دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ماجرای پسری که یک روز قبل ۱۸ سالگی به فرزند خواندگی پذیرفته شد

تاریخ نشر :جمعه 10 نوامبر 2023 اشتراک:
فرزند خواندگی اخبار گوناگون
ماجرای دلگرم کننده و خواندنی پسر نوجوانی را می خوانید که درست در آستانه هجده سالگی و زمانی که دیگر کسی رسما او را به سرپرستی نمی پذیرفت توسط یک خانواده به فرزند خواندگی پذیرفته شد.

پسر ۱۷ ساله ای که در آستانه ۱۸ سالگی قرار داشت طبق قوانین مربوط به سرپرستی بچه های یتیم در فلوریدا، به محض رسیدن به ۱۸ سالگی دیگر از تحت سرپرستی دیگران خارج شده و جایی برای زندگی نداشت. در زیر جزئیات جالب از به فرزند خواندگی پذیرفته شدن این پسر را می خوانید.

فرزند خواندگی پسر نوجوان

ولی به طور ناگهانی معجزه ای برای این پسر به نام رومن بالاسایتیس رخ داد و به گزارش پرشین وی بالاخره پس از گذشت سال ها صاحب یک خانه و خانواده واقعی شد.

ماجرا از جایی شروع شد که زوجی به نام رنی و برد بالاسایتیس اهل کلی کانتی – فلوریدا تصمیم داشتند اوایل ماه یک نوجوان امیدوار را به فرزندخواندگی بپذیرند و این اتفاق درست یک روز قبل تولد ۱۸ سالگی رومن افتاد.

فرزند خواندگی پسر یتیمرومن و کیک تولدش

مادر خانواده به نام رنی ۴۷ ساله درباره به فرزندخواندگی پذیرفتن پسر جدیدش گفت: “همگی ما بغض کردیم، تمام چیزی که رومن در طول زندگی اش می خواست یک خانواده همیشگی بود.”

همسرش برد نیز صحبت او کامل کرد و گفت : “درست در دقیقه نود.”

رومن  از ۱۱ سالگی به عنوان کودک بی سرپرست معرفی شد و در طول این مدت در ۱۹ خانه مختلف ساکن شده بود که به طور موقت از او نگهداری می کردند ولی در طول این سال ها خانواده ای پیدا نشد که او را برای همیشه به فرزند خواندگی بپذیرد.

این پسر درباره احساس خود پس از پیدا کردن خانواده ای واقعی درست قبل ۱۸ سالگی گفت: “من به شدت عرق می ریختم. قلبم تند می زد. خیلی خوشحال بودم. بدین معنی بود که دیگر کسی را دارم. بدین معنیست که حالا اگر لازم باشد با کسی صحبت کنم، افرادی را دارم.”

پدر و مادر جدید پسر نوجوانبرد و رنی والدین جدید پسر ۱۸ ساله

خواهر و برادرهای جدید پسر نوجوان

برد و رنی علاوه بر پسر جدیدشان رومن، والدین فرزندان دیگری به نام تام ۲۸ ساله، کریسی ۲۶ ساله، آستین ۲۲ ساله، جارد ۲۲ ساله، سمی ۲۰ ساله، هلی ۱۸ ساله و تاتیانا ۱۷ ساله هستند که در بین آنها جارد و هلی فرزندان تنی آنها هستند و مابقی را به سرپرستی پذیرفته اند. آنها دختر دیگری به نام رزی داشتند که سال گذشته فوت کرد.

این زوج احساس می کنند خدا آنها را برای سرپرستی پذیرفتن این بچه ها فراخوانده و اولین بار در سال ۲۰۰۸ اولین فرزند را به خانه بردند و از این کار به عنوان با ارزش ترین کار زندگی شان یاد می کنند.

پدر خانواده در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی درباره ماجرای به فرزند خواندگی پذیرفتن رومن گفت در واقع او از ۱۲ سالگی وارد زندگی آنها شد و به مدت نه ماه نیز با آنها ماند. ولی در آن سال آمادگی حضور در خانه به عنوان بخشی از خانواده را نداشت، از نظر روحی از رها شدن می ترسید و به نحوی رفتار می کرد که مردم را از خود دور کند.

خانواده جدیدرومن در کنار والدین و چندی از برادر و خواهرهای جدیدش به نام های تاتیانا هلی و استین

رنی در ادامه صحبت های شوهرش اضافه کرد آنها از ترک کردن او بسیار دلشکسته شدند و به گزارش پرشین وی احساس نزدیکی خاصی با رومن داشتند و فکر می کردند پسر خودشان را از دست داده اند.

نحوه ارتباط مجدد و پیدا کردن رومن

پس از گذشت چند سال از ترک رومن، وی از طریق شبکه های اجتماعی با دیگر فرزندشان به نام هلی در تماس بود. بدین طریق رنی او را برای شام به خانه شان دعوت کرد و بدین ترتیب دوباره سعی کردند با او ارتباط برقرار کنند.

رنی با خوشحالی گفت: ” رومن از روز به فرزندخواندگی پذیرفته شدن سبک تر راه می رود گویی باری از روی شانه هایش برداشته شده و حتی این امر از نحوه حرکات او مشخص است، به طور شگفت انگیزی احساس راحتی می کند. ما هم همینطور.”

پسر نوجوان یتیمرومن و یکی از خواهرانش

البته لازم به ذکر است با وجود اینکه ماجرای زندگی این پسر و به فرزند خواندگی پذیرفته شدنش خوشایند به نظر می رسد ولی با این حال چالش های خاصی در زندگی جدیدش دارد. او که یک نوجوان دبیرستانی محسوب می شود در خواندن دچار مشکل است و از دروس مدرسه عقب است و از سوی دیگر طبق گفته رنی با بیان احساساتش دچار مشکل است که البته برای آنها قابل انتظار است.

ولی با این حال طبق گفته مادر جدیدش، این پسر در حال لذت بردن از لحظات با ارزشیست که زمانی در کودکی از او به یغما رفته بود. ازجمله عاشق بازی کردن است و حتی وقتی تاب می بیند هیجان زده می شود.

به فرزند خواندگی پذیرفتن پسربچهرومن بالاسایتیس پسر نوجوان یتیم

تهیه و ترجمه: گروه خبر پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: nypost

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس