شباهت جالب جوانی بهاره رهنما به دخترش پریا قاسم خانی

تاریخ نشر :یکشنبه 04 سپتامبر 2022 اشتراک:
شباهت بهاره رهنما و دخترش پریا اخبار گوناگون
بهاره رهنما که این روزها به دنبال خاطرات جوانی اش می گردد با انتشار پستی از بازی اش در مقابل خسرو شکیبایی در فیلم سینمایی عاشقانه تجدید خاطره کرد.

فیلم سینمایی عاشقانه یکی از کارهای متفاوت و دوستداشتنی مرحوم شکیبایی بود. بهاره رهنما در این فیلم بازی بسیار زیبایی از خود به نمایش گذاشت. نکته جالب این فیلم شباهت جوانی خانم رهنما به دخترش پریاست. شباهت بهاره رهنما و دخترش پریا را در سکانسی خاطره انگیز از فیلم سینمایی عاشقانه ببینید.

شباهت بهاره رهنما و دخترش پریا

خانم رهنما در صفحه شخصی اش نوشت :

سی و یکسال خاطرات سینمایی من هر یکشنبه در همین صفحه:مرور ایام:

عاشقانه یک اثر درام به نویسندگی و کارگردانی علیرضا داوود نژاد محصول سال ١٣٧۴

بازیگران: خسرو شکیبایی, بهاره رهنما, محمدرضا داوودنژاد, پیمان قاسم خانی, سهیلا رضوی !

زنده یاد خسرو شکیبایی در این فیلم تجاری و خوش ساخت که یکی از پدیده های عجیب سینمای دهه ۷۰ است، نقش مردی میانسال را بازی می کند که عاشق دختر دوستش می شود و البته فرجام این عشق ممنوع چندان ناخواشیند نیست. شکیبایی در این نقش منفی نامتعارف، انرژی عجیبی دارد.

بهاره رهنما در فیلم سینمایی «عاشقانه» به کارگردانی علیرضا داوودنژادبازیگران فیلم «عاشقانه» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد

بهاره رهنما در فیلم سینمایی «عاشقانه» به کارگردانی علیرضا داوودنژاد که سال ۱۳۷۴ ساخته شد، یکی از نقش‌های اصلی را بازی کرده است.

بهاره رهنما در فیلم سینمایی «عاشقانه» به کارگردانی علیرضا داوودنژادبهاره رهنما در فیلم سینمایی «عاشقانه»

غزال و آرش نامزدی رسمی خود را جشن گرفته اند، احد پدر غزال مباشر نادر است، نادر از انجام مراسم نامزدی ناراحت می شود و از احد می خواهد که در مقابل چک ها و سفته هایی که در دست نادر دارد نامزدی را به هم بزند و غزال را به مورد بهتر که او معرفی می کند بدهد. اما بعد احد می فهمد که مورد بهتر خود نادر است، در صورتی که او همسر دارد احد عصبانی می شود و قبول نمی کند، اما نادر در برابر اجرا گذاشتن چک ها او را به زندان می اندازد و ماشین او را هم ضبط می کند، آرش از این موضوع بسیار ناراحت می شود و زمانیکه نادر برای انجام معامله ای به شمال رفته به دیدن او می رود، آن ها با هم درگیر می شوند و رفیق نادر با استفاده از این فرصت قصد کشتن نادر را دارد و در این موقع آرش با دوست نادر درگیر می شود و بدین ترتیب نادر که از کرده ی خود پشیمان شده ضمن عذر خواهی از آرش و غزال در مراسم عروسی آن ها شرکت می کند.

شباهت بهاره رهنما و دخترش پریاعاشقانه خسرو شکیبایی

«عاشقانه» یکی از نخستین فیلم‌های بهاره رهنما در سینمای ایران است. او در این فیلم کنار خسرو شکیبایی، محمدرضا داوودنژاد و پیمان قاسمخانی جلوی دوربین سعید صادقی رفت.

اینستاگرام ـ میکس مووی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس