استوری جالب و معنا دار «طناز طباطبایی» درباره طلا در سریال یاغی

تاریخ نشر :سه‌شنبه 23 آگوست 2022 اشتراک:
استوری طناز طباطبایی اخبار گوناگون
در این مطلب استوری طناز طباطبایی بازیگر خوب کشورمان را درباره طلای سریال یاغی مشاهده می کنید که در اینستاگرامش منتشر کرد

طناز طباطبایی بازیگر جوان ایرانی است که در فیلم و سریال های خیلی خوبی بازی کرده است. این بازیگر جوان این روزها با سریال یاغی در مرکز توجه کاربران قرار گرفته است. امروز در پرشین وی می خواهیم استوری طناز طباطبایی را درباره طلای سریال یاغی برای شما قرار دهیم

استوری طناز طباطبایی بازیگر

عکس طناز طباطبایی در اینستاگرامش

استوری طناز طباطباییاستوری طناز طباطبایی بازیگر

طناز طباطبایی همچنین عکسی از فیلم بی رویا منتشر کرد و نوشت:

تبریک به آرین وزیر دفتری عزیز و همه همکارانم در فیلم بی رویا
نخستین نمایش بین‌المللی «بی‌رویا» در جشنواره ونیز

با اعلام رسمی «آلبرتو باربرا» مدیر جشنواره‌ی فیلم ونیز نخستین نمایش بین‌المللی فیلم سینمایی «بی‌رویا» به نویسندگی و کارگردانی آرین وزیردفتری و تهیه‌کنندگی مشترک سعید سعدی و هومن سیدی، در بخشِ رسمی «افق‌های گسترش‌یافته» هفتاد و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز خواهد بود.

استوری طناز طباطباییطناز طباطبایی در بی رویا

بخش افق‌های گسترش‌یافته از بخش‌های رسمی جشنواره‌ی ونیز است که از سال گذشته راه‌اندازی شده و تعداد محدود حداکثر ده فیلم بلند در ژانرهای متنوع برای کسب جایزه‌ی بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در آن رقابت می‌کنند. به گزارش وب‌سایت رسمی جشنواره ونیز معیار انتخاب فیلم‌ها در این بخش ارائه نوآوری و اصالت خلاقه برای ارتباط با مخاطبان هدف هر فیلم است.

بی‌رویا اولین ساخته‌ی بلند وزیردفتری است که روایت‌گر قصه‌ای درباره‌ی هویت است و طناز طباطبایی، صابر ابر و شادی کرم‌رودی بازیگران اصلی آن هستند. این فیلم پیش‌تر در بخش مسابقه‌ی چهلمین جشنواره‌ی فجر به نمایش درآمده بود و در بخش‌های بهترین فیلم اول، بهترین بازیگر نقش اول زن و بهترین بازیگر نقش مکمل زن نامزد دریافت جایزه شده بود، که طناز طباطبایی موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در این جشنواره شد.

فیلم بی رویافیلم بی رویا

هم‌چنین حقوق پخش جهانی این فیلم سینمایی پیش‌تر توسط کمپانی
«پیکچر تری اینترنشنال» خریداری شده و پخش و فروش این فیلم
بر عهده‌ی این کمپانی معتبر آلمانی است.

گفتنی است هفتاد و نهمین جشنواره فیلم ونیز که قدیمی‌ترین
جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم در جهان است، از ۳۱ اوت تا ۱۰ سپتامبر
برابر با ۹ تا ۱۹ شهریور ماه در شهر ونیز ایتالیا برگزار خواهد شد.

اینستاگرام طناز طباطبایی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس