شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

اظهارات تازه هنگامه قاضیانی درباره حجاب در کشور

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 22 دسامبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
قاضیانی در فیلم سینمایی به همین سادگی نقش یک زن خانه دار شهرستانی را دچار تردید در زندگی با همسرش شده بازی کرد که برای نقش آفرینی در این فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در بیست و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر در سال 1386 را دریافت کرد.

خانم قاضیانی فارغ‌التحصیل کارشناسی جغرافیای انسانی اقتصادی و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد فلسفه غرب از دانشگاه سان فرانسیسکو (آمریکا) می‌باشد. او زمانی که ۱۹ ساله بوده است تنها فرزندش را به دنیا می آورد و پس از ۵ سال زمانی که پسرش ۵ ساله بوده طلاق می گیرد. انتشار ویدیویی از او در اینستاگرام باعث بازداشت او شد. اظهارات تازه هنگامه قاضیانی را در پرشین وی ببینید.

اظهارات تازه هنگامه قاضیانی

هنگامه قاضیانی که چندی پیش متهم به اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور بازداشت شد، در مصاحبه‌ای گفته: حجاب یک قانون است و هنر نباید تحت تاثیر آن قرار گیرد؛ “حجاب” مانع کار حرفه‌ای من نبوده است.

هنگامه قاضیانی  ۲۹ آبان بازیگر سینما در پی اظهارنظرهای بدون استناد در مورد وقایع اخیر و انتشار مطالب تحریک‌آمیز در جهت حمایت از اغتشاشات خیابانی به حکم بازپرس، دستگیر شد.

قاضیانی که پیش‌تر در فضای مجازی و در جریان اغتشاشات اخیر، از حجاب به ‌عنوان یک مانع برای حضور زنان در جامعه یاد کرده بود، اخیراً در مصاحبه‌ای که از وی منتشر شده، از حجاب به ‌عنوان یک قانون یاد کرده است.

اظهارات تازه هنگامه قاضیانیاظهارات تازه هنگامه قاضیانی

هنگامه قاضیانی در جریان این مصاحبه گفت: در کشوری زندگی می‌کنیم که قانون آن حجاب است و کسی بازیگری که می‌خواهد در این کشور کار کند را مجبور نکرده و اگر کار می‌کند، با حجاب باید کار کند و شرایط خاص خود را دارد؛ من اجازه نمی‌دهم هنر والایم تحت تأثیر حجاب قرار گیرد و حجاب مانعی برای من شود که نتوانم کار خود را درست انجام دهم.

نظر هنگامه قاضیانی درباره حجابنظر هنگامه قاضیانی درباره حجاب

هنگامه قاضیانی در مورد طلاقش در مصاحبه ای گفته است که : من یک زن ۲۴ ساله بودم که یک بچه ۵ ساله داشت و در آن زمان کلی از آرزوهایم خراب شده بود البته این شکست برای من یک فرصت بزرگ هم به حساب می آمد.

این موضوع که می خواستم در آن زمان بعد از طلاق هم زن باشم و هم مرد برایم خیلی سخت بود و در زمانی که بخواهی هم مرد و هم زن باشی باعث می شود شخصیت انسان دچار تکرار شود و برای من این اتفاق خیلی سخت و تلخ بود.

حالا پس از مدت ها که پسرش بزرگ شده است خودش در مورد رابطه اش با اشکان می گوید به دلیل اینکه هیچ دروغی بین من و پسرم وجود ندارد رابطه ما رابطه درستی است. ممکن است برخی مواقع به خاطر گفتن حقیقت رنج بکشیم ولی مهم این است که دروغ نمی گوییم.

رابطه من و اشکان همیشه مثل یک مادر و فرزند نبوده است. بعضی وقت ها مادرش هستم ، گاهی وقت ها به عنوان خواهرش بوده ام و خیلی مواقع هم پیش آمده است که به عنوان دوست صمیمی اش بوده ام . به نظرم اشکان هم نسبت من همین حس را دارد.

اظهارات تازه هنگامه قاضیانی درباره حجاب در کشورهنگامه قاضیانی بازیگر به همین سادگی

همشهری آنلاین ـ مهر

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس