پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱

جنجال جدید همسران بازیکنان انگلیس روی سکوها در قطر

تاریخ نشر :سه‌شنبه 29 نوامبر 2022 اشتراک:
همسران بازیکنان انگلیس تازه ترین ها از دنیای ورزش
همسران و خانواده فوتبالیست‌ های انگلیسی در دیدار تیم فوتبال کشورمان مقابل امریکا به خاطر کسل بودن مسابقه خمیازه کشیده اند که سوژه رسانه ها شده است.

در دیدار تیم ملی انگلیس و امریکا که با تساوی بدونه گل به پایان رسیده نامزدها و همسران بازیکنان انگلیس روی سکوهای ورزشگاه قطر سوژه رسانه ها شده اند که در ادامه تصاویری از این چهره ها را در پرشین وی مشاهده می کنید.

همسران بازیکنان انگلیس

تساوی بدون گل تیم ملی انگلیس برابر تیم ملی آمریکا در دومین دیدار از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با انتقادهای بسیاری همراه بود.

بسیاری از کارشناسان و فوتبال‌دوستان از سبک بازی تیم گرت ساوت‌گیت و عدم توانایی این تیم در خلق موقعیت در این بازی انتقاد کردند اما بحثی که هنوز درباره این بازی در نشریات انگلیسی ادامه دارد مربوط به رفتار همسران بازیکنان این تیم است.

چندین روزنامه انگلیسی پس از پایان این بازی تصاویری از همسران بازیکنان منتشر کردند که برای تماشای این دیدار به ورزشگاه رفته بودند و خمیازه کشیدن‌های متوالی آنها روی سکوها سوژه عکاسان شده بود.

همسران بازیکنان انگلیسخمیازه همسران بازیکنان انگلیس

دیدار تیم های آمریکا و بریتانیا

در بین آنها جورجینا ایرون، نامزد آرون رمزدیل، به همراه مگان دیویسون، همسر جوردن پیکفورد، دیده می‌ شد. همچنین آنا مادلر، نامزد اریک دایر، در کنار آنی کیلنر، همسر کایل واکر، نیز جز افرادی بودند که تصاویر آنها در این جنجال بسیار دست به دست شد.

بسیاری این سوال را مطرح کرده بودند که آیا عملکرد ضعیف سه شیرها این واکنش را به همراه داشته است یا آنها از حجم تفریحات در دوحه خسته بوده‌اند؟

خمیازه همسران بازیکنان انگلیس

این تصاویر در حالی منتشر شد که آنها پس از بازی اول انگلیس برابر ایران که با پیروزی ۲-۶ این تیم همراه بود بسیار سرحال به نظر می‌ رسیدند و هزینه‌ای که برای جشن آنها پس از این بازی ت خمین زده می‌شود نزدیک به ۲۳ هزار یورو بوده است.

جنجال جدید همسران بازیکنان انگلیس روی سکوها در قطرتیم ملی فوتبال انگلیس

این مراسم نه تنها در هتل محل اقامت آنها در دوحه، بلکه در کشتی کروز معروف این کشور ادامه پیدا کرد، جایی که فضای بیشتری برای تفریح داشته است.
حالا نشریات انگلیسی به طعنه مدعی شده‌ اند که باید دید آیا در بازی برابر ولز نیز این صحنه تکرار خواهد شد یا بازی شاگردان ساوت‌ گیت هیجان را دوباره به سکوها بر می‌ گرداند؟

ورزش سه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس