جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲

۴ سلبریتی نترس هالیوودی از آنجلینا جولی تا بریتنی اسپیرز

تاریخ نشر :جمعه 30 دسامبر 2022 اشتراک:
نترس ترین بازیگران مطرح جهان اخبار گوناگون
این روز‌ها تکنولوژی به اندازه‌ای پیشرفت کرده که گاهی نیازی به بدلکار برای انجام بعضی از سکانس‌ها نیست. سابقا این بدلکار‌ها بودند که جایگزین بازیگران برای لحظات خطرناک فیلم‌ها می‌شدند، بسیاری از بازیگران استفاده از این جایگزین‌ها را ترجیح می‌دهند تا سلامت خود را حفظ کنند. اگرچه هنوز هم تعداد زیادی از بازیگران معروف هستند که تمایل دارند بدلکاری فیلم هایشان را خودشان انجام دهند .

تعداد زیادی از بازیگران مشهور هستند که تمایل دارند بدلکاری فیلم‌هایشان را خودشان انجام دهند. این تصمیم آن‌ها مورد توجه مخاطبان قرار می گیرد. چراکه می‌دانند بازیگر بیش از تعهدش برای فیلم کار کرده و به ارائه لحظاتی واقعی‌تر کمک کرده است. در اینجا چندین بازیگر را می‌بینید که لحظات بدلکاری هایشان در فیلم‌ها را خودشان انجام دادند. سلبریتی نترس هالیوودی که هر ریسکی را به جان می خرند را در پرشین وی ببینید.

سلبریتی نترس هالیوودی

بازیگری به عنوان یک حرفه گاهی به سمت کارهای دیوانه وارتر و حیرت انگیزی می رود. بازیگری به خودی خود کار دشواری است چون برای داشتن یک بازی باورپذیر به مهارت و تجربه ی زیادی نیاز دارد. حالا اگر نیاز به کارهای بیشتری مثل بدلکاری باشد، سختی آن دوچندان می شود. بعضی بازیگران کار خود را بسیار جدی می گیرند و برای انجام بهتر آن هر ریسکی را به جان می خرند.

 تام کروز

تام کروز با بازی در فیلم های اکشن خطرناکی همچون «مأموریت غیرممکن» که مملوء از بدلکاری های خیره کننده هستند، شناخته می شود. او همیشه بدلکاری هایش را خودش انجام می دهد و از بدلکار کمک نمی گیرد. حیرت انگیزترین بدلکاری او زمانی بود که در فیلم «مأموریت غیرممکن: ملت یاغی» یک هواپیمای در حال پرواز را گرفته بود. هواپیما ۱/۵ کیلومتر از سطح زمین فاصله داشت.

سلبریتی نترس هالیوودیتام کروز

البته او را به هواپیما بسته بودند و همه ی اقدامات ایمنی برای حفظ جانش انجام شده بود، اما با این وجود هم انجام چنین بدلکاری ای به شجاعت زیادی نیاز دارد.

کامرون دیاز

کامرون دیاز گرچه این روزها از بازیگری فاصله گرفته اما در گذشته نقش های خارق العاده ای بازی کرده است. او بسیاری از بدلکاری هایش را خود انجام می داد، مثلاً در فیلم های «فرشتگان چارلی». این تصمیم گرچه او را دچار کبودی ها و جراحات می کرد اما خللی به جاه طلبی او وارد نمی کرد.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی، بازیگر فیلم های «لارا کرافت: مهاجم مقبره» بیشتر بدلکاری های خطرناکش را خود انجام می داد. او شاید حالا مدت زمان اندک بیشتری را پشت دوربین بگذراند اما زمانی که حضور فعالانه ای در سینما داشت، همیشه بازیگری بود که خود همه ی کارها را برعهده می گرفت.

سلبریتی نترس هالیوودیآنجلینا جولی

کیت وینسلت

به احترام کیت وینسلت می توان کلاه از سر برداشت. هنگام ساخت فیلم «تایتانیک»، او تمام روز را درون یک مخزن آب می گذراند که از آن بازسازی کشتی در حال غرق استفاده می شد و آب آن بسیار سرد بود.

سلبریتی نترس هالیوودیکیت وینسلت

با این حال او در مصاحبه ای گفت که آب را به همان شکل ترجیح می داد: «هیچوقت فکر نمی کنم کارم را درست انجام داده ام مگر اینکه با احساس خستگی به خانه بروم.»

کریستن استوارت

کریستن استوارت از بازیگران تحسین شده ی هالیوود است و در اجرای نقش هایش همیشه از خود شجاعت به خرج داده است. او در فیلم «سفید برفی و شکارچی»، علیرغم ترسش از اسب ها، بدلکاری های فوق العاده ای انجام داد، در سکانس هایی که در بیشتر آن ها مجبور به مبارزه و اسب سواری بود.

کارگردان فیلم درباره ی استورات گفته: «اسب سواری می کرد؛ از صخره ی بلند در آب فوق العاده سرد می پرید، با کوتوله ها می جنگید. علاقه ی زیادی به کارش دارد.»

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون، ستاره ی بسیاری از فیلم های مارول، بازیگر منفعلی نیست. او گرچه برای بدلکاری های بسیار خطرناک از بدلکار استفاده می کند، اما طی ساخت فیلم های «مرد آهنی ۲» و «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی» تمرینات مبارزه ای سنگینی انجام می داد.

او در اینباره گفته: «آن زنی که از ارتفاع ۱۸ متری در هوا آویزان شده و در همان حال مشت زدن است، خودم هستم. حسابی تمرین می کنم.»

کوین هارت

کوین هارت در سفری به دبی تصمیم گرفت در غذا دادن به ببری بزرگ تر از خودش کمک کند. او تصویری از خود در حال انجام این کار در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «باورم نمی شود این کار را کردم… ترسیده بودم. یک نفر می گفت ببرها می توانند ترس را حس کنند. من گفتم حتماً بوی چیز دیگری را حس خواهد کرد چون فوراً دلشوره گرفته بودم.»

بریتنی اسپیرز سلبریتی نترس هالیوودی

یکی از به یادماندنی ترین لحظات بریتنی اسپیرز اجرای زنده ی او روی صحنه با یک مار زال پیتون برمه ای در مراسم اهدای جوایز ویدئو موسیقی اِم‌تی‌وی سال ۲۰۰۱ بود. اثری از ترس یا تردید در او نبود.

بریتنی اسپیرزبریتنی اسپیرز

دنیل کریگ

این بازیگر برای نقش آفرینی به عنوان مامور ۰۰۷ در مجموعه فیلم‌های جیمزباند شناخته می‌شود. او یکی دیگر از بازیگرانی است که در هنگام فیلمبرداری سکانس‌های اکشن فیلم ها، صحنه‌های بدلکاری را خودش انجام می‌دهد. فیلم‌های جیمزباند عموما آثاری هستند که به دلیل بدلکاری هایشان، فیلمبرداری آن‌ها زمانبر و سخت است. او برای بدکاری در این فیلم‌ها چندین بار آسیب دیدگی‌های مختلف از زخم و کبودی گرفته تا آسیب از ناحیه زانو را تجربه کرده است.

جکی چان

او به خاطر اجرای تمامی بدلکاری‌های فیلم هایش مشهور است. فیلم‌هایی که لحظاتی مرگبار داشته اند و دیدن آن‌ها مخاطب را به نفس نفس انداخته است. او همیشه در فیلم هایش اصرار داشته که از بدلکار استفاده نکند و سکانس‌های اکشن را خودش بازی کند. خراش ها، کبودی و همینطور شکستگی استخوان از ناحیه‌های مختلف گواه علاقه جدی جکی چان به انجام کار‌های پر خطر است.

رزیتو ـ بهارنیوز ـ باشگاه خبرنگاران

گردآوری:
برچسب ها: ,
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس