شیک پوشی کیت میدلتون پرنسس ولز در چند راز ساده و قابل اجرا

تاریخ نشر :جمعه 07 اکتبر 2022 اشتراک:
شیک پوشی کیت میدلتون اخبار گوناگون
با چند مورد از اصلی ترین ترفندها و رازهای شیک پوشی کیت میدلتون عروس خانواده سلطنتی آشنا شوید که هر کسی می تواند با این ترفندها ظاهر لباس هایش را بهتر نشان دهد.

کیت میدلتون دوشس کمبریج سابق و پرنسس ولز فعلی از جمله زنان معروف دنیاست که از زمان ازدواج با پرنس ویلیام و وارد شدن به خانواده سلطنتی انگلیس تبدیل به یکی از چهره های شاخص در دنیای مد و فشن نیز شده و بسیاری وی را سمبل خوش پوشی می دانند. از این رو شاید جالب باشد که با چند نکته ساده و کاربردی از راز شیک پوشی کیت میدلتون آشنا شوید.

راز شیک پوشی کیت میدلتون

کیت به عنوان عروس این خانواده باید از قوانین سخت وضع شده برای لباس زنان سلطنتی تبعیت کند ولی با این حال خوش پوشی او اغلب تبدیل به سوژه رسانه ها و شبکه های اجتماعی می شود. به گزارش پرشین وی اگر به استایل های کیت توجه کنید متوجه می شوید وی اغلب بدون اینکه پروتکل های سلطنتی را بشکند با رعایت برخی از ترفندهای خاص و مشخص در پوشش خود، ظاهر خود را همیشه خوب نشان می دهد.

او آرایش هایی با ظاهر طبیعی را ترجیح می دهد.

آرایش معمول کیت میدلتون معمولا استفاده از سایه چشم قهوه ای، ابروهای پر و مشخص، کمی خط چشم و رژلب و رژگونه در رنگ طبیعی است که در راز شیک پوشی کیت میدلتون بی اثر نیست. او هر از چند وقت یکبار از آرایش چشم دودی نیز استفاده می کند.

حتی یک بار وی با مژه مصنوعی نیز دیده شد. با این حال ظاهر آن آنقدر طبیعی بود که از فاصله دور تشخیص آن سخت بود. به گزارش پرشین وی طبق گفته میکاپ آرتیست ها استفاده از مژه مصنوعی هایی که دارای نوار بسیار کوچک و باریک هستند تنها کمی به مژه ها حجم می دهد بدون اینکه ظاهر غیرطبیعی پیدا کند.

رازهای شیک پوشی کیت میدلتونآرایش های کیت میدلتون

کاترین همیشه با تعدادی مدل مو مشخص دیده می شود.

قبل از اینکه به ترفندهای لباس کیت میدلتون بپردازیم، به نکته ای درباره مدل موهای او اشاره می کنیم که در راز شیک پوشی کیت میدلتون نقش دارد. اگر به مدل موهای وی در طول سال های مختلف توجه کنید، تغییر چندانی نکرده است. موهای او معمولا به رنگ قهوه ایست که قد آن تا شانه هایش می رسد. به رنگ موهای مختلف که مد می شود علاقه ای ندارد و قد موهایش را بلندتر از حدی که اغلب می بینیم نمی کند ولی موهایش را کوتاه تر از این هم نمی کند.

مدل موهای اصلی او معمولا مدل مو بان که در قسمت پایین سر جمع می شود، مدل مو دم اسبی، مدل مو نیمه جمع نیمه باز و مدل مو باز موج دار است. او معمولا بستگی به موقعیت خاصی که قصد شرکت در آن دارد مثلا یک مهمانی رسمی، پیاده روی و یا رویداد فرش قرمز، یکی از این مدل موها را انتخاب می کند.

شیک پوشی کیت میدلتونمدل موهای عروس ملکه

کاترین از سنجاق سینه برای پیام های معنادار استفاده می کند.

کیت میدلتون به عنوان عضوی از خانواده سلطنتی نمی تواند به صورت علنی نسبت به برخی چیزها ابراز نظر کند ولی در عوض نظرش را با جزئیات کوچک در جواهرات، لباس ها و به خصوص سنجاق سینه نشان می دهد. برای مثال سنجاق سینه ای به شکل شاخه بلوط سمبل خانواده میدلتون است و یا در طول سفر به کانادا از سنجاق سینه ای به شکل برگ افرا استفاده کرد که نمادی از این کشور است.

سنجاق سینهسنجاق سینه های سمبلیک

شیک پوشی کیت میدلتون : همیشه لباس هایش اندازه هستند.

عروس پادشاه چارلز سوم همیشه لباس هایی را می پوشد که کاملا مناسب سایز تن او هستند و همین نکته یکی از اصلی ترین دلایل و راز شیک پوشی کیت میدلتون است. او در زمان ازدواج با شاهزاده ویلیام به عنوان کسی که لباس های تکراری می پوشد معروف شد، این بدین معنیست که وی برای استفاده از لباس های قدیمی اش تغییراتی در آنها ایجاد می کند. برای مثال در سال ۲۰۱۸ او یک کت آبی را در طول دوران بارداری اش پوشید و همان کت را با کمی تغییر دو سال بعد هم به تن کرد.

کت آبی کاترین دوشس کمبریجتغییرات ایجاد شده در کت کیت میدلتون

کاترین اغلب لباس هایش را با یقه شیک تر نشان می دهد.

گاهی اوقات کیت جزئیات و یا خرج کارهای جالبی به لباس های ساده اضافه می کند و یکی از این جزئیات که ظاهرا علاقه زیادی به آن دارد استفاده از یقه است. برای مثال وقتی برای اولین بار به همراه نوزاد سوم تازه به دنیا آمده اش از بیمارستان مرخص شد با یک پیراهن قرمز ساده که دارای یقه گیپور مدل پیتر پن بود در برابر دوربین ها ایستاد.

یقه های تزئینی لباسیقه لباس های کیت میدلتون

شیک پوشی کیت میدلتون : او از برش ها و دوخت ها به نفع خود استفاده می کند.

کیت می داند که چطور با انتخاب لباس هایی که به صورت استراتژیک دارای برش ها و دوخت هایی در برخی قسمت های لباس هستند، به نفع بهتر به نظر رسیدن اندامش استفاده کند و یکی از موارد در  راز شیک پوشی کیت میدلتون محسوب می شود. در حقیقت این برش ها می تواند برای شکل اندام شما، ساختار خوبی ایجاد کنند.

برش و دوخت های لباسبرش های خاص در لباس های کیت میدلتون

کیت از پیراهن های طرح راه راه در زندگی روزمره استفاده می کند.

بلوز و تی شرت های طرح راه راه تبدیل به یکی از انتخاب های معروف کیت میدلتون شده است. وقتی لازم است یک استایل کژوال ساده داشته باشد معمولا بلوز طرح راه راه می پوشد. بلوز و تی شرت های راه راه می تواند یکی از لباس های پایه در کمد لباس باشد و به گزارش پرشین وی با هر لباس دیگری ست می شود و نتیجه خوب از آب در می آید.

بلوز طرح راه راهبلوز طرح راه راه کیت میدلتون

قد دامن کیت بستگی به موقعیت ها تغییر می کند.

برای مناسب های رسمی دامن لباس کیت معمولا تا زانو و یا کمی بلندتر و لباس وی نیز ساده و بدون طرح است. در رویدادهای اجتماعی وی طبق عرف معمول لباس مجلسی های زنانه، لباس هایی با دامن تمام قد می پوشد و لباس هایش ممکن است دارای تور، چین و پولک دوزی باشد.

کاترین تقریبا دیگر مدت هاست دامن های بالای زانو و یا دامن های کوتاه را کنار گذاشته است، شاید دلیلش این باشد که چنین دامن هایی با قوانین پوششی سلطنتی مغایرت دارد و یا اینکه ظاهر خیلی موقری ندارند.

روش های شیک پوشی کیت میدلتونقد دامن کیت میدلتون در دو مناسبت مختلف

کیت می داند چطور از کمربند استفاده کند.

کمربند معمولا ظاهر لباس را شیک تر و موقرتر نشان می دهد و از راز شیک پوشی کیت میدلتون به شمار می رود. شما می توانید با استفاده از کمربند، کمر را باریک تر و یا از نظر بصری پاها را بلندتر نشان دهید و مطمئنا عروس خانواده سلطنتی این ترفند را می داند چرا که اغلب از این اکسسوار در لباس هایش استفاده می کند.

کمبرند لباستاثیر کمربند در لباس عروس چارلز سوم

کاترین طرح های کوچک و ظریف را روی لباس دوست دارد.

کیت طرح ها و چاپ های ظریف (معمولا طرح خال خالی ساده) و یا طرح های متنوع گلدار را می پسندد. او حتی طرح پلنگی را می تواند به شیوه ای موقر در لباس هایش استفاده کند بدون اینکه جیغ به نظر برسد.

لباس های طرح دار کیت میدلتونلباس های طرح دار کیت میدلتون

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: brightside

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس