شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

سوری کروز و مادرش ، عکس دیدنی دختر تام کروز در ۱۶ سالگی

تاریخ نشر :جمعه 30 دسامبر 2022 اشتراک:
سوری کروز و مادرش اخبار گوناگون
در جدیدترین عکس های منتشر شده سوری کروز و مادرش (دختر و همسر سابق تام کروز) در حین سفر و در فرودگاهی در نزدیکی شهر محل زندگی شان دیده شدند، علاوه بر این چهره سوری در 16 سالگی تغییر زیادی کرده بود.

کیتی هولمز و دختر ۱۶ ساله اش سوری از شوهر سابقش تام کروز این هفته در اواسط سفرهایشان به مناسبت تعطیلات کریسمس دیده شدند. جدیدترین عکس سوری کروز و مادرش را در زیر مشاهده می کنید.

سوری کروز و مادرش کیتی هولمز

این مادر و دختر معروف روز سه شنبه این هفته در فرودگاه نیوارک دیده شدند که به گزارش پرشین وی چندان از شهر محل زندگی آنها در نیویورک دور نیست و از آنجا که سوری کروز نسبتا کمتر در میان رسانه ها ظاهر می شود، تصاویر برگرفته از او توجه ها را به خود جلب می کرد.

سوری کروز و مادرشسوری دختر تام کروز

کیتی بازیگر ۴۴ ساله استایل شیکی با ژاکت و شلوار جین داشت که آن را با یک کت بلند مشکی و کتانی های راحت ست کرده بود و با شال گردن زرشکی طرح کریسمسی بیشتر خود را گرم نگه داشته بود و با ماسک صورتی اش بی تناسب نبود. تنها فرزند او سوری نیز تیپی کژوال با کاپشن بادی و شلوار قهوه ای روشن داشت و کیف سفید رنگ و چمدانش را حمل می کرد.

تام کروزسوری و پدرش تام کروز

در واقع می توان گفت گشت و گذار کیتی هولمز به نوعی کمی استراحت پیش از بازگشت به صحنه تئاتر نیویورک محسوب می شود چرا که وی قرار است دوباره برای اولین بار پس از گذشت بیش از ده سال دوباره به روی صحنه بازگردد.

گفته می شود در ماه فوریه هولمز با ظاهر شدن در نقش یک ستاره فیلم قلابی در نمایشنامه “The Wanderers” (آوارگان) نوشته آنا زیگلر به تئاتر برادوی بازمی گردد. نقش اول نمایش قبلی این نمایشنامه نویس به نام “Photograph 51” (عکس ۵۱) که در لندن به روی صحنه رفت را نیکول کیدمن (دیگر همسر سابق تام کروز) اجرا کرده بود.

فرزندان سلبریتی هاسوری کروز و مادرش در فرودگاه نیوارک

تجربه بازی در تئاتر کیتی هولمز

آخرین حضور کیتی هولمز بر روی صحنه در تئاتر نیویورک در سال ۲۰۱۲ و در نمایشنامه “Dead Accounts” اثر ترزا ریبک بود. به گزارش پرشین وی او در این اثر نقش مقابل بازیگر مرد پرطرفدار نوربرت لئو بالتز را بازی کرده بود.

هولمز اولین بار در سال ۲۰۰۸ با نمایشنامه “Great White Way” که احیای نمایشنامه “همه پسران من” اثر آرتور میلر بود بر روی صحنه تئاتر ظاهر شد و در آن بازیگران سرشناسی همچون جان لیسگو (بازیگر سریال تاج)، دایان ویست (بازیگر قفس پرنده) و پاتریک ویلسون (بازیگر فیلم شکوه صبح) حضور داشتند.

سوری کروز و مادرش در فرودگاهجدیدترین عکس سوری کروز و مادرش کیتی هولمز

همسر سابق تام کروز هنگام تبلیغات و معرفی نمایشنامه “همه پسران من” به خبرنگاران گفته بود: “من همیشه می خواستم در تئاتر برادوی بازی کنم – از زمانی که دختر کوچکی بودم.”

وی در آن سال ها هنوز خانم تام کروز بود و با شهرت جهانی که داشت در اولین حضورش در آن نمایشنامه فروش گیشه فوق العاده ای رقم زد.

وی در ادامه گفته بود: “من همیشه از اینکه مقداری از وقتم را به تمرین و خوانش بگذرانم لذت می بردم، کار کردن با کاراکتر و کشف چیزهای بیشتر و بیشتر درباره او… اجرای هر شب و تجربه کلی اجرای زنده به خودی خود به طور شگفت انگیزی متفاوت است.”

سوری کروز و مادرش دختر و همسر سابق تام کروز در فرودگاهی نیوارک در نزدیکی نیویورک دیده شدند

عکس بچگی کیتی هولمزعکس بچگی کیتی هولمز مادر سوری

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس