جنجال جالب تی‌ شرت اردکی لیونل مسی ستاره سابق بارسلونا

تاریخ نشر :چهارشنبه 21 سپتامبر 2022 اشتراک:
لیونل مسی اخبار ورزشی
ستاره آرژانتینی لیونل مسی مشهورترین فوتبالیست جهان همیشه در زمینه مد و لباس حاشیه ساز بوده و این بار تی شرت اردکی وی مورد توجه قرار گرفته است.

ستاره آرژانتینی سابق بارسلونا یک تی شرت جالب پوشیده که مورد توجه قرار گرفته است و طرح یک اردک روی آن بوده است. در ادامه تصویری جالب از لباس لیونل مسی را در پرشین وی مشاهده کنید.

لباس لیونل مسی

لیونل مسی بهترین فوتبالیست جهان و همچنین کسی است که در زمینه مد و لباس هم همیشه خبرساز بوده است. او با تیپ‌ های مختلفی که در مراسم توپ طلا ظاهر می‌شد مورد توجه قرار می‌ گرفت و بارها هم نشان داده می‌ تواند با لباسهای خود نظر هواداران فوتبال را به خود جلب کند مانند پیراهنی که در بدو ورود به میامی برای پیوستن به اردوی تیم ملی آرژانتین پوشیده بود. آرژانتین قرار است که دو بازی دوستانه مقابل هندوراس و جامائیکا برگزار کند.

پیراهنی که لئو این بار پوشید، سفید، آستین کوتاه، یقه گرد و برش معمولی است. از پارچه پنبه‌ای نرم بافته شده است. با نقاشی یک اردک روی سینه ولی همین پیراهن به محض دیده شدن بر تن مسی، در شبکه‌ های اجتماعی سر و صدای زیادی ایجاد کرد.

لباس لیونل مسیلیونل مسی

در وب سایت رسمی لویی ویتون، این پیراهن «اردک ژاکارد اینتارسیا» نام دارد و توسط نیگو ژاپنی طراحی شده است. لباسی که مسی با آن ظاهر شده است فوق العاده انحصاری است و بخشی برای کلیک و خرید آن در سایت فعال نیست.

جنجالی شدن لباس لیونل مسی

پیامی وجود دارد که می‌گوید «برای اطلاعات تماس بگیرید». این بدان معناست که آنها در حال حاضر از این پیراهن ندارند ندارند، بنابراین باید به فروش مجدد متوسل شوند.

در پورتال Stock X، مرجع بازاریابی آنلاین این محصولات، قیمت این پیراهن یا تی شرت لوئی ویتون ۱۲۸۸ دلار است. پس از اینکه مسی با آن پیراهن دیده شد، سایت مذکور درآمد و درخواستهای زیادی بابت فروش این تی‌شرت دریافت کرد.

لباس لیونل مسیلباس لیونل مسی

ستاره سابق بارسلونا

جدایی مسی از بارسا بسیار ناراحت‌کننده بود. او در پنجم آگوست ۲۰۲۱ به صورت رسمی این باشگاه را ترک کرد.

به خاطر تاثیری که او روی هواداران این باشگاه داشت، به خاطر این باور که او تا همیشه در این تیم خواهد ماند، به خاطر عواقب اقتصادی و تبلیغاتی که جدایی او به همراه داشت، این اتفاق به اتفاقی خاص در تاریخ این باشگاه تبدیل شد. و البته با مراسم وداعی که باعث شد این بازیکن برای دقایقی طولانی اشک بریزد و به شدت احساساتی شود.

این ستاره سابق بارسا در آن زمان مذاکراتی را برای امضای قرارداد جدید با مدیران وقت بارسا انجام داده بود اما در نهایت این مذاکرات به نتیجه نرسید، او هم قراردادش را تمدید نکرد و زمانی که مشتاق ادامه حضور در این تیم در دوره مدیریتی خوان لاپورتا بود دیگر به دلیل شرایط مالی نتوانست قرارداد جدیدی را امضا کند و در نهایت در حالی که با اشک‌هایش همه را متاثر کرده بود به پی اس جی پیوست.

خبر ورزشی , ورزش سه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس