شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

عکس های زندگی زن خانه‌داری که از تمیزکاری منزل متنفر است

تاریخ نشر :جمعه 10 نوامبر 2023 اشتراک:
مادر خانه دار اخبار گوناگون
عکس هایی از خانه و زندگی یک مادر خانه دار را تماشا کنید که از امورات رایج مربوط به نظافت و تمیزکاری های خانه از قبیل شستن ظروف و یا شستن لباس ها متنفر است.

همه می دانیم خانه داری کار ساده ای نیست و با این که یکی از سخت ترین کارها محسوب می شود ولی با این حال کمتر مورد توجه و قدردانی قرار می گیرد. در زیر با یک مادر خانه دار آشنا می شوید که یکی از سخت ترین کارها برایش نظافت منزل است.

مادر خانه دار متنفر از خانه داری

خانمی به نام آماندا رز مادر دو فرزند است که تمام توجه خود را روی مراقبت از بچه هایش در خانه می گذارد ولی در عین حال با به نمایش گذاشتن واقعیت اصلی خانه اش به تمام دنیا، به گزارش پرشین وی برخی از چالش های والدین که کمتر کسی از آنها صحبت می کند را برجسته تر نشان داده است.

او داوطلبانه تصاویری از خانه اش که به طور مداوم دچار کثیفی و به هم ریختگی است را در اینترنت به انتشار گذاشت با وجود اینکه خوب می دانست ممکن است با انتقادها و سرزنش های شدید عده ای از کاربران مواجه خواهد شد.

مادر خانه داریکی از این اینفلوئنسرهای شبکه اجتماعی

زندگی نامرتب یکی از اینفلوئنسرهای شبکه اجتماعی

این چهره شبکه اجتماعی که تقریبا حدود یک میلیون فالوور در پیج خود دارد معمولا ولاگ هایی از زندگی روزمره خود به اشتراک می گذارد و با نشان دادن خانه به هم ریخته اش می گوید نظافت کردن و تمیز کردن را دوست ندارد. او که خودش را “مادر خانه دار تنبل” توصیف می کند معمولا از آشفتگی منزلش و تلاش هایش در جهت مرتب کردن خانه صحبت می کند.

آماندا که معمولا ویدیوهای کوتاهی از نحوه مرتب کردن خانه اش به اشتراک می گذارد در یکی از ویدیوهایش گفت امور نظافتی خانه اش را تنها از صبح روز بعد شروع می کند و در همان روز تمام باقی مانده غذاها و یا ظرف های کثیف را انباشته روی هم باقی می گذارد و البته آشپزخانه تنها فضای خانه اش نیست که با مدیریت آن دچار دردسر است. معمولا اتاق نشیمن خانه این مادر خانه دار نیز به همین وضع در می آید و یا رخت های چرک آنقدر روی هم انباشته می شوند که دیگر چاره ای جز رسیدگی و شستن آنها برایش باقی نمی ماند.

نظافت و خانه داریاین خانم می گوید هر روز صبح با چنین صحنه ای از خانه اش روبه روست
مادری مشغول به نظافت منزلسبک زندگی یکی از چهره های شبکه اجتماعی

واکنش کاربران به خانه به هم ریخته این خانم

البته ناگفته می توان حدس زد این خانم با نشان دادن زندگی اش به عنوان یک “مادر تنبل” خشم و انتقاد برخی از کاربران را برانگیخت و او را به باد سرزنش گرفتند. از جمله یکی از کاربران در زیر یکی از ویدیوهای او نوشت: “دختر من ۶ بچه دارم و خانه ام شبیه این نیست…” و یا دیگری نوشت: “خانه من کاملا بی نقص و بی اندازه تمیز نیست ولی با این حال نمی گذارم سطل آشغال بی اندازه پر شود و یا ظرف ها نشسته باقی بماند، همین.”

البته این مادر خانه دار به مردم خاطر نشان کرد او خودش را “مادر” می داند و نه “مستخدم” و به گزارش پرشین وی ترجیح می دهد وقتش را با بچه هایش گذرانده و بعدا همه چیز را تمیز کند تا اینکه مدام مشغول تمیزکاری و مرتب کردن خانه باشد.

امورات خانه داریآماندا همیشه یک روز بعد به امور خانه داری اش رسیدگی می کند

از سوی دیگر شیوه واقع گرایانه آماندا برای بچه داری و خانه داری تحسین عده زیادی را نیز به دنبال داشت. از جمله شخصی نوشت: “شبیه خانه من است، همیشه تمیز می کنم ولی هرگز تمیز نمی شود.” و یا فرد دیگری نوشت: “این را دوست دارم. خیلی ساده از اکثر کارهای خانه ، تمیزکاری ها و … جا می مانیم ولی نباید احساس بد و یا شرمندگی پیدا کنیم.”

و یا شخص دیگری با تصدیق این حرف نسبت به این مادر خانه دار گفت: “این تصاویر بسیار واقعی و طبیعی تر از چیزیست که مردم فکر می کنند. او مادر فوق العاده ایست.”

ریختن لباس در لباس شوییاین خانم با مدیرت لباس های چرک نیز مشکل مشابهی دارد
خانه داری مادر جانآماندا رز پس از رسیدگی به امورات خانه داری اش

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: brightside

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس