جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

عکس و پست جاستین بیبر برای تولد ۱۵ سالگی خواهرش

تاریخ نشر :جمعه 02 ژوئن 2023 اشتراک:
پست جاستین بیبر اخبار گوناگون
جدیدترین پست جاستین بیبر خواننده معروف و همسرش هیلی که مناسبت تولد خواهر نوجوان جاستین با هوادارانش در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشتند را تماشا کنید.

جاستین بیبر روز سه شنبه این هفته در پیج شخصی خود تولد خواهرش (ناتنی) را تبریک گفت. در زیر جدیدترین پست جاستین بیبر به مناسبت تولد خواهر ۱۵ ساله اش را مشاهده می کنید.

پست جاستین بیبر برای خواهرش

خواننده مشهور ۲۹ ساله که در حال حاضر به همراه همسرش هیلی بیبر در تعطیلات به سر می برد به گزارش پرشین وی با منتشر کردن عکسی قدیمی از خود و خواهرش جزمین در استوری اینستاگرامش، تولد وی را تبریک گفت و نوشت: “تولد ۱۵ سالگی خواهر کوچولوی عزیزم مبارک”

از سوی دیگر هیلی همسر ۲۶ ساله جاستین نیز با منتشر کردن عکس دیگری از خود و جزمین در طول عید کریسمس، تولد خواهر شوهرش را تبریک گفت و نوشت: ” تولد ۱۵ سالگی ات مبارک زیبا ”

جزمین بیبرجاستین و خواهرش جزمین بیبر

برادر خواهرهای خواننده مشهور

جزمین و جکسون برادر ۱۳ ساله جاستین بیبر از رابطه پدرشان جرمی بیبر از همسر سابقش ارین واگنر هستند. این ستاره پاپ علاوه بر آنها، خواهر ۴ ساله ای به نام “بِی” دارد که حاصل ازدواج جرمی بیبر با همسرش چلسی است.

جاستین خواهرخوانده ۱۶ ساله ای نیز به نام الی ربلو دارد که دختر چلسی (همسر پدرش) از رابطه قبلی اش است.

در ماه مارس امسال جزمین در یکی از پست های خود در اینستاگرام عکسی با برادر بزرگش به اشتراک گذاشت که با چندی دیگر از افراد خانواده به تماشای بازی هاکی تیم تورنتو میپل لیفز رفته بودند و هر دو لباس هایی با آرم تیم میپل لیفز به تن داشتند که در واقع این لباس ها توسط برند لباس جاستین بیبر به نام “درو هاوس” برای این تیم طراحی شده بود.

پست جاستین بیبرپست جاستین بیبر برای تولد خواهرش

جزمین سویشرت آبی کلاه دار خود را با شلوار مشکی ست کرده و کلاه سویشرت را روی موهای تیره رنگش قرار داده بود و در مقابل برادرش جاستین پیراهن طوسی رنگ به تن داشت و نوشته آبی “میپل لیفز” روی آن چاپ شده بود.

جزمین در کپشن عکس خود و برادرش نوشت: “دوست دارم” و آن را با با ۱٫۶ میلیون دنبال کننده اش در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشت و در مدت کوتاهی ۲۱۱ هزار لایک دریافت کرد.

پست جاستین بیبر  از خانواده اش در مسابقه هاکی

جاستین نیز چندی پیش با منتشر کردن عکس های خانوادگی از روز مسابقه هاکی یک پیام طولانی در کپشن عکس ها نوشه بود:

هیلی و خانواده همسرشپیام هیلی به مناسبت تولد جزمین

“زندگی دوران بچگی در کانادا و طرفدار تیم میپل لیفز بودن همیشه یکی از چیزهای پرمعنا برایم بوده است. این بازی ها و در انتظار آن بودن خاطرات زیادی برای من ساخته که همیشه برایم عزیز هستند!”

در ادامه نوشت: “روز به روز بیشتر عاشق بازی هاکی می شوم! می خواهم مردم بدانند چقدر سرگرم کننده و جذاب است و اینکه چقدر موجب می شود خانواده ها در سراسر دنیا عمیقا با هم ارتباط برقرار کنند.”

برادر و خواهر خواننده مشهورعکس و پست جاستین بیبر از برادر و خواهرش در کانادا

“یکی از ماموریت های من در زندگی کمک به تکامل فرهنگ هاکیست، تا در بین همه فراگیر شود! متاسفانه هاکی می تواند ورزش گرانقیمتی باشد، به همین دلیل ما برای کمک در این زمینه با تیم هورتونز (رستوران زنجیره ای کانادایی) و تیم هاکی تورنتو میپل لیفز همکاری کردیم.”

” می خواهیم مردم در سراسر دنیا به این بازی دسترسی داشته باشند. هاکی برای همه است، این بازی می تواند کار تیمی، همکاری، استایل، مدیریت ناراحتی، رشد و … را بیاموزد.” “تیم لیفز ما شب گذشته باخت ولی با این حال خاطرات زیبایی برای من و خانواده زیبایم ساخت. از NHL و سازمان لیفز متشکرم که به من اجازه دادند بازگو کننده داستان هاکی و ارزشی که برای بسیاری از ما دارد، باشم.”

خانواده جاستین بیبرپست جاستین بیبر از اعضای خانواده اش در روز تماشای مسابقه هاکی

احتمال بچه دار شدن جاستین و هیلی

اوایل ماه جاری (ماه مه) هیلی به گزارش پرشین وی در گفتگو با خبرگزاری ساندی تایمز درباره احتمال بچه دار شدنشان صحبت کرده و گفته بود: ” خیلی دلم بچه می خواهد ولی می ترسم. همین که مردم چیزهای زیادی درباره همسر و دوستانم می گویند بس است.” “نمی توانم تصور کنم که مجبور باشم با مردمی روبه رو شوم که نسبت به یک بچه حرف می زنند. ما فقط می توانیم بهترین کاری که از دستمان برمی آید برای بزرگ کردن آنها انجام دهیم تا محبت و امنیت را احساس کنند. ”

جاستین و هیلی در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۳، پنجمین سالگرد ازدواجشان را جشن خواهند گرفت.

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس