پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

روایت «علی شادمان» از مشکلات دوران بلوغ در زمان ضبط «سرزمین مادری

تاریخ نشر :سه‌شنبه 28 نوامبر 2023 اشتراک:
علی شادمان بازیگر ایرانی اخبار گوناگون
علی شادمان هنگام کار در سریال «سرزمین کهن» داروها و هورمون‌هایی به او تجویز شده بود تا رشد او را کند یا متوقف کند تا بتواند راکورد خود در این سریال را حفظ کند!

علی شادمان، بازیگر معروف و با استعدادی که از کودکی در فیلم‌ها و سریال‌های بسیاری نقش‌آفرینی کرده و در گذر زمان آثارش به پختگی و بلوغ کافی رسیده‌ است . روایت علی شادمان بازیگر ایرانی از مشکلات دوران بلوغ در زمان ضبط سرزمین مادری را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید .

علی شادمان بازیگر ایرانی

مشکلات دوران بلوغ «علی شادمان» در زمان «سرزمین مادری»؛ هر شب آمـ‌ پول‌های جلوگیری از رشـد میزدم! علی شادمان که در سن یازده سالگی مقابل دوربین کمال تبریزی رفته بود، در مرداد ماه سال ۹۹ از شرایط سخت بازی در «سرزمین مادری» گفت.

علی شادمان بازیگر ایرانیبازیگر سرزمین مادری

شادمان با انتشار متنی با عنوان درد یازده ساله نوشت:
من برای این سریال دو سال از عمر و سلامت روح و جسمم را صرف کردم،در دوران بلوغ بودم و یک سال و نیم از آن دو سال را هر شب آمـ‌ پول های جلوگیری از رُشد میزدم، تا چهره و قدم تغییر نکند هنوز با عواقبش می جـ ـنگم مِنتی هم نیست ؛
سریال «سرزمین کهن» پس از یک دهه توقیف، با تغییر نام به سریال سرزمین مادری و اصلاحات گسترده اجازه پخش از پلتفرم تلویبیون را پیدا کرده است.
این سریال در سال ۱۳۹۲ روی آنتن تلویزیون رفت، اما پس از پخش تنها چهار قسمت، متوقف شد و پس ‌از آن فرصت پخش به آن داده نمی‌شد.
برخی اعتراضات قومیتی که با عصبانیت نمایندگان قومیت‌ها در مجلس همراه شد، درنهایت به توقف پخش این سریال انجامید

بازیگر سرزمین مادری

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده