دور چشم خود را با این ترکیب جادویی جوانتر کنید

دور چشم و نحوه مراقبت از آن پوست خوب و سالم، در زیبایی خانم ها، نقش زیادی دارد و آینه زیبایی زنان به شمار می‌رود. برای از بین بردن چروک های ریز پوستتان، میتوانید با این روش جادویی، به طور طبیعی وبا اثر بالا، آنها را از بین ببرید. البته امروزه لوازم آرایشی گران‌قیمتی وجود […]

دور چشم و نحوه مراقبت از آن

پوست خوب و سالم، در زیبایی خانم ها، نقش زیادی دارد و آینه زیبایی زنان به شمار می‌رود. برای از بین بردن چروک های ریز پوستتان، میتوانید با این روش جادویی، به طور طبیعی وبا اثر بالا، آنها را از بین ببرید. البته امروزه لوازم آرایشی گران‌قیمتی وجود دارند که پوست را تغذیه می‌کنند، اما مشکل نحوه تهیه و هزینه بالای آن است.
قصد داریم یک کرم چشم طبیعی را به شما معرفی کنیم که بسیار موثر و کارآمد است و بسیار ارزان تمام می‌شود. هیچ یک از محتویات این کرم آلرژی زا نبوده، اما شما می‌توانید شخصا محصول نهایی را بیازمایید.
مواد مورد نیاز و طرز تهیه:
دو عدد کپسول ویتامین E
دو قطره روغن زعتر (تایم)
یک قاشق روغن نارگیل
تمام مواد مورد نیاز را داخل ظرفی ریخته و خوب ترکیب کنید. سپس ترکیب به دست آمده را داخل یک ظرف مناسب ریخته و داخل یخچال نگه دارید.
باید ترکیب را به آرامی دور چشم‌هایتان بمالید و سپس آن را خوب ماساژ دهید. بهتر است این کار را دو ساعت پیش از خواب انجام دهید. به کمک یک دستمال کاغذی، مقادیر اضافی آن را پاک کنید.
این اکسیر جادویی می‌تواند پوست نازک پلک‌ها و همچنین دور چشم‌ها را تقویت کند. شما به کمک این ترکیب ۵ سال جوان‌تر می‌شوید.

باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط:

روش صحیح استفاده از کرم های روز و دورچشم +راهنمای تصویری

درباره کرم دور چشم بیشتر بدانید

مهمترین علل سیاهی دور چشم

بهترين راهكارها براي برطرف كردن سياهي دور چشم

معرفی14 کرم دور چشم فوق العاده که کارایی خود را ثابت کرده اند

گیاهی برای از بین بردن سیاهی دور چشم

دور چشم خود را با این ترکیب جادویی جوانتر کنید

    مطالب مرتبط: