شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

باورتان می شود دانش آموزان ژاپنی چنین امکاناتی در مدرسه داشته باشند

تاریخ نشر :سه‌شنبه 24 اکتبر 2023 اشتراک:
امکانات دانش آموزان ژاپنی اخبار گوناگون
ژاپن کشوری جهان اولی محسوب می شود که مردم این کشور با وجود بافت سنتی در آن سعی کردند به شدت مدرن باشند و پیشرفت چشمگیر این کشور حاصل تلاش و تفکرات مهم و کارشناسانه مردم و سیاست مداران است.

ژاپن بعد از جنگ جهانی دوم و خسارت ناشی از این جنگ که بخشی از آن هسته ای نیز بودند خود را بازیابی کرد و خیلی زود پیشرفت کرد و به یکی از مدرن ترین کشورهای جهان تبدیل شد. سفر کردن به کشور ژاپن برای ما ایرانی ها ساده نیست ولی دیدن این کشور زیبا و پیشرفته می تواند برای همه ما جالب باشد. امکانات و تفکرات جالبی که همه در قالب ایده در این کشور پیاده سازی می شود هرزگاهی در رسانه ها بازتاب پیدا می کنند. امکانات دانش آموزان ژاپنی را در پرشین وی ببینید.

امکانات دانش آموزان ژاپنی

دانش آموز و سیستم آموزشی در سرزمین شکوفه های گیلاس اهمیت زیادی دارد و آنها می دانند رمز پیشرفت از مسیر علم می گذرد.

در این فیلم دیده می شود که دانش آموزان در کلاس درس بسیار شاد و سر حال هستند. همچنین نیمکت های تاشو به آنها اجازه می دهد تا لحظاتی از طول روز را به استراحت و خواب بپردازند.

امکانات دانش آموزان ژاپنی در مدرسه

امکانات دانش آموزان ژاپنی در مدرسهمدارس کشور شکوفه های گیلاش
امکانات دانش آموزان ژاپنیامکانات برای شاگردهای کشور ژاپن

یک واقعیت جالب در مورد مدارس دولتی ژاپن این است که در آن همه افراد یک وعده غذایی مشابه را می ‎خورند، برخلاف بقیه کشور ها که دانش آموزان در مدارس حق انتخاب نوع غذای خود را دارند و حتی می ‎توانند غذای خانگی با خود به همرا داشته باشند و با این حال در ژاپن دانش آموزان آموزش می ‎بینند که همگی از یک نوع غذای مشخص تغذیه کنند و خوردن غذا را در زمان مشخصی به پایان برسانند و البته در برخی موارد خاص دانش آموزان اجازه دارند تا غذای خانگی با خود به مدرسه بیاورند .

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس