شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱

سالگرد ازدواج ستاره سادات قطبی با انتشار یک ویدیو خاطره انگیز

تاریخ نشر :چهارشنبه 30 نوامبر 2022 اشتراک:
سالگرد ازدواج ستاره قطبی و همسرش اخبار گوناگون
ستاره سادات قطبی و همسرش شهرام شکیبا چند سالیست که ازدواجی عاشقانه دارند و لحظات خوب زندگیشان را با دوستدارانشان به اشتراک می گذارند.

مجری مطرح صدا و سیما که بعد از جدایی از همسرش تصمیم به ازدواج دیگری گرفت با ستاره قطبی ازدواج کرد . انها زندگی خوبی کنار یکدیگر دارند و فرزند دومشان هم مدتی پیش به جمع خانوادگیشان اضافه شد. سالگرد ازدواج ستاره قطبی و همسرش را در پرشین وی ببینید.

سالگرد ازدواج ستاره قطبی و همسرش

ویدیو خاطره انگیز از سالگرد ازدواج مجری مطرح

https://film.persianv.com/embed/19376[/perv]

زندگی مشترک، شیرینی‌ها و تلخی‌های خاص خودش را دارد. عشق و درک متقابل، زندگی را برای زوجین زیبا می‌کند و باعث می‌شود که آنها از بودن در کنار هم لذت ببرند و چه خوب است که در این میان هر یک از آنها سعی کنند لحظات خاطره‌انگیزی را برای طرف مقابل بیافرینند. این لحظه‌ها می‌تواند در موقعیت‌های خاص یا حتی بدون هیچ مناسبتی ایجاد شود.

سالگرد ازدواج ستاره قطبی و همسرشسالگرد ازدواج ستاره قطبی و همسرش

اما از آنجا که اغلب افراد به دنبال یک بهانه و به اصطلاح یک مناسبت ویژه هستند، سالگرد ازدواج را می‌توان یکی از بهترین این فرصت‌ها تلقی کرد. اولین سالگرد ازدواج، برای هر زوج خوشبختی، واقعه‌ای فراموش نشدنی است.

وقتی ۲ نفر یک زندگی مشترک را آغاز می‌کنند، اوضاع فرق می‌کند. سال اول زندگی، سال سختی است چون ۲ نفر باید خود را با اخلاق یکدیگر وفق بدهند و به هم عادت کنند. خاطرات تلخ و شیرین زیادی در این سال شکل می‌گیرد و مسلما اولین سالگرد ازدواج، روزی فوق‌العاده برای هر دو نفر است .

هدیه‌های چنین روزی هم باید متناسب با همان روز ویژه باشند.

سالگرد ازدواج ستاره قطبی و همسرشسالگرد ازدواج

برای این که هدیه چنین روزی خاص و بی‌همتا باشد، می‌توانید کمی خلاقیت به خرج دهید و از ایده‌های زیر استفاده کنید:

ـ دفترچه عکس: یکی از رمانتیک‌ترین هدایا برای چنین مناسبتی، تهیه یک دفترچه کاغذی است که شامل عکس‌های مختلف است عکس‌ها بهتر است شامل تصاویری از اولین روز ازدواجتان باشد و به اولین سالگرد عروسی‌تان خاتمه یابد. آنها را به ترتیبی زیبا و به سلیقه خود در دفترچه بچسبانید. می‌توانید زیر هر

عکس، جمله‌ای عاشقانه بنویسید. شاید از برخی لحظات خاص هم عکسی داشته باشید. حتما از آنها نیز استفاده کنید و حتی کمی توضیح راجع به آن لحظه خاص بنویسید. این هدیه حتما همسرتان را شگفت‌زده می‌کند.

ـ ساعت ویژه: خیلی‌ها، از ساعت به عنوان هدیه استفاده می‌کنند. مطمئنا همسر شما هم ساعتی زیبا دارد؛ اما اینجا در مورد ساعتی خاص صحبت می‌کنیم. اگر در بازار بگردید، حتما با ساعت‌های بامزه دیجیتالی که جای عکس دارد، روبه‌رو می‌شوید. شما می‌توانید در این ساعت از عکس‌های شخصی استفاده کنید یا یک پیغام عاشقانه در آن بنویسید.

برگزاری مراسم سالگرد ازدواجبرگزاری مراسم سالگرد ازدواج

هدایای دیگری هم وجود دارد، مثلا بلیت یک تئاتر که همسرتان دلش می‌خواهد آن را ببیند. پس از کنسرت یا تئاتر هم می‌توانید او را به شام در یک رستوران دعوت کنید. تابلوی نقاشی، پیام‌های نوشته شده در درون یک بطری، یک کتاب و حتی یک نامه عاشقانه هم هدایایی هستند که به‌رغم قیمت اندکشان، بسیار ارزشمندند. اگر از اولین سالگرد ازدواج بگذریم، با کمی تامل خواهیم دید که یکی دیگر از سالگردهای ازدواج که بسیار ویژه است، پنجاهمین سالگرد است.

پنجاهمین سالگرد ازدواج، مرحله مهمی از زندگی است گذراندن ۵۰ سال از زندگی با کسی که به او عشق می‌ورزید، چیزی است که خیلی‌ها طالب آن هستند. این فرصت مغتنمی است برای این که با تهیه هدیه‌ای، عشق خود را به همسرتان نشان دهید.

اینستاگرام ـ  تبیان

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس