شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

طرفدار دو آتشه خواننده مشهور با ۴۰ عمل زیبایی برای شبیه شدن به او

تاریخ نشر :جمعه 07 جولای 2023 اشتراک:
طرفدار دو آتشه اخبار گوناگون
عکس های قبل و بعد از طرفدار دو آتشه خواننده مشهور ریکی مارتین را تماشا کنید که در طول زندگی اش با انجام 40 عمل جراحی مختلف زیبایی سعی در شبیه کردن خود به این چهره مشهور کرد.

یک مرد آرژانتینی طرفدار دو آتشه خواننده لاتین ریکی مارتین است تا حدی که برای تبدیل کردن چهره اش به او تحت چندین و چند عمل جراحی زیبایی قرار گرفته است.

طرفدار دو آتشه ریکی مارتین

ریکی مارتین از خوانندگان سوپراستار در صنعت سرگرمی است و میلیون ها هوادار در سراسر دنیا دارد ولی به گزارش پرشین وی با این حال شاید تعداد کمی از هواداران مثل این مرد آرژانتینی آنقدر شیفته او باشند که بخواهند صورتشان را کپی او کنند!

طرفدار دو آتشهچهره فعلی ماریانو (چپ) پس از سال ها جراحی برای شبیه شدن به ریکی مارتین (راست)

فرانسیسکو ماریانو خاویر ایبانز از زمانی که ریکی مارتین خواننده پورتو ریکویی تبدیل به یکی از معروف ترین چهره های دنیا شد و همچنین در لیست ۱۰۰ نفره جذاب ترین مردان دنیا قرار گرفت، سعی کرد خود را تبدیل به نسخه بدل او کند و برای رسیدن به این هدف انواع و اقسام روش ها را نیز امتحان کرد.

روش های این آقا برای تبدیل شدن به ریکی مارتین از تزریق روغن موتور به ابروهایش گرفته تا انجام دیگر روش های زیبایی متغیر است تا حدی که در حال حاضر با عواقب جسمی و روحی بسیار جدی در اثر این اقدامات رو به رو شده است.

جراحی های زیباییطرفدار دو آتشه ریکی مارتین در سال های گذشته (چپ)

عوارض جراحی های متعدد صورت

وی در مصاحبه اخیری درباره شرایط جسمی اش گفت: “من نیمی از صورتم را احساس نمی کنم، بینی و چانه ام را حس نمی کنم. هر وقت نوشیدنی می خورم باید دستمال دستم باشد چرا که در غیر این صورت از دهانم می ریزد.”

ماریانو که قبلا در یکی از مستندهای رئالیتی شو آرژانتینی به نام “Cuestion de Peso” شرکت کرده بود زندگی خود را وقف شبیه شدن به ریکی مارتین کرده ولی به گزارش پرشین وی متاسفانه بسیاری از جراحی های زیبایی او با شکست مواجه شده و چهره او را بدفرم کرده است.

عمل های جراحی پلاستیکجراحی های افراطی برای زیبایی

از جمله اخیرا این طرفدار دو آتشه ادعا می کند روغن موتور از صورتش استخراج کرده است، روشی که به احتمال زیاد اثرات آن به صورت مادام العمر در وی خواهد ماند.

این مرد آرژانتینی گرچه خودش واقف است که در رسیدن به خواسته اش آنقدری زیاده روی کرده که جایی برای بازگشت ندارد ولی می خواهد ماجرای زندگی اش را به دیگران بازگو کند به این امید که برخی دیگر از افرادی که چنین قصدی دارند از این اقدامات صرف نظر کنند تا در نتیجه مجبور به تحمل مشکلات و سختی هایی نشوند که او در حال حاضر با آنها دست و پنجه نرم می کند.

مرد آرژانتینیچهره جوان آرژانتینی قبل انجام جراحی های زیبایی

تهیه و ترجمه: گروه خبر پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: odditycentral

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس