شنبه, ۸ بهمن , ۱۴۰۱

برد پیت و مارگو رابی با تیپ دیدنی در فرش قرمز لندن

تاریخ نشر :جمعه 13 ژانویه 2023 اشتراک:
برد پیت و مارگو رابی اخبار گوناگون
دو بازیگر معروف هالیوود برد پیت و مارگو رابی برای افتتاحیه نمایش جدیدترین فیلم خود در لندن - انگلستان با استایل های تماشایی و چشمگیر در کنار هم در برابر دوربین عکاسان فرش قرمز قرار گرفتند.

پنجشنبه شب مراسم فرش قرمز افتتاحیه نمایش فیلم بابیلون در واترلو- لندن برگزار شد و چهره های معروف هالیوودی از جمله دو ستاره معروف برد پیت و مارگو رابی در آن شرکت کردند.

برد پیت و مارگو رابی در لندن

بازیگر زن نقش اول این فیلم یعنی مارگو رابی ۳۲ ساله به گزارش پرشین وی با یک دست لباس بلند دراماتیک به رنگ قرمز از برند والنتینو در برابر دوربین عکاسان ایستاد که به هیچ وجه از نگاه کسی در فرش قرمز پنهان نمی ماند! همکار بازیگر او در این فیلم یعنی برد پیت نیز در این عکس ها به وی پیوست.

برد پیت و مارگو رابیفرش قرمز فیلم بابیلون در لندن

برد پیت ستاره معروف ۵۸ ساله نیز که یکی دیگر از نقش های اصلی فیلم مذکور را عهده دار است با یک دست کت و شلوار خاکستری طرح چهارخانه خوش، تیپ به نظر می رسید و حضور او در کنار مارگو رابی که هر دو از چهره های مشهور هالیوود به شمار می روند سر و صدای زیادی در فرش قرمز به پا کردند.

فیلم جدید بابیلون در ژانر کمدی- درام تاریخی به کارگردانی دیمین شزل، داستانی مربوط به دهه ۱۹۲۰ هالیوود را به تصویر می کشد و محوریت اصلی داستان نیز درباره موفقیت ها و شکست های تعدادی رویاپرداز جاه طلب است که دو تن از این رویاپردازها، شخصیت هایی هستند که مارگو و برد آن را مقابل دوربین برده اند.

فرش قرمز فیلم بابیلونبرد و مارگو در کنار دیگو کالوا
حواشی فرش قرمزدست تکان دادن برد پیت برای هوادارانش در فرش قرمز

شخصیت های اصلی فیلم بابیلون

برد پیت بازیگر فیلم “قطار سریع السیر” در این فیلم نقش شخصیتی به نام جک کانراد را ایفا می کند که برای عیاشی مداوم، ازدواج ها، روابط و طلاق های متعدد معروف است.

در مقابل مارگو رابی نقش ستاره یک شبه (بدون تلاش زیاد به شهرت رسیده) به نام نلی لاروی را دارد که با عادات خود تخریبی همچون مواد مخدر، پارتی های مکرر و رابطه های نامشروع زندگی خود را در صنعت سرگرمی می گذراند و شخصیت دیگری به نام منی تورس (با بازی دیگو کالوا) عاشق نلی شده و وارد دنیای پرهرج و مرج او می شود.

افتتاحیه نمایش فیلم بابیلونگپ و گفتگوی مارگو رابی و برد پیت
بازیگران معروف هالیووداستایل فرش قرمز دو ستاره سینمای هالیوود

بازیگران نام آشنایی همچون توبی مگوایر،اولیویا وایلد، کاترین واترسن، فیبی تونکین، جیم اسمارت و بسیاری دیگر به گزارش پرشین وی از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

فیلم مذکور در ۱۵ام دسامبر سال ۲۰۲۲ در لس آنجلس افتتاح شده و در ۲۳ دسامبر ۲۰۲۲ در امریکا منتشر شده بود و حالا افتتاحیه نمایش آن در انگلستان برگزار شد. مارگو رابی برای ایفای نقش خود، نامزد چندین جایزه از جمله دو نامزدی جایزه اسکار، چهار نامزدی گلدن گلوب و پنج نامزدی جایزه آکادمی فیلم بریتانیا شده است.

استایل های برد پیتاستایل برد پیت در فرش قرمز فیلم بابیلون

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس