شنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۲

عکس جدید از لاغری و کاهش وزن اپرا وینفری مجری مشهور

تاریخ نشر :جمعه 26 مه 2023 اشتراک:
اپرا وینفری مجری اخبار گوناگون
عکس های جدید از کاهش وزن و لاغری اپرا وینفری مجری مشهور هالیوودی را تماشا کنید. این چهره معروف سال پیش با خود عهد کرده بود تا برنامه لاغری خود را از سر گرفته و سبک زندگی سالم تری داشته باشد.

اپرا وینفری مجری مشهور به تازگی در طول یک مراسم نتیجه اقدامات خود برای کاهش وزن بیشتر خود از سال گذشته تاکنون را به نمایش گذاشت.

لاغری اپرا وینفری مجری معروف

وینفری ۶۹ ساله روز چهارشنبه در یکی از رویدادهای برند لویی ویتان در ایزولا بلا – ایتالیا شرکت کرد و به گزارش پرشین وی در این مراسم یک دست لباس سفید کمربند دار به تن داشت که لاغری جدید او را بیشتر نشان می داد.

وی مانتو و شلوار سفید و گشاد در طرح راه راه سوزنی به تن داشت و آن را با کمربند مشکی دارای تزئینات نقره ای ست کرده بود. استایل این چهره معروف با کیف کوچکی از برند لویی ویتان و همچنین یک جفت گوشواره پرزرق و برق الماس کامل شده بود.

اپرا وینفری مجریلاغری اپرا وینفری

اپرا وینفری مجری هالیوودی سال گذشته با خود عهد کرده بود سبک زندگی سالم تری را پیشه کرده و در جهت کاهش وزن خود تلاش کند.

وی که در حال حاضر یکی از سفیرهای تبلیغاتی شرکت رژیم لاغری WW (قبلا ویت واچر Weight Watchers نامیده می شد) است سال گذشته افشا کرد با شروع سال ۲۰۲۲ و با خداحافظی از کیک موزی مخصوصی که برای دوستش گیل کینگ پخته بود، قصد کرد زندگی سالم تری را پیشه کند.

این مجری معروف و ثروتمند در یکی از ویدیوهایی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته بود در حین دور ریختن باقیمانده کیک به داخل سطل زباله دیده می شد و درباره برنامه خود برای شروع کاهش وزن پس از تعطیلات با دنبال کننده هایش صحبت می کرد:

عکس اپرا وینفری مجری مشهورعکس قبل و بعد مجری مشهور از سال گذشته تا کنون

وینفری که با رژیم مذکور قبلا بیش از ۱۸ کیلو وزن کرده ، در این ویدیو گفته بود: “وقت تغییر است. من دارم یخچالم را خالی می کنم. ما در طول تعطیلات حدود ۱۲ نفر مهمان داشتیم. خدا را شکر همگی از کرونا در امان ماندیم. و باید بگویم هر روز آنقدر غذا می خوردیم انگار غذا تازه اختراع شده بود!”

سبک زندگی جدید و سالم اپرا وینفری مجری مشهور

اپرا سخنگوی برنامه کاهش وزن WW با تشویق دنبال کننده هایش به پیوستن به او در برنامه کاهش وزن گفت: “شما را دوباره به مرکز بازمی گرداند. به من کمک کرد در مسیر باقی بمانم. سطح آگاهی ام نسبت به چیزی که می خورم را بالا می برد و این کار به من کمک می کند که چطور تعطیلات را بگذرانم.”

“پس بیایید روز اول را با هم بگذرانیم. نه یک روزی، نه فردا، نه آخرهفته و نه از هفته بعد. بیایید امروز را تبدیل به اولین روز شروع کنیم. خداحافظ کیک خامه موزی.” او ریختن کیک در سطل زباله، ادامه داد: “و بله هیدراته نگه داشتن خود را فراموش نکنید.”

گیل کینگ و ایوا دوورنیاپرا وینفری مجری معروف با دوستانش ایوا دوورنی و گیل کینگ (چپ)

گرچه قرارداد تبلیغاتی این چهره معروف برای برنامه کاهش وزن WW تا سال ۲۰۲۳ است ولی به گزارش پرشین وی گفته می شود او پذیرفته تا ماه مه سال ۲۰۲۵ به عنوان مشاور برای این کمپانی به فعالیت خود ادامه دهد.

وینفری در سال ۲۰۱۵ با خرید ۱۰ درصد از سهام کمپانی مذکور به احیای این شرکت کمک کرد، گرچه بر طبق گزارش نیویورک پست در حال حاضر سهام او به تنها ۲ درصد کاهش پیدا کرده است.

رژیم غذایی امتیاز محور

اپرا اولین بار در ژانویه سال ۲۰۱۶ و در مجله “اُ، اپرا مگزین” درباره تجربه خود از برنامه کاهش وزن WW صحبت کرده و گفته بود: “من از این روتین کم کردن و دوباره زیاد شدن وزن خسته شدم. به اندازه کافی رژیم های غذایی بدون کربوهیدرات را امتحان کردم. برخی ازمردم می توانند بدون نان و ماکارونی زندگی کنند ولی برای من بی معنیست.”

عکس قدیمی وینفریعکس قدیمی اپرا در سال ۱۹۹۲

رژیم غذایی که اپرا وینفری آن را دنبال می کند نوعی رژیم غذایی امتیاز محور است که در طی آن غذاها به چند بخش پروتئین، کربوهیدرات، چربی و فیبر تقسیم می شوند و  این مجری گفته بود بر اساس قد، سن، جنسیت و وزن فعلی، به او اجازه مصرف ۳۰ امتیاز داده شده است. وی در هفته اول این رژیم بیش از دو کیلوگرم وزن کرده بود.

وینفری که در سنگین ترین وزن ۱۰۷ کیلو بوده در یکی از صحبت هایش گفته بود گرچه در طول سال ها بارها به همین میزان وزن کم کرده ولی از نظر او این دو کیلو متفاوت است چرا که با “آمادگی” آن را شروع کرده و علاوه بر این با این رژیم دیگر نیازی نبود “وسواس” (چه می توانم بخورم) و (چه نمی توانم بخورم) را داشته باشد.

تهیه و ترجمه: گروه خبر پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
برچسب ها: ,
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس