یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

فرزندان مایکل جکسون و جدیدترین عکس آنها در یک فرش قرمز

تاریخ نشر :جمعه 04 فوریه 2022 اشتراک:
فرزندان مایکل جکسون اخبار گوناگون
تصاویری از فرزندان مایکل جکسون هنگام شرکت در فرش قرمز افتتاحیه نمایشی به یادبود پدرشان در نیویورک را تماشا کنید.

سه فرزند مایکل جکسون این هفته هر سه با هم در یک نمایش موزیکال شرکت کردند که به طور ویژه به یادبود پدرشان برگزار شده بود. در زیر جدید ترین عکس های فرزندان مایکل جکسون را مشاهده می کنید.

فرزندان مایکل جکسون

چهارشنبه این هفته اولین شب افتتاحیه نمایش موزیکال ام جی (MJ) در سالن تئاتر نیل سایمن واقع در شهر نیویورک بود که به گزارش پرشین وی علاوه بر چهره های سرشناس، فرزندان این خواننده فقید نیز در آن شرکت کردند.

در نمایش مایکل جکسون، یک بازیگر تازه وارد در تئاتر برادوی به نام مایلز فراست نقش مایکل را بازی می کند و داستان مایکل را در زمانی به تصویر می کشد که آماده می شد تا یکی از معروف ترین تورهای کنسرت جهانی خود را برگزار کند، توری که از سال ۱۹۹۲ تا سال ۱۹۹۳ ادامه داشت و در طول ۶۹ کنسرتی که در طول این سال ها برگزار شد ۱۴۰ میلیون دلار به دست آورد.

مایلز فراستمایلز فراست بازیگر نقش مایکل جکسون

فرزندان مایکل جکسون در افتتاحیه نمایشی به یادبود پدرشان شرکت کردند

بازیگر نقش مایکل در نمایش تئاتر

گرچه مایلز فراست بازیگری نسبتا ناشناس و تازه کار در تئاتر محسوب می شود ولی با این حال نقدها و بازخوردهای خوبی از اجرا در نقش مایکل دریافت کرد. نمایش مذکور اوایل دهه ۱۹۹۰ را به تصویر می کشد یعنی دوره ای از زندگی مایکل که وی با اتهامات مربوط به کودک آزاری نیز سروکار داشت، ولی با این حال نمایش موزیکال مذکور از پرداختن به این موضوع کاملا اجتناب کرده است و همین امر نقدهایی را نیز پیرامون داستان “سانسور شده” این نمایش به دنبال داشت.

با وجود اینکه مایکل جکسون قسم خورده بود برگزاری کنسرت را کنار می گذارد ولی تایید کرده بود پس از انتشار چهارمین آلبوم انفرادی خود در سال ۱۹۹۲، مجموعه ای از تورهای جهانی خواهد داشت تا به گزارش پرشین وی برای بنیاد خیریه خود به نام “Heal the World Foundation” سرمایه جمع کند.

فرزندان مایکل جکسونفرزندان مایکل جکسون هنگام پیاده شدن از اتومبیل و رسیدن به محل نمایش

بنیاد خیریه مذکور توسط خود مایکل جکسون تاسیس شده و هدف آن فراهم کردن دارو برای کودکان، مبارزه با گرسنگی جهانی، بی خانمانی، استثمار کودکان و سو استفاده های فیزیکی و جنسی بود و جکسون تمام سود حاصل از تورهایی که در طی آن بازه زمانی به دست آورده بود را به این خیریه اهدا کرد.

تیپ بچه های مایکل جکسون در فرش قرمز

دختر مایکل جکسون یعنی پاریس جکسون ۲۳ ساله در فرش قرمز این رویداد لباس طرح دار قرمز رنگی به تن داشت و آن را با نیم بوت جیر زرشکی رنگ ست کرده بود. سایه چشم قهوه ای و برنزی رنگ او در آرایش چشم هایش، بیش از پیش توجه ها را به رنگ چشم آبی یخی او جلب می کرد.

همچنین هنگامی که در برابر دوربین های فرش قرمز قرار گرفت، آستین هایش را بالا زده بود و در نتیجه شمار زیادی از تصاویر رنگی خالکوبی شده روی بازوهایش مشخص شدند.

فرزندان مایکل جکسونبلنکت پسر کوچک مایکل در کنار خواهرش پاریس

برادر بزرگ او پرینس نیز وی را همراهی می کرد و او نیز استایل شیکی با کت و شلوار و کروات مشکی داشت و آنها را با یک پیراهن سفید ست کرده بود. پرینس ۲۴ ساله که پیش از این نیز در مرحله پیش نمایش این برنامه در ماه دسامبر شرکت کرده بود، موهایش را به شکل دم اسبی پشت سر خود بسته و یک ساعت نقره ای بزرگ نیز اکسسوار او را تشکیل می داد.

دو تن از فرزندان مایکل جکسون یعنی پاریس و پرینس پیش از اینکه قدم به سالن نمایش بگذارند با روحیه ای خوب با طرفداران سرسخت و پر و پا قرص مایکل جکسون که در این افتتاحیه شرکت کرده بودند سلام و احوالپرسی کرده و سپس به راه شان ادامه دادند.

پاریس و پرینس جکسونپاریس و پرینس جکسون

حضور فرزندان مایکل جکسون در نمایش ام جی

هر سه تن از فرزندان مایکل جکسون در این رویداد شرکت داشتند و حتی کوچکترین پسر مایکل یعنی بلنکت ۱۹ ساله که بسیار کم در مناسبت های عمومی شرکت می کند در فرش قرمز این مراسم حضور نداشت ولی به گزارش پرشین وی هنگام ترک مراسم در کنار خواهر بزرگش پاریس دیده می شد.

مایکل جکسون فقید فرزندانش پاریس و پرینس جکسون را از ازدواجش با دبی رو دارد که در طول سال های ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۹ ازدواج کرده بودند. فرزند سوم او پرینس مایکل جکسون دوم که از او با نام “بلنکت” یاد می شود با لقاح مصنوعی و رحم اجاره ای به دنیا آمده است.

پاریس جکسونپاریس جکسون

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس