یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

آشتی شهربانو منصوریان با پدر جنجالی در حاشیه مسابقات ووشو

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 21 جولای 2022 اشتراک:
کتک کاری شهربانو منصوریان اخبار گوناگون
ووشو یکی از انواع ورزش های رزمی است که قهرمانی های خواهران منصوریان در ان بارها تکرار شده است. مسابقات داخلی این ورزش چند روز پیش با حاشیه همراه بود. آشتی شهربانو منصوریان با پدر جنجالی در حاشیه مسابقات ووشو را ببینید.

اتفاق عجیبی که چند روز گذشته افتاد و حضور پدر یکی از شرکت کنندگان مسابقات به سالن بانوان ووشو بسیار پر بازدید شد. در این میان کار به کتک کاری رسید و خواهران منصوریان و پدر شرکت کننده جنجال آفریدند. ماجرای کتک کاری شهربانو منصوریان و اشتی با پدر جنجالی را در پرشین وی بخوانید.

کتک کاری شهربانو منصوریان

شهربانو منصوریان با انتشار ویدیویی از آشتی با فرد جنجال آفرینی که در حاشیه مسابقات ووشو با بانوان درگیر شده بود خبر داد.

آشتی شهربانو منصوریان با پدر جنجال‌ آفرین

انتشار گسترده یک ویدیوی عجیب در فضای مجازی حضور باورنکردنی خواهران منصوریان در یک نزاع را عیان کرد.

فیلم درگیری فیزیکی شهربانو و سهیلا منصوریان، دو ستاره سابق ووشوی بانوان با یک مرد حالا در گوشی تلفن همراه هر کاربری وجود دارد. در ویدیوی منتشر شده اما مشخص نبود که دقیقا چه اتفاقی افتاده و چرا دو طرف با هم درگیر شده‌اند.

ماجرای کتک کاری شهربانو منصوریان

کتک کاری شهربانو منصوریانآشتی شهربانو منصوریان

این فیلم با عنوان درگیری خواهران منصوریان با یک مرد در شبکه‌های اجتماعی پخش شده و توضیح بیشتری در این‌باره داده نشده است. فقط مشخص بود که این درگیری در حاشیه مسابقات قهرمانی جوانان کشور رخ داده و دلیل آن هم بر سر نتایج بوده است.

دلیل حضور شهربانو و سهیلا منصوریان در کیش

روز اول مسابقات قهرمانی جوانان کشور ووشو در بخش بانوان در شرایطی برگزار شد که الهه منصوریان، سرمربی تیم ملی جوانان ووشوی بانوان به دلیل کسالت حضور نداشت و خواهر او شهربانو منصوریان که دستیارش نیز هست، به جزیره کیش سفر کرد تا استعدادها را شناسایی کند.

کتک کاری شهربانو منصوریانماجرای کتک کاری شهربانو منصوریان

همچنین سهیلا خواهر کوچک‌تر خانواده منصوریان به عنوان رئیس هیات ووشوی جزیره کیش و مربی چند تن از ورزشکاران این جزیره، در مسابقات حضور داشت.

ورود پدر یکی از ورزشکاران دردسر درست کرد

بر اساس آنچه فدراسیون ووشو بعد از حادثه پیش آمده اعلام کرده، پدر یکی از ووشوکاران دختر بعد از اطلاع از شکست فرزندش وارد سالن وارم آپ (محل گرم‌کردن ورزشکاران)‌ شد.

ورود پدر این ورزشکار به سالن گرم کردن در شرایطی اتفاق افتاد که هیچ کس جز ورزشکاران و مربیان حق حضور در این بخش از سالن را ندارند و از این هم بگذریم که ورود مردان به سالن گرم کردن زنان به طور کلی ممنوع است.

به همین دلیل پدر آن ورزشکار غیرقانونی وارد سالن شده بود. جالب اینکه پدر این ورزشکار به حریف دختر خود و همچنین مربی حریف حمله‌ور شد و شروع به هتاکی کرد. او که نسبت به نتیجه کسب‌شده از سوی فرزند خود اعتراض داشت، درگیری درست کرد و در ادامه شاهد یک نزاع عجیب بودیم!

اینستاگرام ـ فوتبالی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس