جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

تصاویر تلخ از اشک , آه و اندوه بازیکنان بعد باخت مقابل امریکا

تاریخ نشر :چهارشنبه 30 نوامبر 2022 اشتراک:
بازی ایران و آمریکا اخبار گوناگون
تیم ملی کشورمان علی رغم شایستگی های فراوان از جام جهانی حذف شد. بازی و شکست سنگین در برابر انگلیس در گام ابتدایی باعث شد بسیاری از تیم ملی نا امید شوند و درخشش در برابر ولز امید ها را دوباره زنده کرد اما نتوانستیم از سد امریکا بگذریم.

اگر چه برد و باخت در فوتبال همواره بخشی از این ورزش دوستداشتنی و پر هیجان است اما برخی شکست ها تا سال ها در خاطره ها باقی می ماند. نتیجه بازی ایران و آمریکا در جام جهانی قطر شکستی بود که سال ها از ان یادخواهیم کرد.  تصاویر تلخ از اشک , آه و اندوه بازیکنان بعد باخت مقابل امریکا را در پرشین وی ببینید.

بازی ایران و آمریکا

آه و اندوه بازیکنان بعد باخت مقابل امریکا

https://film.persianv.com/embed/19377[/perv]

آه و اندوه بازیکنان بعد باخت مقابل امریکاآه و اندوه بازیکنان بعد باخت مقابل امریکا
آه و اندوه بازیکنان بعد باخت مقابل امریکاشکست مقابل امریکا
آه و اندوه بازیکنان بعد باخت مقابل امریکارامین رضاییان
آه و اندوه بازیکنان بعد باخت مقابل امریکاپایان نبرد ایران و امریکا با شکست تیم فوتبال ایران

با یک تساوی مقابل آمریکا در آخرین بازی دور گروهی جام جهانی می‌توانستیم به مرحله یک‌هشتم نهایی صعود کنیم، اما با نمایشی کاملا متفاوت نسبت به دیدار با ولز و عملکرد دور از انتظار در نیمه اول مسابقه سه‌شنبه شب مقابل آمریکا که یک گل هم روی پاس سرجینیو دست و ضربه تمام کننده کریستین پولیشیچ دریافت کردیم، بازنده به رختکن رفتیم و در نیمه دوم هم نتوانستیم گل خورده را جبران کنیم تا مثل دیگر حضورهای ایران در جام جهانی، صعود را شاهد نباشیم.

شاگردان کارلوس کی‌روش پس از شکست سنگین ۶ بر ۲ در شروع کارشان در جام جهانی مقابل انگلیس، در دومین دیدار برابر ولز فوق‌العاده ظاهر شدند و به برتری دو بر صفر رسیدند تا با توجه به دو تساوی پیاپی آمریکا، در آستانه صعود از مرحله گروهی قرار بگیرند، اما ملی‌پوشان سه امتیازی ایران در آخرین بازی با نتیجه یک بر صفر برابر آمریکا مغلوب شدند تا پایین‌تر از انگلیس با ۷ امتیاز، آمریکا با ۵ امتیاز، در جایگاه سوم بایستند و با باخت در گام آخر، از جام جهانی خداحافظی کنند.

اینستاگرام ـ ورزش سه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس