جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

بازیگران پرکار جشنواره فجر از سارا بهرامی تا نسیم ادبی

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 26 ژانویه 2023 اشتراک:
بازیگران پرکار جشنواره فجر 1401 اخبار گوناگون
جشنواره چهل‌ویکم فیلم فجر تا چند روز دیگر استارت می خورد و طبق روال سال های گذشته فیلم هایی که برای این جشنواره انتخاب شده اند به نمایش درمی آیند و از میان آنها برترین فیلم ها و هنرمندان انتخاب می شود.

عدم حضور برخی بازیگران مطرح چند سال گذشته در جشنوراه امسال به وضوح احساس می شود. اما بازیگرانی همچون رضا عطاران و سارا بهرامی و بابک حمیدیان از جمله بازیگران این جشنواره هستند. حضور یک بازیگر در چندین فیلم که موفق به حضور در فستیوال فجر را به دنبال شداه است می تواند قابل توجه باشد. بازیگران پرکار جشنواره فجر ۱۴۰۱ را در پرشین وی ببینید.

بازیگران پرکار جشنواره فجر ۱۴۰۱

جشنواره فیلم فجر امسال ۳ بازیگر مرد و ۲ بازیگر زن دارد که هر یک از آنها با ۲ فیلم پرکارترین بازیگران جشنواره امسال شناخته می‌شوند. اسامی ۲۴ فیلم بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر اعلام شد. با بررسی این ۲۴ فیلم مشخص شد که ۳ بازیگر مرد و ۲ بازیگر زن ترکیب پرکارترین بازیگران جشنواره امسال را تشکیل می دهند.

۵ بازیگر پرکار جشنواره چهل‌ویکم فیلم فجر

رضا کیانیان، امیر جعفری و پژمان بازغی در کنار سارا بهرامی و نسیم ادبی هر یک با ۲ فیلم در بخش مسابقه جشنواره امسال حضور دارند.

بازیگران پرکار جشنواره فجر از سارا بهرامی تا نسیم ادبیبازیگران پرکار جشنواره فجر

رضا کیانیان امسال ۲ فیلم روایت ناتمام سیما و متروپل را در بخش سودای سیمرغ دارد. امیر جعفری نیز با فیلم های هوک و آنها مرا دوست داشتند برای سیمرغ بلورین شمشیر کشیده است.

جشنواره فجر 1401جشنواره فجر ۱۴۰۱

پژمان بازغی نیز در جشنواره امسال با فیلم های پرونده باز و کاپیتان حضور دارد. در میان بازیگران زن سارا بهرامی ۲ فیلم دارد جنگل پرتقال و بعد از رفتن ترکیب فیلم های این بازیگر را در جشنواره امسال تشکیل میدهد.

نسیم ادبی نیز با فیلم‌های آنها مرا دوست داشتند و پرونده باز در جشنواره چهل و یکم فجر حضور دارد.جشنواره امسال اما بازیگران چهره بسیاری دارد که یک فیلم را در بخش مسابقه دارند از جمله مهمترین این بازیگرها می توان به علی نصیریان، جواد عزتی بابک حمیدیان، باران کوثری، هانیه توسلی علی مصفا، مانی حقیقی، فرشته حسینی، مصطفی زمانی حسن معجونی و فرهاد آئیش اشاره کرد.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس