پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ترفند جنجالی مادر سه قلوها برای کنترل شیطنت بچه هایش

تاریخ نشر :جمعه 03 نوامبر 2023 اشتراک:
سه قلوها اخبار گوناگون
تصاویری جالب از ابتکار جنجالی مادر سه قلوها برای کنترل شیطنت های بچه هایش را تماشا کنید که تبدیل به سوژه پربحث و انتقادی در بین کاربران شد.

مطمئنا نگهداری از چندقلوها کار راحتی نیست، از جمله یک مادر بریتانیایی که دیگر از دست شیطنت های سه قلوها به تنگ آمده بود روش خاصی برای کنترل آنها به کار گرفت ولی نمی دانست این اقدام در شبکه های اجتماعی تبدیل به سوژه ای بحث برانگیز و پر انتقاد می شود.

روش تربیتی مادر سه قلوها

این مادر که صاحب چهار فرزند به نام های وایولت ۹ ساله، اوتیس، روکو و پرینس دو ساله است به گزارش پرشین وی دیگر به شدت از دیدن سه قلوها در حین کتک کاری، چنگ انداختن و یا کشیدن موهای یکدیگر خسته شد و به دنبال راهی برای کنترل آنها بود و کلیپی از ترفند خاصش را به اشتراک گذاشت.

سه قلوهامادر سه قلوهای بریتانیایی در کنار چهار فرزندش

در تصاویر برگرفته از این کلیپ، سه قلوها با لباس های مشابه آبی رنگ روی یک واگن اسباب بازی دیده می شوند و گرچه در نگاه اول ممکن است عادی به نظر برسد، ولی وقتی دقیق تر نگاه کنید متوجه می شوید آستین دو تن از بچه ها به هم گره خورده است و دست کودک سوم نیز آزاد بود.

پسرها آرام به نظر می رسیدند چرا که آستین هایشان به هم بسته شده بود ولی در زیر پارچه لباس، بازوهای کوچکشان را حرکت می دادند.

روش تربیتی سه قلوهابچه ها با آستین های گره خورده

مادر سه قلوها که به تازگی به اتفاق تمام اعضای خانواده به هندوستان مهاجرت کرده، به تماشاچی های این تصاویر اطمینان داد که در آن لحظه بچه ها در خطر نبودند: “ما فقط برای یک دقیقه این کار را انجام دادیم تا به آنها درس بدهیم، لطفا نگران نباشید. با دیدن صورت آنها می توانید بفهمید که به راستی برایشان اهمیت نداشت.”

واکنش کاربران شبکه اجتماعی به این سبک از تادیب و کنترل بچه ها

این مادر اخیرا یک بار دیگر ویدیو مذکور را به اشتراک گذاشت و اظهار داشت اگر موقعیت را لازم بداند، دوباره از همین روش استفاده خواهد کرد. “اگر لازم باشد باز هم جلو آسیب زدن آنها به یکدیگر را بگیرم، میلیون ها بار دیگر این کار را انجام می دهم. آنها از اینکه آستین هایشان به هم بسته است اهمیتی نمی دهند، آنها فقط می خواهند همدیگر را چنگ بزنند، متوجه می شوند نمی توانند و بعد روی این نکته متمرکز می شوند که چرا بازوهایشان حرکت نمی کند.”

سه قلوهای شیطونترفند یک مادر برای جلوگری از شیطنت و کتک کاری بچه ها

همچنین افزود سه قلوها را به نحوی نبسته بود که کاملا بی حرکت باشند و با خنده گفت: “تمام کاری که باید انجام می دادند این باید بود که دستشان را از بلوزشان خارج می کردند و آزاد می شدند.”

ویدیو شیوه تربیتی این مادر بیش از چهار میلیون بازدید داشت و به گزارش پرشین وی گرچه برخی از ترفند این خانم تمجید کردند برخی دیگر نیز برچسب “ظالمانه” را به این اقدام زدند. از جمله یکی از کاربران نوشت: “فقط به آنها بگو به هم دست نزنند!” و یا شخص دیگری نوشت: “مادر باش. خودت آنها را خواستی!”

شیطنت های بچه های کوچکسه قلوها و شیطنت هایشان

شخص دیگری نوشت: “چه وحشتناک، بچه ها با دست بسته.” و یا دیگری گفت: “اینها بچه اند، نه اسباب بازی” و…

در مقابل برخی نیز به هواداری از این مادر برخواسته و به سرعت جواب آنها را می دادند. از جمله شخصی نوشت: “این مادر خودش می داند دارد چه کار می کند.”

شیطنت های بچه ها و روش های تربیتی والدینسه قلوها و عاصی کردن مادرشان

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: nypost

گردآوری:
برچسب ها: ,
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس