پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱

درگذشت دختر زیبای الویس پریسلی و همسر سابق مایکل جکسون

تاریخ نشر :دوشنبه 16 ژانویه 2023 اشتراک:
درگذشت دختر زیبای الویس پریسلی و همسر سابق مایکل جکسون اخبار گوناگون
لیزا ماری پریسلی خواننده آمریکایی تنها فرزند الویس پریسلی و همسر سابق مایکل جکسون و نیکلاس کیج، در پی بستری شدن ناگهانی در بیمارستان در سن ۵۴ سالگی درگذشت. پریسیلا مادر 77 ساله او این خبر را تایید کرد.

لیزا ماری پریسلی دختر الویس پریسلی فقید که تنها فرزند او بود چند روز پیش به همراه مادرش در مراسم گلدن گلوب در لس‌آنجلس شرکت کرده بود و دو روز پیش به دلیل نارسایی قلبی به بیمارستان منتقل شد و ناباورانه درگذشت. عکس کودکی تنها یادگار الویس پریسلی را در پرشین وی ببینید.

دختر الویس پریسلی

لیزا ماری پریسلی خواننده آمریکایی تنها فرزند الویس پریسلی و همسر سابق مایکل جکسون و نیکلاس کیج، در پی بستری شدن ناگهانی در بیمارستان در سن ۵۴ سالگی درگذشت.

تنها دختر الویس پریسلی در سن ۵۴ سالگی درگذشت

به نقل از گاردین، «لیزا ماری پریسلی» خواننده آمریکایی تنها فرزند الویس پریسلی و همسر سابق مایکل جکسون و نیکلاس کیج، در پی بستری شدن ناگهانی در بیمارستان در سن ۵۴ سالگی درگذشت.

«پریسیلا پریسلی» مادر ۷۷ساله «لیزا ماری پریسلی» خبر درگذشت او را پنجشنبه شب تایید کرد.

درگذشت دختر زیبای الویس پریسلی و همسر سابق مایکل جکسوندرگذشت همسر سابق مایکل جکسون

«لیزا ماری پریسلی» پس از آنچه که ایست قبلی گزارش شده است، از خانه‌اش در کالیفرنیا به بیمارستان منتقل شد.

این خواننده دو روز پیش از بستری شدن در بیمارستان به همراه مادرش در مراسم گلدن گلوب در لس‌آنجلس شرکت کرده بود. در این مراسم «آستین باتلر» بازیگر آمریکایی برای ایفای نقش «الویس» برنده جایزه بهترین بازیگر مرد فیلم درام شد. بازی «باتلر» تحسین «لیزا ماری پریسلی» را برانگیخته بود.

درگذشت لیزا ماری پریسلی

با اعلام خبر درگذشت «لیزا ماری پریسلی» چهره‌های سرشناس همچون «جان تراولتا»، «ریتا ویلسون» و «برایان ویلسون» با انتشار پیام‌هایی به او ادای احترام کردند.

دختر زیبای الویس پریسلیدختر زیبای الویس پریسلی

«لیزا ماری پریسلی» در سال ۱۹۶۸ متولد شد و تنها فرزند «الویس» و «پریسیلا» بود. زمانی که «الویس» در سال ۱۹۷۷ میلادی درگذشت، او به همراه پدربزرگ و مادربزرگش یکی از وارثان «الویس» شد. «لیزا ماری» در ۲۵سالگی به تنها وارث اموال «الویس» به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار تبدیل شد.

«لیزا» در سال ۱۹۹۷ ترانه «گریه نکن پدر» را در بیستمین سالگرد درگذشت پدرش منتشر کرد. او بعدها راه پدرش در حوزه موسیقی را دنبال و سه آلبوم منتشر کرد.

ایسنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس