رضا فیاضی بازیگر پیشکسوت در جشن تولد همسر دومش فریده علم بیگی

تاریخ نشر :یکشنبه 16 اکتبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
آقای جمال جمالی همسایه زی زی گولو که این روزها گرد پیری بر چهره او نشسته است یکی از بازیگران خوب و توانمند کشورمان است. رضا فیاضی بازیگر پیشکسوت در جشن تولد همسر دومش فریده علم بیگی را در ادامه ببینید.

رضا فیاضی بازیگر پیشکسوت که در اثار بسیار زیادی ایفای نقش کرده است . حضور در سریال هایی همانند دنیای شیرین و قصه های تا به تا از به یاد ماندنی ترین آثار او در تلویزیون و برای جوانان دهه شصت است. او تاکنون دوبار ازدواج کرده است و ماجرای ازدواج دومش بسیار جالب و شنیدنی است. تولد همسر رضا فیاضی را با حضور اقای بازیگر را در پرشین وی ببینید.

همسر رضا فیاضی

رضا فیاضی، در سال ۱۳۳۲ شمسی، در پانزدهم تیر ماه به دنیا آمد. حاصل ازدواج پدر رضا فیاضی با اولین همسر خود، یک دختر و یک پسر بود. اما همسر و دو فرزند پدر رضا فیاضی از دنیا می روند. پس از این اتفاق، پدر رضا فیاضی، با مادر او ازدواج کرد و حاصل این ازدواج، ۹ فرزند بود که یکی از آنها، رضا فیاضی بود. رضا فیاضی، دو برادر و شش خواهر دارد. او از همان ابتدا، به بازیگری و کارگردانی علاقه ی شدیدی داشت، و پس از اینکه مدرک دیپلم خود را در شهر اهواز دریافت کرد، به دنبال بازیگری و ایفای نقش در تئاتر ها رفت.

رضا فیاضی بازیگر پیشکسوت در جشن تولد همسر دومش فریده علم بیگیرضا فیاضی بازیگر پیشکسوت در جشن تولد همسر دومش فریده علم بیگی

رضا فیاضی، پس از دریافت دیپلم خود، وارد عرصه ی تئاتر و ایفای نقش در فیلم های کوتاه شد. استعداد های رضا فیاضی در زمینه های تئاتر و کارگردانی، آن چنان زیاد بود که توانست در یکی از تئاتر ها، به عنوان کارگردان انتخاب شود.

رضا فیاضی و همسر دومش فریده علم بیگیرضا فیاضی و همسر دومش فریده علم بیگی

رضا فیاضی در رابطه با حوادثی که در زندگی‌اش رخ داده، می‌گوید: بیشترین اتفاقات فیزیکی برای من در «قصه‌های تا به تا» یا زی زی گولو پیش آمد. یک‌بار در قسمتی به نام «نور» من برای چراغانی و وصل کردن ریسه‌ها به بالای یک نردبام رفته بودم که نردبام خراب بود!من هم برای این‌که کمی نمک قضیه را زیاد و شیرین کاری کنم شروع کردم به تکان دادن نردبام. همین شد که نتوانستم تعادلم را حفظ کنم و نردبام از زیر پایم لیز خورد و من هم زمین افتادم! در همین حین عروسک زی زی گولو با همان لحن عروسکی‌اش گفت: «آقای جمالی مرد!» که همه به سمت من دویدند که نردبام را بگیرند، اما بموقع نرسیدند و من افتادم. البته خدا را شکر ارتفاع زیاد نبود و آسیب جدی ندیدم!

بزرگ‌ترین حادثه زندگی بایگر پیشکسوت

فیاضی این‌بار یاد بزرگ‌ترین حادثه زندگی‌اش می‌افتد: حادثه‌ای که عمیقا در زندگی من تاثیر گذاشت، مربوط به سریالی می‌شود به اسم «شهر قشنگ» که سال ۸۵ از شبکه ۲ پخش شد. در این سریال صحنه‌ای بود که خانم هتلدار بنا به دلایلی دنبال من می‌کرد و من هم باید دوان دوان از دستش فرار کرده و خودم را روی یک کاناپه پرت می‌کردم و کاناپه می‌رفت هوا و من می‌افتادم زمین!

رضا فیاضی و همسر دومش فریده علم بیگیبازیگر سریال قصه های تا به تا

من هم برای این که نمک قضیه بیشتر شود، خودم را محکم‌تر روی کاناپه پرت کردم و کاناپه رفت هوا و سرم خورد به پیشخوان هتل و شکاف عمیقی برداشت. این شد که مرا با همان لباس‌های سر صحنه در حالی که خون زیادی از سرم می‌آمد به بیمارستان هدایت که کنار سیما فیلم است، بردند. در آنجا خانم پرستار بسیار ماهری بود که سر من را بخیه زد و دلم را هم به خودش بخیه زد! و آشنایی ما به ازدواج ختم شد.

رضا فیاضی و همسرش فریده علم

هنگامی که رضا فیاضی در یک صحنه فیلمبرداری، دچار مصدومیت شد، مجبور شد به بیمارستان برود. رضا فیاضی، در بیمارستان با فریده علم آشنا شد، و هر روز به بهانه های مختلف، برای دیدن فریده علم، به بیمارستان می رفت، تا اینکه این دو با یکدیگر آشنا شدند و تاکنون زندگی موفقی داشته اند. به گفته خود رضا فیاضی، فرزندان فریده علم، مانند فرزندان خودش هستند، به گونه ای که نوه های فریده علم را نیز نوه های خودش حساب می کند و می گوید که او در واقع چهار فرزند و دو نوه دارد.

بزرگ‌ترین حادثه زندگی بایگر پیشکسوتبزرگ‌ترین حادثه زندگی رضا فیاضی بایگر پیشکسوت

رضا فیاضی، یک نویسنده نیز هست و آثار داستانی و منظوم متعددی دارد. رمان های رضا فیاضی، بسیار معروف هستند. دو مورد از این رمان ها به نام های مردی با لاک قرمز و پرسه در پاریس، به ترتیب در سال های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۷ منتشر شده اند و جزو اولین کار های رضا فیاضی هستند.

اینستاگرام ـ کارستان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس