شرایط بارداری برای خانم‌های مبتلا به ام‌اس

شرایط بارداری برای خانم‌های مبتلا به ام‌اس

به جز داروی کوپاکسون (Copaxone)، مصرف دیگر داروهای ام‌اس که حمله‌های عصبی را کم می‌کنند، در دوران بارداری مجاز نیست. خوشبختانه، بارداری، به خودی‌خود باعث کاهش حمله‌های عصبی به ویژه در سه ماهه سوم می‌شود.

تاریخ نشر :جمعه 16 دسامبر 2016 مشاهده : زنان RSS اشتراک:

آرایش درست در مکانهای عمومی مثل سینما اینگونه است

آرایش طبیعی در مکانهای عمومی  آیا تاکنون به این اندیشیده اید که وقتی می‌خواهید به سینما بروید چه آرایشی برای این مکان مناسب است!  مدتهای مدیدی است در خیابان‌ها صورت‌هایی با ارایش های زیاد را می بینیم که این آرایش سنگین  زیبایی چهره را  از بین می برد ما باید سعی کنیم طبیعی بودن صورت را […]

آرایش طبیعی در مکانهای عمومی

 آیا تاکنون به این اندیشیده اید که وقتی می‌خواهید به سینما بروید چه آرایشی برای این مکان مناسب است!  مدتهای مدیدی است در خیابان‌ها صورت‌هایی با ارایش های زیاد را می بینیم که این آرایش سنگین  زیبایی چهره را  از بین می برد

ما باید سعی کنیم طبیعی بودن صورت را در کشورمان جا بیندازیم و یاد بگیریم هر مکانی آرایش مخصوص خود را دارد. از نظر کارشناس آرایشگری ما برای رفتن به سینما، میکاپ کردن لازم نیست ولی طبق عادت اشتباه خانم‌های ایرانی اگر اصرار به این کار دارید بهتر است آرایش فوق‌العاده لایت و ملایم باشد؛ نسخه‌ای که ما در این صفحه به شما پیشنهاد می‌کنیم.

کرم‌پودر نزنید

اگر این روزها تصمیم دارید با دوستان‌تان به سینما بروید و صورت‌تان جوش زده یا لکی در صورت دارید و دوست دارید صورت‌تان صاف نشان داده شود، می‌توانید از کرم‌پودرهای بسیار رقیق کمک بگیرید تا زیاد به چشم نیاید، درغیراین‌صورت   برای سینما رفتن احتیاجی به کرم‌پودر نیست .

سایه ممنوع

برای سینما، سایه زدن را فراموش کنید. سعی نکنید برای زیباتر شدن، مسخره عام و خاص شوید. در همه جای دنیا سایه برای ‌مهمانی‌ها و عروسی‌ها استفاده می‌شود.  پس اگر دوست دارید زیبایی طبیعی خود را از دست ندهید فکر سایه زدن را از سرتان بیرون کنید.

لب‌ را برجسته نکنید

اگر قرار است در سینما از رژلب استفاده کنید پیشنهاد ما به شما برق لب به رنگ رژگونه است. رنگ رژلب می‌تواند آرایش را پررنگ‌تر یا کمرنگ‌تر نشان دهد و مسلما این را می‌دانید که سینما جایی برای رژلب‌های پررنگ نیست و بهتر است از رنگ‌های ملایم‌تری استفاده کنید.

ابروها را پر کنید

با ابروهای خالی و نامرتب به سینما نروید. اگر قسمتی از ابروهای‌تان خالی است و احتیاج به پر کردن دارد با سایه‌ای ملایم و همرنگ موهای‌تان جاهای خالی را پر کنید، ولی نه به صورت مصنوعی.

خط‌چشم پهن اصلا

گاهی وقت‌ها خط‌چشم می‌تواند در زیبایی چشم‌های شما تاثیر بسزایی داشته باشد. اگر می‌خواهید چشم‌های‌تان از بی‌حالی دربیاید، از خط‌چشم باریک استفاده کنید، همچنین بهتر است به جای خط‌چشم مشکی از قهوه‌ای استفاده کنید چون چشم‌ها را جذاب‌تر نشان می‌دهد و کمتر به چشم می‌آید.

رژ گونه  در سینما

پیشنهاد می‌کنیم برای رفتن به سینما از زدن بیش از اندازه رژگونه جدا خودداری کنید. مبادا گونه‌های‌تان را قرمز و پررنگ کنید، اگر دوست دارید به صورت‌تان رنگ بدهید و گونه‌های‌تان نشان داده شود، رژگونه کمرنگ به شما کمک می‌کند تا گونه‌های‌تان به صورت طبیعی رنگ داشته باشند.

مجله زندگی ایده آل

اخبار مرتبط:

این 20 نکته طلایی را قبل و بعد آرایش کردن فراموش نکنید

به این دلایل از آرایش کردن صورتتان صرف نظر کنید

طریقه صحیح آرایش ورفع عیب های صورت

چگونه از کرم پودر هنگام آرایش کردن استفاده کنیم تا زیباتر جلوه کنیم؟

برای پنهان كردن لكه ها و جوش‌ها هنگام آرایش چه کنیم ؟

آرایش درست در مکانهای عمومی مثل سینما اینگونه است

    مطالب مرتبط:
چهل نما
رایانمهربهنودگشت