شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

قرار عاشقانه مگان و هری در یک باشگاه خصوصی در لس آنجلس

تاریخ نشر :جمعه 03 مارس 2023 اشتراک:
مگان و هری اخبار گوناگون
تصاویری از تیپ اسپرت مگان و هری را در حین رفتن به قرار شام عاشقانه به یک باشگاه بسیار خصوصی در لس آنجلس تماشا کرده و همچنین جزئیاتی از جدیدترین تنبیه پادشاه انگلستان برای پسرش هری را بخوانید.

پرنس هری و مگان مارکل شب گذشته با چهره ای خندان عازم قرار عاشقانه ای در یکی از باشگاه های خصوصی لس آنجلس شدند که قیمت عضویت سالانه باشگاه مذکور ۴۲۰۰ دلار است. تصاویری از مگان و هری را در حین رفتن به این باشگاه مشاهده می کنید.

قرار عاشقانه مگان و هری در یک باشگاه خصوصی

این روزها گزارش هایی حاکی از آن است که پدر پرنس هری پادشاه چارلز انگلستان، هری و مگان را از خانه شان در انگلستان اخراج کرده و به گزارش پرشین وی همزمان با این اخبار آنها صورت کاملا خندان خود را در برابر دوربین ها به نمایش گذاشتند که کنایه آمیزتر از هر زمان به نظر می رسد.

مگان و هریاستایل مگان مارکل با کت کارولینا هررا

با این حال یکی از دوستان این زوج مدعی شده بود آنها از “مجازات ظالمانه” پدر هری بر علیه شان بسیار عصبانی شده اند ولی با این حال آنها در حین حرکت به سمت باشگاه لوکس و فوق خصوصی سن وینسنت که شامل هتل و رستوران می شود، به پهنای صورتشان لبخند می زدند.

باشگاه خصوصی بسیار گرانقیمت سن وینسنت به دلیل اتخاذ سطح بالایی از حفظ حریم خصوصی مشتریانش، در بین ستاره های معروف هالیوود بسیار محبوب است چرا که در این محل نیازی به نگرانی بابت نگاه های دیگران ندارند. برای مثال مهمانان این باشگاه در بدو ورود باید دوربین گوشی خود را با برچسب بپوشانند و یا از صحبت و ارسال پست درباره این محل منع می شوند و هرگونه فیلمبرداری و عکاسی نیز در داخل ممنوع است.

نوه ملکه انگلیسپسر دوم و عروس پادشاه چارلز انگلستان در اتومبیل
مگان و هری در لس آنجلسمگان و هری در حین پیاده شدن از اتومبیلشان

تیپ مگان مارکل در گردش شبانه

مگان ۴۱ ساله هنگام پیاده شدن از خودروی شاسی بلندشان که راننده شخصی در پشت فرمان آن نشسته بود، استایل کژوال ولی شیک و گرانقیمت به تن داشت. او یک دست ترنچ کت شنل دار ۱۶۱۰ دلاری از برند کارولینا هررا را با یک جفت کفش پاشنه بلند ۶۲۵ دلاری از برند کریستین دیور ست کرده بود و کیف چرمی کوچکی از برند دیور نیز در دست داشت.

بادیگارد تنومندی نیز یک چتر روی سر مگان مارکل نگه داشته و او را در زیر باران اسکورت می کرد. همسر او هری نیز تیپی کژوال با ژاکت و کت سرمه ای و طوسی، شلوار جین تیره و کفش های اسپرت سرمه ای داشت.

نوه ملکه الیزابت در امریکامگان و هری با چهره های خندان در گردش شبانه
دوست مگان و هریهمراه خانمی که با زوج معروف به باشگاه رسید

ابتدا پرنس هری، پشت سر او همسرش مگان و سپس خانمی که ظاهرا از دوستانشان بود و در صندلی عقب اتومبیل در کنار مگان نشسته بود از اتومبیل پیاده شدند.

پرنس هری در جدیدترین مصاحبه خود به موضوع اخراج از خانه شان در انگلستان به نام “فراگمور کاتیج” هیچ اشاره ای نکرد.

تنها ملک پرنس هری در انگلستان پس از مهاجرت

ملک فراگمور کاتیج در وینزور به گزارش پرشین وی هدیه عروسی ملکه الیزابت دوم به هری و همسرش مگان در سال ۲۰۱۸ بود و در حقیقت پس از مهاجرت به امریکا، این ملک تنها خانه باقیمانده این زوج در انگلستان است.

مگان مارکلمگان مارکل در زیر باران در کنار بادیگارد

گرچه این خانه به نام فراگمور کاتیج (کلبه) خوانده می شود ولی بیشتر از آنکه به کلبه شباهت داشته باشد در واقع بیشتر شبیه یک عمارت بزرگ با پنج اتاق خواب و باغ های وسیع است و قبل اینکه هری و مگان انگلستان را ترک کنند، در سال ۲۰۱۸ -۲۰۱۹ تحت نوسازی چند میلیون پوندی قرار گرفت.

پس از ترک مگان و هری، پرنسس یوجینی (دختر عموی هری) و شوهرش این خانه را از آنها رهن کرده و در سال ۲۰۲۰ ساکن آنجا شدند و گفته می شود در ماه مه ۲۰۲۲ دوباره اجاره نامه را تمدید کردند. ولی هنوز مشخص نیست آیا مگان و هری اقدامی برای مقابله با گزارشات مربوط به اخراجشان از این خانه خواهند کرد یا خیر.

خانه فراگمور کاتیجمگان مارکل و پرنس هری در آشپزخانه شان در فراگمور کاتیج

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس