مصاحبه لیلی رز دپ و افشای دلیل سکوتش در جریان دادگاه پدرش و امبرهرد

تاریخ نشر :جمعه 25 نوامبر 2022 اشتراک:
مصاحبه لیلی رز دپ اخبار گوناگون
بخشی از جدیدترین مصاحبه لیلی رز دپ که در طی آن به دلیل اصلی سکوت اختیار کردنش در طول جریان دادگاه های پدرش جانی دپ و امبر هرد اشاره کرده را بخوانید.

لیلی رز دپ دختر ستاره معروف جانی دپ به تازگی در مصاحبه ای شرکت کرد و در توضیح کوتاهی از تصمیم خود برای سکوت اختیار کردن درباره جریان دادگاه پدرش و امبرهرد دفاع کرد. بخش منتشر شده از مصاحبه لیلی رز دپ را در زیر می خوانید.

مصاحبه لیلی رز دپ

دختر جانی دپ در گفتگو با مجله Elle توضیح داد که به گزارش پرشین وی چرا تصمیم گرفت در تمام طول جریان دادگاه ویرجینیا درباره پرونده پدرش جانی دپ و امبر هرد از ارائه هرگونه نظر مستقیمی خودداری کند.

این مدل و بازیگر که قرار است به زودی در سریالی تحت عنوان “آیدل” ظاهر شود، گفت: “وقتی چیزی که بسیار شخصی و خصوصیست به ناگهان کاملا غیر خصوصی می شود… واقعا احساس می کنم حق دارم به باغ مخفی افکارم پناه ببرم.”

لیلی رز ۲۳ ساله با اشاره به سکوتش در تمام این مدت اظهار داشت که می خواهد تنها با شایستگی های خودش مورد قضاوت قرار بگیرد،  نه مردانی که در زندگی اش حضور دارند، خواه آن مرد پدرش باشد و خواه مرد دیگری.

مصاحبه لیلی رز دپ با یک مجلهجانی دپ و دخترش لیلی رز

صحبت های جدید دختر ستاره معروف

“همچنین فکر می کنم من برای پاسخ دادن به جای کسی اینجا نیستم و احساس می کنم در بیشتر دوران کارم، مردم واقعا می خواهند مرا طبق مردانی که در زندگی ام حضور دارند تعریف [و قضاوت] کنند، چه آن مرد عضوی از خانواده ام باشد و چه مردانی که دوست دارم و یا هر کسی دیگر.”

در طول مصاحبه لیلی رز دپ ، او سپس در حالی که با اعتماد به نفس به نظر می رسید و در عین حال تا حدی نسبت به مواضع خود جبهه گرفته بود، ادامه داد: “و من واقعا آماده ام تا طبق چیزهایی که ارائه می دهم، تعریف شوم.”

جانی دپ در ژوئن سال ۲۰۱۲ با وجود گذشت بیش از ۱۴ سال از زندگی مشترک با ونسا پارادی مادر لیلی رز، از او جدا شد و سپس رابطه عاشقانه با امبر هرد را شروع کرد ولی ازدواج جانی و امبر تنها حدود یک سال و نیم دوام داشت و امبر در ماه مه ۲۰۱۶ تقاضای طلاق داد.

جانی و ونسا پارادیپدر و مادر لیلی رز: جانی دپ و ونسا پارادی خواننده مشهور فرانسوی

نقطه شروع دادگاه های جنجالی جانی دپ و امبر هرد

امبر در طی پرونده شکایت مدعی شد در طول رابطه شان، در زمانی که شوهرش تحت تاثیر مواد مخدر و یا الکل بود، وی مورد آزار و اذیت کلامی و فیزیکی قرار گرفته است. جانی پس از رد ادعاهای امبر مبنی بر سوء رفتار، به یک توافق رسیدند و طلاق آنها در ژانویه سال ۲۰۱۷ نهایی شد و در آن زمان این زوج سابق چنان سازگار با هم به نظر می رسیدند که در بیانیه مشترکی درباره طلاق خود گفتند: “رابطه ما به شدت احساسی و پرشور بود هر چند که گاهی دچار تزلزل می شد ولی همیشه با عشق همراه بود.”

ولی به گزارش پرشین وی دو سال بعد در سال ۲۰۱۸ هرد در مقاله ای که در واشنگتن پست به چاپ رسید گفت: من بر علیه خشونت جنسی صحبت می کنم ولی با خشم فرهنگمان رو به رو شدم و این باید تغییر کند.”

دختر سوپراستار معروف جانی دپمصاحبه لیلی رز دپ با مجله مد Elle

صحبت های جنجال آفرین امبر هرد

در قسمت دیگری از این مقاله، هرد گفته بود: “دو سال پیش من تبدیل به یک چهره معروف شدم که نماینده ای از خشونت خانگی بود و قدرت خشم فرهنگمان را برای زنانی که دست به افشا سازی می زنند را احساس کردم… من این موقعیت نادر را داشتم که در واقع ببینم چطور نهاد ها از مردانی دفاع می کنند که متهم به سوء استفاده هستند.”

گرچه او در حرف هایش هرگز نامی از جانی دپ نبرده بود ولی به طور غیرمستقیم به او اشاره داشت، به دنبال آن بازیگر دزدان دریایی کارائیب از امبر هرد برای لطمه به حسن شهرت و شغلش شکایت کرد و سپس این دادگاه ها همچنان ادامه دار و تبدیل به سوژه داغ رسانه ای شد.

شواهد ارائه شده در دادگاه نشان می داد امبر هرد و لیلی رز دپ در واقع رابطه نزدیکی با هم دارند ولی لیلی رز در تمام طول چند سالی که جریان دادگاه پدر و نامادری جوانش ادامه داشت از ارائه هر گونه نظری خودداری کرد که این امر انتقاداتی را نیز در شبکه های اجتماعی برانگیخته بود.

امبر هرددختر جانی دپ در کنار پدرش جانی و همسر سابق او امبر هرد

مصاحبه لیلی رز دپ و حرف های دختر جانی دپ

در مصاحبه لیلی رز دپ ، دختر جانی دپ در حالی که سعی داشت درباره موضوع دادگاه پدرش، خود را بی طرف نگه داد، به دوران کودکی خاص خود و بزرگ شدن توسط پدر و مادری سوپر استار اشاره کرد و گفت:

“می دانم کودکی من شبیه دوران کودکی همه نیست ولی یکی از چیزهای خاصی که باید با آن کنار می آمدیم و همچنین یکی از تنها چیزهاییست که می دانم، والدینم من و برادرم [جک] را تا حد امکان محافظت می کردند و به من آموخته شده حریم خصوصی چیز مهمی است که باید از آن محافظت شود. ”

وی همچنین خطاب به منتقدانی که موفقیت های او را صرفا ناشی از والدین معروفش می دانند گفت:

“مردم ایده های از پیش تعیین شده ای درباره موفقیت هایتان دارند و من قطعا می توانم بگویم تنها وقتی نقشی مناسب شما باشد می توانید آن را به دست آورید. اینترنت بیشتر به اینکه چه خانواده ای دارید توجه می کند نه افرادی که شما را به سمت برخی چیزها سوق می دهند. در این مسیر شاید دستی در حرفه ای ببرید ولی تنها دست برده اید، پس از آن تلاش زیادی نیاز دارد.”

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس