جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

حضور سرزده شبنم قلی خانی در مطب خواهرش که خانم دکتر هست

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 27 اکتبر 2022 اشتراک:
حضور سرزده شبنم قلی خانی در مطب خواهرش که خانم دکتر هست اخبار گوناگون
شبنم قلی خانی بازیگر بی حاشیه و محبوبی است که با فیلم مریم مقدس وارد عرصه بازیگری شد اگر چه او بازیگر قابلی است اما بیشتر از سینما در تلویزیون فعالیت می کند و آثار محبوبی با بازی او پخش شده است.

خانواده قلی خانی خانواده ای تحصیل کرده و موفق هستند. خانم بازیگر علاوه بر بازیگری سال ها در دانشگاه تدریس کرده است . خواهرش هم پزشک است و شبنم رابطه ای بسیار خوب با خواهرش دارد. مطب خواهر دکتر شبنم قلی خانی را در پرشین وی ببینید.

خواهر دکتر شبنم قلی خانی

حضور سرزده شبنم قلی خانی در مطب خواهرش که خانم دکتر هست

حضور سرزده شبنم قلی خانی در مطب خواهرش که خانم دکتر هستحضور سرزده شبنم قلی خانی در مطب خواهرش

طراحی داخلی اتاق انتظار انواع مطب

شاید بتوان گفت طراحی داخلی انواع مطب یکی از سخت ترین انواع دیزاین داخلی می باشد. از جمله مواردی که در انجام این کار باید به آن توجه داشته باشید، چگونگی چیدمان، انتخاب رنگ، استفاده از نورپردازی مناسب و غیره می باشد. از جمله مواردی که در انجام این کار باید به یاد داشته باشید، انتخاب مبلمان مناسب می باشد.

حضور سرزده شبنم قلی خانی در مطب خواهرش که خانم دکتر هستخواهر شبنم قلی خانی

از آن جایی که مدت زمان انتظار در مطب طولانی می باشد، استفاده از مبلمانی راحت از نکات بسیار مهمی تلقی می شود. نورپردازی نیز باید به گونه ای باشد که باعث ایجاد حس آرامش در فرد شده و استرس ایجاد نکند. برای مثال نورپردازی باید به صورت غیر مستقیم انجام گرفته و از نور ملایم برای طراحی فضا استفاده شود.

از جمله موارد دیگر که باید در طراحی اتاق انتظار مطب به آن توجه داشته باشید، ایجاد آرامش و فضایی به دو ر از استرس می باشد. حال سوال این جاست که از چه روش هایی می توان برای دسترسی به این هدف استفاده کرد؟ یکی از راهکارهایی که می توانید در این زمینه مورد استفاده قرار دهید، استفاده از آثار هنری و تابلوهای هنری الهام بخش می باشد.

خواهر و برادر شبنم قلی خانیخواهر و برادر شبنم قلی خانی

استفاده از تابلوهایی که در آن ها از رنگ های آرام بخش استفاده شده است می تواند ایده خوبی در این زمینه باشد. نصب یک آکواریوم هم می تواند ایده خوبی در نظر گرفته شود و فضایی آرام بخش به ارمغان آورد. استفاده از گل و گیاه را فراموش نکنید، چرا که گل و گیاه می تواند فضایی آرام بخش و پر انرژی ایجاد کند.

استفاده از ایده و راهکارهایی برای سرگرم کردن افراد نیز از دیگر نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. برای مثال در این جهت می توان از مجلات و یا تلویزیون استفاده نمایید. پخش یک موسیقی بی کلام آرام بخش نیز از ایده های کاربردی در این زمینه می باشد.

رنگ مناسب برای انواع مطب

انتخاب رنگ مناسب برای مطب از نکات مهمی است که باید به آن توجه ویژه داشت.درست است که استفاده از رنگ های آرامش بخش برای دکوراسیون داخلی مطب ها توصیه می شود، اما به کار بردن رنگ های انرژی بخش نیز می تواند در تقویت روحیه بیماران، موثر باشد. برای طراحی داخلی فضای مخصوص کودکان، بهتر است از رنگ های شاد استفاده کنید.اگر فضای مطب شما کوچک است، با استفاده از رنگ های روشن، می توانید محیطی دلبازتر ایجاد کنید.

رنگ مناسب برای انواع مطبرنگ مناسب برای انواع مطب

استفاده از سطوح صیقلی و خصوصا به کار بردن آینه نیز می تواند مطب را بزرگ تر جلوه دهد.پیشنهاد می شود رنگ اتاق انتظار و اتاق درمان را مشابه انتخاب کنید، زیرا به این شکل، بیمار در زمان انتظار با رنگ خو می گیرد و بهتر با محیط درمان، ارتباط برقرار خواهد کرد.

رنگی که به این منظور انتخاب می شود باید در طیف رنگ های سرد بوده و فضایی آرام بخش به همراه داشته باشد. برای مثال از جمله رنگ هایی که می توانید برای رنگ آمیزی دیوار مطب استفاده نمایید، رنگ های آبی، سبز، خاکستری و سفید می باشد. اما باید به یاد داشت که فضایی یکنواخت ایجاد نشود. برای مثال استفاده از ترکیب رنگ ها یا استفاده از گیاهان می تواند در این زمنیه کارگشا باشد.

اینستاگرام ـ بهین ساز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس