شنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۲

تفاوت تیپ جنیفر لوپز و همسر سابق شوهرش در مدرسه دخترشان

تاریخ نشر :جمعه 26 مه 2023 اشتراک:
تیپ جنیفر لوپز اخبار گوناگون
تصاویر دیدنی از تفاوت تیپ جنیفر لوپز و جنیفر گارنر همسر سابق بن افلک را در مدرسه دخترشان تماشا کنید. لوپز و افلک برای تماشای بازی یکی از فرزندان خانواده در یک نمایش تئاتر عازم مدرسه شده بودند.

جنیفر لوپز و همسرش بن افلک این هفته به همراه برخی دیگر از افراد خانواده برای تماشای نمایش تئاتر عازم مدرسه سرافینا کوچکترین دختر افلک شدند. تفاوت تیپ جنیفر لوپز و همسر سابق بن افلک در این رویداد دیدنی بود.

تیپ جنیفر لوپز و همسر سابق شوهرش

خانواده تلفیقی لوپز و افلک همگی راهی مدرسه سرافینا در لس آنجلس شدند تا نمایش تئاتری که او در آن بازی می کرد را تماشا کنند. به گزارش پرشین وی علاوه بر آنها، جنیفر گارنر همسر سابق بن افلک [مادر سرافینا] نیز از دیگر افرادی بود که برای تماشای این نمایش به مدرسه آمده بود ولی استایل کاملا متفاوت جنیفر لوپز و جنیفر گارنر در این روز تبدیل به یکی از سوژه های رسانه ها شد.

تیپ جنیفر لوپزجی لو و همسرش بن افلک

تیپ جنیفر لوپز شامل یک دست لباس ماکسی قرمز  می شد که دارای چین و تورهای فراوان بود به هیچ وجه از نگاه کسی پنهان نمی ماند. او لباس چشمگیر خود را با کیف همرنگ و همچنین کفش های پاشنه دار لژدار چرمی ست کرده بود.

وی در کنار تعدادی از دوستان بچه ها که یکی از آنها که تاج روی سر گذاشته بود و در پشت سر شوهر ۵۰ ساله اش بن افلک حرکت می کرد که استایل مشکی نسبتا ساده ای داشت. همچنین جی لو مشغول صحبت با وایولت دختر بزرگ بن افلک دیده می شد که با وجود به پا داشتن کتانی تخت باز هم از نامادری معروفش قد بلندتر به نظر می رسد.

لباس قرمز جی لوتیپ جنیفر لوپز
جنیفر گارنراستایل کژوال جنیفر گارنر در کنار دخترش سرافینا

جنیفر گارنر مادر فرزندان بن افلک

جنیفر گارنر بازیگر معروف ۵۱ ساله از دیگر افرادی بود که برای تماشای نمایش تئاتر دخترش سرافینا به مدرسه آمده بود ولی برخلاف استایل پرزرق و برق لوپز همسر شوهر سابقش، تیپ بسیار ساده و معمولی با شلوار جین مام استایل، تی شرت و یک کت ساده مشکی داشت.

گرچه لوپز و گارنر در طول حضورشان در مدرسه با هم صحبتی نکردند ولی به نظر می رسد لوپز کاملا با بچه های بن افلک صمیمی و خودمانی شده است. به گزارش پرشین وی در یکی از عکس ها او و وایولت ۱۷ ساله با محبت دستشان را دور کمر یکدیگر قرار داده و راه می رفتند که نشان می داد بچه های افلک از زمان ازدواج پدرشان، با نامادری شان صمیمی تر شده اند.

وایولت دختر بن افلکاستایل و تیپ جنیفر لوپز در کنار وایولت و امی
جنیفر لوپز و وایولت افلکدختر بزرگ بن افلک و نامادری اش جنیفر لوپز

سرافینا ۱۴ ساله دومین فرزند بن افلک و جنیفر گارنر که اعضای خانواده برای دیدن بازی او در نمایش تئاتر مدرسه گردهم آمده بودند نیز یک دست کت جین را به تن داشت و آن را با شلوارک زرشکی ست کرده بود و در حالی که دو دسته گل دریافت کرده بود در کنار مادرش گارنر حرکت می کرد.

گارنر پس از یک دهه زندگی مشترک در سال ۲۰۱۸ از بن افلک طلاق گرفت. حاصل ازدواج آنها دو دختر به نام های وایولت وسرافینا و پسر ۹ ساله ای به نام ساموئل است.

دختر جنیفر لوپزتیپ جنیفر لوپز در کنار دخترش امی مونیز

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس