یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

روانشناسی تصویری و افشای رفتاری که بیش از همه در همسرتان متنفرید

اشتراک:
روانشناسی تصویری روانشناسی
با یک تست روانشناسی تصویری از سری عکس های توهم بصری آشنا شوید که با آن می توانید متوجه شوید بدترین و نفرت انگیزترین رفتار همسرتان از نگاه شما کدام است. فقط باید دقت کنید که اول چه چیزی در عکس توجه شما را به خود جلب می کند!

هر رابطه ای فراز و نشیب های خودش را دارد و برخی چیزهای مشخص هستند که ممکن است بیش از هر چیزی در شریک زندگی تان نپسندید و این موضوع امری طبیعی است. با این حال آیا تاکنون پیش آمده که مدام وانمود می کنید با هیچ رفتاری مشکلی ندارید و در خفا خودتان می دانید چنین چیزی نیست. در زیر با یک تست روانشناسی تصویری آشنا می شوید که آن رفتار مشخص را برایتان افشا می کند.

روانشناسی تصویری بدترین رفتار همسر

آیا رفتارهایی در همسر و شریک زندگی تان وجود دارد که باعث می شود احساس عصبانیت، دیوانگی و ناراحتی به شما دست دهد ولی به گزارش پرشین وی با این حال هرگز درباره آن صحبت نمی کنید چون نمی خواهید اوضاع را بدتر از چیزی که هست، کنید؟

اگر چنین توصیفی درمورد شما صدق می کند پس تست روانشناسی عکسی توهم بصری به طور دقیق به شما نشان می دهد که دقیقا چه رفتاری در شریک زندگی تان برایتان آزاردهنده است. شاید رفتارهای متعددی درباره او باشد که دوست ندارید ولی یکی از آنها معمولا بیش از بقیه شما را آزرده خاطر می کند.

تست روانشناسی تصویری توهم بصری زیر یکی دیگر از نقاشی های پیچیده هنرمند اوکراینی اولگ شوپلیاک است. سعی کنید هنگام نگاه کردن به عکس تا حد ممکن کاملا حواستان جمع باشد تا بدانید اولین چیزی که در عکس متوجه می شوید، چه چیزیست.

چه چیزی اول می بینید؟

روانشناسی تصویریتست شخصیت شناسی با عکس

اگر اول “پرده قرمز” می بینید.

اگر در وهله اول پرده قرمز رنگ توجه شما را به خود جلب کرده پس کسی هستید که از دردسر و درگیری ها با انتقام متنفرید. همیشه سعی می کنید خود را از ماجراهای جنجالی دور نگه دارید و کاملا از زشتی ها و چیزهای ناخوشایندی که همراه آن می آید، متنفرید.

گرچه آشنایی با شخصی سرگرم کننده، ماجراجو و جذاب ممکن است هیجان انگیز باشد ولی وقتی این خصوصیت های برجسته با ثباتی که انتظار دارید تداخل پیدا می کند، همه چیز برایتان حالت سراشیبی پیدا می کند. چیزی که این وضعیت را بدتر می کند این است که همیشه برای همه چیز سرزنش می شوید حتی اگر به راستی مقصر نباشد.

وقت آن رسیده دیگر قربانی نباشید و بر علیه چنین نگرش و رفتاری صحبت کنید. به گزارش پرشین وی برای خود موضع گرفته و اجازه ندهید شریک زندگی تان همیشه دست به تخریب شما بزند.

اگر اول “مردی نشسته روی زانو” را می بینید.

اگر مرد روی زانو را در این روانشناسی تصویری اول مشاهده کردید پس چیزی که در شریک زندگی تان نمی پسندید، سمجی و وابستگی بیش از حد او به شماست. گرچه گاهی اوقات وابستگی به شریک زندگی اشکالی ندارد ولی با این حال اگر چنین چیزی همیشگی و بیش از حد باشد، به چیزی ناخوشایند تبدیل می شود.

گرچه در اوایل رابطه عاشقانه اینکه نتوانید دوری هم را تحمل کنید چیزی جالب به نظر می رسد ولی به مرور زمان رفتاری آزاردهنده است چرا که احساس خفقان به شما دست می دهد، می ترسید درباره این موضوع صحبت کنید تا مبادا طرف مقابل ناراحت شده و یا واکنش بدی نشان دهد.

ولی اشکالی ندارد که گاهی اوقات درباره برخی مسائل صحبت کنید، اشکالی ندارد برخی رفتارهای شریک زندگی تان را دوست نداشته باشید و از همه مهم تر اینکه اشکالی ندارد از او بخواهید فضای تنفس برای شما باقی بگذارند. سعی کنید او را به این درک برسانید که شما نیز گاهی نیاز دارید زمانی برای خودتان و وقتی برای امور شخصی خود داشته باشید.

جواب شخصیت شناسیشخصیت شناسی بدترین اخلاق همسر

اگر “چهره یک مرد” را در عکس می بینید.

اگر اول متوجه چهره یک عکس در این روانشناسی تصویری شده اید پس شما از لجبازی و یک دندگی در رابطه متنفرید. شما بر این باورید که طرفین یک رابطه باید گاهی اوقات با هم مصالحه داشته باشند تا بتوانند از عهده امورات مختلف برآیند. وقتی شریک زندگی شما رفتاری سلطه جویانه و همراه با لجبازی را پیشه می گیرد، برایتان آزاردهنده و دیوانه کننده است.

او همیشه انتظار دارد نیازها و خواسته های او را درک کنید ولی خودش به ندرت شما را درک میکند و اگر این نکته را به او گوشزد کنید معمولا به جای پذیرش اشتباه، دست به سرزنش شما می زند.

هر چقدرهم شریک زندگی تان سعی در کنترل شما کند، عقب نشینی نکنید. اگر از ته قلب می دانید که حق با شماست، در این مورد صحبت کرده و به گزارش پرشین وی از کناره گیری و نادیده گرفتن خودداری کنید.

اگر اول “مرد عصبانی” را در این روانشناسی تصویری دیدید.

اول دیدن مرد عصبانی در این روانشناسی تصویری یعنی شما تحمل عصبانیت به خصوص عصبانیت های لحظه ای و کوتاه را ندارید. شریک زندگی شما عادت دارد فوری بر سر هر چیز کوچکی عصبانی شود و این مسئله شما را می آزارد. ولی تصمیم می گیرید سکوت اختیار کنید چرا که احساس می کنید با حرف زدن فقط وضعیت بدتر می شود و ترجیح می دهید از آن بگذرید.

زود جوش بودن و یا همان عصبانیت های کوتاه مدت و لحظه ای خصلت خوبی نیست. گرچه مطمئنا هرچند وقت یکبار عصبانی شدن اشکالی ندارد چرا که بدین نحو احساسات خود را تنظیم می کنید ولی اگر کسی در هر لحظه دچار این حالت شود اصلا ویژگی سالمی محسوب نمی شود. به شریک زندگی تان بگویید که زود جوش آوردن هایش نه برای خودش و نه برای رابطه تان خوب نیست.

درباره این موضوع با او صحبت کنید ولی در عین حال ملایم باشید چرا که اگر خودتان یکدفعه عصبانی شوید همه چیز بدتر خواهد شد. جنگیدن آتش با آتش فایده ای ندارد، گاهی مهم است بسیار با ملایمت درباره موضوع مد نظرتان صحبت کنید.

تهیه و ترجمه: گروه روانشناسی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: themindsjournal

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس