط چشم را نزدیک به خط مژه بالا و سپس بکشید و سپس با سایه در طول خط کاسه چشم در قسمت بیرونی دوسوم چشم ترکیب کنید. تا از دید بصری چشم بالاتر دیده شمود و سپس مقدار زیادی ریمل بزنید.

آرایش برای چشمان آسیایی

برای هر نوع چشم ، چه نوع آرایش ! + تصاویر

  

اگر چشمانی به شکل چشمان آسیایی دارید از سایه‌های رنگ روشن در پلک خود استفاده کنید. از مداد برای کشیدن خط ضخیم دودی رنگ در بالای خط مژه استفاده کنید.(باید این خط آنقدر ضخیم باشد که وقتی چشمانتان باز است دیده شود).در زیر مژه‌های پایین از خط نازک‌تری استفاده کنید. برای اینکه چشمانتان پهن‌تر دیده شود از رنگ سایه قهوه‌ای در روی ابروهای خود استفاده کنید. مژه‌های خود را با دو یا سه لایه ریمل زیاد پوشش دهید.

آرایش چشم برای کسانی که از عینک استفاده می‌کنند

 اگر فرم عینک شما رنگ روشنی دارد لازم نیست که رنگ اضافی به سایه خود بیفزایید. بهتر است که توجه بیشتری به مژه‌های خود داشته باشید و آن را پررنگ‌تر کنید.اگر معمولاً ریمل قهوه‌ای را ترجیح می‌دادید به ریمل سیاه تغییر دهید. برای اینکه به حجم مژه‌های خود اضافه کنید ریمل زیاد از ریشه به نوک مژه‌ها بکشید. اگر از آن دسته افرادی هستید که از عینک‌های با فرم پهن و بزرگ استفاده می‌کنید باید وقت بگزارید و ابروهای خود را به رنگ و شکلی در آورید که مناسب باشد. بسیار مهم است که چشم و ابرو صورت شما را نشان دهد نه عینک.

 راز چشمان درشت

سایه‌های تیره چشم را از لحاظ بصری کوچک‌تر و گودتر نشان می‌دهد در حالیکه رنگ روشن چشم‌ها را بزرگ‌تر نشان می‌دهد . &quotچشم‌های خود را باز کنید&quot . اگر می‌خواهید که تأثیر چشمان درشت و زیبا را ایجاد کنید باید از سایه‌های روشن استفاده کنید. بعد از استفاده از هرگونه خط چشم و مداد از سایه استفاده کنید چرا که به نظر ملایم‌تر و ملیح‌تر دیده می‌شود. اگر می‌خواهید چشمگیرتر دیده شوید خط چشم را بعد از سایه استفاده کنید. سپس آرایش چشم خود را با استفاده از ریمل تکمیل کنید. برای اینکه به حجم مژه‌های خود بیفزایید و به نظر بلندتر برسند از ریمل حجم دهنده استفاده کنید. هرگز گوشه داخلی مژه‌های پایینی را خط نکشید چرا که چشمانتان کوچک‌تر دیده می‌شود.

تهیه و ترجمه: طیبه نصرت

 گروه سبک زندگی پرشین وی/ اختصاصی پرشین وی

برای هر نوع چشم ، چه نوع آرایش ! + تصاویر