دکوراسیون خانه زیبای امیلیا کلارک بازیگر سریال تاج و تخت

تاریخ نشر :سه‌شنبه 08 نوامبر 2022 اشتراک گذاری :
خانه امیلیا کلارک اخبار گوناگون
سریال بازی تاج و تخت یکی از سریال های محبوب در تمام دنیاست که در چندین فصل ساخته شد و به شدت مورد استقبال قرار گرفت. بازیگران زیادی با این سریال به شهرت رسیدند که از میان انها به موفقیت امیلیا کلارک باید اشاره کرد.

افراد مشهور در دنیا معمولا زیباترین و مجهز ترین خانه ها را تصاحب می کنند. درامد حاصل از بازی در فیلم و سریال هایی که به شدت مورد استقبال قرار می گیرد ثروت های افسانه ای را به دنبال دارد که رفاه و خرید ملک های رویایی را برای این افراد راحت می کند. خانه ا میلیا کلارک بازیگر سریال تاج و تخت را در پرشین وی ببینید.

خانه امیلیا کلارک

امیلیا ای زابل یوفمیا رز کلارک در سال ۱۹۸۶ در انگلستان متولد شد. بنا به گفته‌های خود او، از سه سالگی به بازیگری و دنیای سینما علاقه‌مند بود اما زندگی حرفه‌ای او از دوران مدرسه آغاز شد.

کلارک از دوران نوجوانی با بازی در تئاترهای مدرسه، علاقه خود به هنر و بازیگری را ابراز کرد. امیلیا کلارک قبل از اینکه به عنوان بازیگر فعالیت داشته باشد و بخواهد در سریال «بازی تاج و تخت» حضور پیدا کند، شغل‌های زیادی را تجربه کرد که از میان آن‌‍‌ها می‌توان به شغل پیش‌خدمتی رستوران اشاره کرد.

در این قسمت می خواهیم طراحی داخلی خانه این بازیگر انگلیسی را مورد بررسی قرار دهیم. این انه که در سال ۲۰۰۹ ساخته شده دارای مساحتی ۲۶۰ متر مربعی و شامل ۲ اتاق خواب و سه حمام می باشد.  پنجره های سرتاسری، نور طبیعی فراوان و فضای باز داخلی از ویژگی های قابل توجه و دوست داشتنی این خانه است .

همچنین به کار گیری بتن در قسمت هایی از دیواره ها به خصوص باکس پله، حسی متفاوت و مدرن به خانه بخشیده است. ترکیب متریال چوب با مبلمان مدرن خانه، فضایی دنج و راحت ایجاد کرده و محیط را ازنظر رنگی به تعادل بصری رسانده است.

دکوراسیون خانه زیبای امیلیا کلارک بازیگر سریال تاج و تختدکوراسیون خانه بازیگر سریال تاج و تخت

ورود به دنیای سینما

بعد از بازی کردن در تئاترهای مدرسه و دانشگاه، نوبت به این رسیده بود که کلارک ارتباط بیش‌تری با دنیای بازیگری و سینما بگیرد. برای شروع این راه،‌ او در دو فیلم تبلیغاتی به ایفای نقش پرداخت. بعد از آن،‌ در سریال‌ «پزشک‌ها» به ایفای نقش پرداخت که با نقدهای تند و منفی روبه‌رو شد. کلارک پس از آن برای نقش‌های بیش‌تری تست بازیگری داد.

برای مثال، این چهره‌ی هالیوودی برای بازی در نقش شارون کارتر در فیلم «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان» تست داد اما در نهایت نقش به امیلی ونکمپ رسید. او برای بازی در نقش ساحره در فیلم «جوخه خودکشی» نیز علاقه نشان داده بود اما سرانجام نقش به کارا دلوین رسید.

پس از همه‌ی این‌ها و پس از تلاش‌های بسیار او، امیلیا در سال ۲۰۱۰ با بازی در سریال گیم آف ترونز توانست به شهرت بسیار بالایی در بازیگری دست پیدا کند و نامزد بهترین بازیگر زن در جشنواره‌ی معتبر امی شود.

دکوراسیون خانه زیبای امیلیا کلارک بازیگر سریال تاج و تختدکوراسیون خانه امیلیا کلارک
امیلیا کلارکدکور خانه امیلیا کلارک

امیلیا کلارک برای نمایش The Seagull با BBC مصاحبه‌ای داشت و به مشکلات سلامتی خود اشاره کرد. او در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ دو بار دچار آنوریسم مغزی شده و باید مراحل درمان طولانی مدتی را پشت سر قرار می‌داد. آنوریسم مغزی به معنی ایجاد یک ناحیه ورم کرده یا برآمدگی در رگ‌های خونی مغزی است و می‌تواند به خونریزی مغزی ختم شود.

اینستاگرام ـ موتن رو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس