جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

شوکه شدن مهران مدیری از دیدن برادر الناز حبیبی در دورهمی

تاریخ نشر :دوشنبه 04 جولای 2022 اشتراک:
شوکه شدن مهران مدیری از دیدن برادر الناز حبیبی در دورهمی اخبار گوناگون
برنامه دورهمی با اجرای مدیری چند سالیست از شبکه نسیم پخش می شود. و در فصل جدید خود رویکرد تازه ای پیدا کرده است. شوکه شدن مهران مدیری از دیدن برادر الناز حبیبی در دورهمی را در ادامه ببینید.

در فصل جدید دورهمی با دعوت از افراد سرشناس و دوستان و اشنایان انها مسابقه ای هیجان انگیز شکل گرفته است و سوالات اطلاعات عمومی از هنرمندان و شرکت کنندگان پرسیده میشود. برادر الناز حبیبی در دورهمی به همراه خواهرش شرکت کرد.

برادر الناز حبیبی در دورهمی

سری جدید مسابقه دورهمی با اجرای مهران مدیری و دعوت از چهره های شناخته شده، هنرمندان و ورزشکاران با رویکردی جدید و نگاهی متفاوت تولید  و پخش می شود. این برنامه جمعه و شنبه هرهفته ساعت ۲۳ از این شبکه پخش می شود.

برادر الناز حبیبی در دورهمیبرادر الناز حبیبی

نقد برنامه ؛ مهمان تکراری داریم، چه مهمانی!

تکراری‌های متوالی

از ابتدای سری چهارم «دورهمی» هر از گاهی شاهد حضور یک مهمان تکراری در برنامه بوده‌ایم، اما این تکرار در قسمت‌های اخیر برنامه به اوج خود رسیده است. «دورهمی» به ترتیب جمعه ۱۲، چهارشنبه ۱۷ و پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت میزبان هنرمندانی مانند میلاد کی‌مرام، پوریا پورسرخ و سیما تیرانداز بوده است که هر سه بازیگر، پیشتر در سال ۹۵ مهمان سری اول این برنامه بوده‌اند.

فصل پنجم دورهمیفصل پنجم دورهمی با اجرای مدیری

هرچند که محتوای گفتگو‌ها تغییراتی کرده و به طور مثال درباره مسائل شخصی بیشتر سؤال می‌شود یا تست جدید بازیگری مهران مدیری به آن اضافه شده است، اما به طور کلی سبک گفتگو با مدیری و حتی بعضی شوخی‌ها تکراری است و صحبت‌های چندان جدید یا متفاوتی مطرح نشده است.

دورهمی با اجرای مهران مدیریمسابقه دورهمی با اجرای مهران مدیری

به ویژه این که بعضی چهره‌ها در طول ۴-۳ سال گذشته چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه‌ای خود، تغییر و تحول خاصی نداشته‌اند، بنابراین چهار سال برای این دسته از چهره‌ها زمان کمی به حساب می‌آید و حرف جدیدی برای گفتن ندارند.

علیرضا افتخاری اتفاق خوب «دورهمی»

علاوه بر تکراری بودن چهره‌ها، بعضی از مهمانان برنامه که در سری چهارم برای اولین بار به «دورهمی» آمدند،
چهره‌هایی نبوده‎اند که کمتر در برنامه‌های تلویزیونی حاضر شوند به همین دلیل بیشتر شخصیت‌هایی
که در این ۴۰ برنامه دیده شده‌اند، مهمانانی نبوده‌اند که مخاطب را غافلگیر کنند و می‌توان علیرضا افتخاری را جزو موارد استثنا دانست.

سری چهارم «دورهمی» تا به حال بیشتر میزبان خواننده‌های کم‌سابقه، اما مشهور بوده که به تازگی حسابی گل کرده‎اند
و مورد پسند مخاطبان جوان هستند، بنابراین حضور علیرضا افتخاری در این برنامه که قرار بود دیشب پخش شود،
اتفاق خوبی است. علیرضا افتخاری در سال‌های اخیر کمتر در برنامه‌های تلویزیونی حاضر شده است و دعوت از او، از این نظر هم اهمیت دارد.

اینستاگرام  ـ اقتصاد نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس