یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

خانه همیشه بهم ریخته ستاره سادات قطبی با داشتن ۴ پسر

تاریخ نشر :چهارشنبه 07 دسامبر 2022 اشتراک:
دکور خانه مجری تلویزیون اخبار گوناگون
وقتی شما مادر باشید هر چقدر هم تلاش کنید باز هم کوچولوهای شما خانه را بهم می ریزند. بچه ها علاقه زیادی به ریخت و پاش دارند و خانه خانواده های پر بچه همیشه شلوغ است.

ستاره سادات قطبی که علاقه زیادی به بچه دارد تاکنون چندین بار مادر شده است. او و همسر دومش در خانه ای متوسط زندگی می کنند که بچه ها معمولا این خانه را با اسباب بازی پر می کنند. دکور خانه مجری تلویزیون همراه با اسباب بازی های بچه هایش را در پرشین وی ببینید.

دکور خانه مجری تلویزیون

دکوراسیون خانه ستاره سادات قطبی ریخت و پاش و شلوغ

از استوری های روزمره ستاره سادات قطبی به نظر می رسد این زوج همراه هر ۴ پسر خود زندگی می کنند.

خانه همیشه بهم ریخته ستاره سادات قطبی با داشتن 4 پسرخانه همیشه بهم ریخته ستاره سادات قطبی با داشتن ۴ پسر

مجری جوان هر روز عکس هایی از پسرانش را منتشر می کند که این بار به درخواست دنبال کنندگانش قاب زیبایی از پسر بزرگ همسرش علی و پسر کوچکش حسین را به اشتراک گذاشت.

پسرر بزرگ مجری تلویزیونپسر بزرگ مجری تلویزیون

اسباب‌بازی‌های مناسب

* اسباب‌بازی‌هایی که شکل و اندازه خاص ندارند و کودک می‌تواند با سلیقه خودش آن‌ها را تغییر دهد باعث رشد خلاقیت در کودک خواهند شد.

* اسباب‌بازی‌های موزیکال البته با صدای مناسب می‌توانند باعث شادی و نشاط کودکان شوند.

* عروسک‌های سبک، پارچه‌ای و نرم که کودکان علاقه دارند آن‌ها را به عنوان همراه و همدم خود داشته باشند، باعث رشد قدرت تکلم کودکان می‌شوند.

* ساخت کاردستی‌های کاغذی به رشد خلاقیت کودک کمک خواهند کرد.

اسباب‌بازی‌های مناسباسباب‌بازی‌های مناسب

* وسایلی مانند لگو و مکعب‌های رنگی باعث مهارت بیشتر کودک در استفاده از دست‌هایش می‌باشد.

* وسایل نقاشی مانند ماژیک و مداد رنگی، مداد شمعی و ….

مراقب اسباب‌بازی‌هایی که با سرب ساخته می‌شوند، باشید سرب برای کودکان بسیار خطرناک است و از آنجا که به دلیل نرمی به راحتی به دست کودک مالیده می‌شود، می‌تواند وارد بدن کودکان شده و باعث مسمومیت تدریجی آن‌ها شود.

علاوه بر آن نشریات و روزنامه‌ها هم سرب دارند.

تعدد اسباب‌بازی

تحقیقاتی انجام شد که نشان داد کودکانی که اسباب‌بازی‌های زیادی دارند، پریشان‌تر هستند و نمی‌توانند از بازی لذت کافی ببرند.

این تحقیق توسط محققان دانشگاه اوهایو ایالات متحده آمریکا با مشارکت ۳۶ کودک نوپا صورت گرفت.

در این تحقیق کودکان با چهار اسباب‌بازی و یا شانزده اسباب‌بازی در اتاق بازی کردند و در نتیجه محققان دریافتند کودکانی که با اسباب‌بازی‌های کمتری بازی کردند بسیار خلاق‌تر بودند.

از سویی دیگر آن‌ها متوجه شدند تعداد اسباب‌بازی می‌تواند برای کودک حواس‌پرتی ایجاد کند؛ و وقتی کودکان با اسباب‌بازی‌های بسیار روبرو شدند فرصت کشف اسباب‌بازی‌ها را از دست می‌دهند و به طور طبیعی کمتر از آن‌ها مراقبت شده و قدرشان را نخواهند دانست.

در حالی که اسباب‌بازی کمتر باعث می‌شود کودکان با تدبیر بیشتر وارد بازی شوند که نتیجه‌اش باعث رشد خلاقیت در آن‌ها می‌شود.

شمانیوز ـ اینستاگرام ـ باشگاه خبرنگاران

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس