جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

دلیل باورنکردنی دادگاه برای آزاد کردن قاتل از زندان

تاریخ نشر :جمعه 17 نوامبر 2023 اشتراک:
آزاد کردن قاتل اخبار گوناگون
به تازگی دادگاهی در ایتالیا اقدام به آزاد کردن قاتل از زندان کرد و توضیح عجیبی برای اتخاذ این تصمیم ارائه داد که بسیاری را شوکه کرد. قاتل مذکور اقدام به قتل نامزدش کرده بود.

یک مرد ایتالیایی چاق که به جرم قتل نامزدش به ۳۰ سال حبس محکوم شده بود، حالا قاضی او را آزاد کرده چرا که غذای زندان مانع رژیم گرفتن او در پشت میله های زندان است! در زیر جزئیات بیشتر درباره آزاد کردن قاتل از سوی دادگاه را می خوانید.

آزاد کردن قاتل از زندان

در سال ۲۰۱۷ فردی به نام دیمیتری فریکانو به جرم قتل نامزدش اریکا در طول مشاجره ای شدید در حین گذراندن تعطیلات در ساردینیا دستگیر شد. به گزارش پرشین وی او در ابتدا مدعی شد سارقان حمله کرده و نامزدش را کشته اند ولی بازرس ها تضادهای بیشتری در داستان او پیدا کردند تا اینکه در نهایت اعتراف کرد خودش با ۵۷ ضربه چاقو اریکا را کشته است.

ظاهرا نامزدش او را برای ریختن خرده های غذا و نان روی تخت در حین غذا خوردن سرزش کرده بود و این مرد آنقدر عصبانی شده بود که نتوانست کنترل خود را حفظ کند و دست به جنایت زد.

رای عجیب دادگاهآزاد کردن قاتل ایتالیایی از زندان

دو سال بعد به جرم قتل محاکمه شد ولی به دلیل تعویق های مربوط به همه گیری کرونا، در سال ۲۰۲۲ به ۳۰ سال زندان محکوم شد ولی با وجود این قاتل در ماه جاری به دلیل چاقی خطرناکش و همچنین عدم توانایی کاهش وزن، از زندان آزاد شد.

چاق شدن قاتل در زندان

دیمیتری فریکانو در زمان محکومیتش ۱۲۰ کیلوگرم وزن داشت ولی در طی ۱۲ ماه بعدی وزن او در زندان به ۲۰۰ کیلوگرم رسید، وزنی که از نظر پزشکان وی را در خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی قرار می داد.

آزاد کردن قاتلدیمیتری فریکانو و نامزدش اریکا

طبق گزارش ها چاقی او در حدی شده بود که حتی نمی توانست بدون عصا و یا ویلچر در اطراف زندان راه برود و به همین دلیل دادگاه اظهار داشت وضعیت این مرد “ناسازگار با رژیم غذایی زندان” است چرا که او با بودن در زندان نمی تواند رژیم غذایی کم کالری داشته باشد.

طبق حکم دادگاه درباره آزاد کردن قاتل : “او نیاز به کمک دارد که فراهم کردن آن در زندان امکان پذیر نیست و همچنین چاقی و عادت سیگاری بودنش وی را در معرض خطر مرگ قریب الوقوع قرار داده است.”

مقتول پرونده قتلاریکا مقتول پرنده قتل

نظر پدر مقتول نسبت به رای دادگاه

این قاتل ایتالیایی بعد آزادی از زندان بقیه طول محکومیتش را باید در حبس خانگی در شهری نزدیک بیلا بگذارند، البته این حکم خشم خانواده قربانی را برانگیخته است. به گزارش پرشین وی همچنین طبق این حکم پس از بهبود شرایط فریکانو، مجددا به زندان بازگردانده خواهد شد، چیزی که والدین اریکا معتقدند بعید است چنین چیزی اتفاق بیفتد.

پدر اریکا در گفتگو با یک روزنامه ایتالیایی به نام کوریر دلا سرا درباره تصمیم دادگاه مبنی بر آزاد کردن قاتل دخترش گفت: “پس از اینکه دوستان این حکم را به من اطلاع دادند و خودم نیز این خبر را در اینترنت خواندم که دیمیتری در حبس خانگی قرار گرفته، زخم ما دوباره باز شد. مثل چاقویی به قلب بود. او مورد عجیبی است، فکرش را بکنید که حتی با مافیا هم بدین نحو رفتار نمی کنند.”

تهیه و ترجمه: گروه خبر پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: odditycentral

گردآوری:
برچسب ها: ,
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس