یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

استایل ساده و خودمونی ماهی، بازیگر سریال «در انتهای شب»، میان زرق و برق یک مهمانی لاکچری

تاریخ نشر :چهارشنبه 10 جولای 2024 اشتراک:
استایل خودمانی هدی زین‌العابدین اخبار گوناگون
هدی زین‌العابدین از خوش پوش ترین بازیگران سینمای ایران است و در هر مراسمی که حضور پیدا کرده است لباس های او مورد توجه قرار می یگرد. این هنرمند با حضور در یک مراسم تبلیغاتی از استایلی کاملا خودمانی استفاده کرده بود.

ماهی سریال در انتهای شب از بازیگران خوش پوش ایرانی است که بر روی فرش های قرمز زیادی حضور داشته است. استایل های ساده و البته شیک او همواره مورد تحسین قرار گرفته است. این بانوی هنرمند برای حضور در یک مهمانی برای یک برند تبلیغاتی از استایلی استفاده کرد که به نظر چندان مناسب مهمانی نبود. تیشرت سفید و شلوار بلند او که با یک شومیز جلو باز آن را استایل کرده بود با وجود اینکه امسال بسیار ترند شده است اما به نظر می رسید برای یک مهمانی تبلیغاتی چندان جالب نیست. این بانوی هنرمند که امضای استایلش همواره گوشواره های خاص و بزرگ است بار دیگر از گوشواره های خاص خود رونمایی کرد. استایل خودمانی هدی زین‌العابدین را در پرشین وی ببینید.

استایل خودمانی هدی زین‌العابدین

تصاویری از هدی زین‌العابدین، بازیگر سریال «در انتهای شب» در مهمانی باشکوه یک برند تبلیغاتی منتشر شده است. استایل خاص و خودمانی او در این مراسم مورد توجه قرار گرفت.

استایل خاص هدی‌ زین‌‌العابدین در یک مهمانی باشکوه

استایل خاص هدی‌ زین‌‌العابدین در یک مهمانی باشکوهاستایل خاص هدی‌ زین‌‌العابدین در یک مهمانی باشکوه

ماهی سریال در انتهای شب در یک مهمانی

ماهی سریال در انتهای شب در یک مهمانیماهی سریال در انتهای شب در یک مهمانی
گوشواره های خاص خانم بازیگرگوشواره های خاص خانم بازیگر
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس