پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲

رونمایی از فرزند دوم کایلی جنر , عکس و اسم او بعد ۱۱ ماه از تولد

تاریخ نشر :جمعه 27 ژانویه 2023 اشتراک:
فرزند دوم کایلی جنر اخبار گوناگون
بالاخره با گذشت تقریبا یک سال از تولد، اولین عکس های فرزند دوم کایلی جنر رونمایی شد. علاوه بر این کایلی تاجر و ستاره اینستاگرامی نام جدید و غیرمعمولی را که برای پسرش پس از تغییر نام انتخاب کرده اند را نیز افشا کرد.

کایلی جنر این هفته پس از گذشت یازده ماه از تولد پسرش بالاخره تصاویری از چهره و همچنین نام جدید او پس از تغییر نام قبلی او را افشا کرد. در زیر عکس فرزند دوم کایلی جنر را مشاهده می کنید.

عکس و اسم فرزند دوم کایلی جنر

کایلی ۲۵ ساله موسس کمپانی لوازم آرایشی کایلی بیوتی بالاخره پس از یازده ماه پنهان نگه داشتن عکس و نام فرزند دومش، درست چند روز قبل تولد یک سالگی پسرش که در دوم فوریه خواهد بود، به گزارش پرشین وی سرانجام تصمیم گرفت راز چهره و نام او را برای هوادارانش در شبکه اجتماعی افشا کند.

رونمایی از نام و عکس فرزند او درحالیست که حدود دو هفته پیش برخی از گزارش ها مدعی شدند که او از نامزد ۳۱ ساله و پدر فرزندانش یعنی تراویس اسکات جدا شده است.

فرزند دوم کایلی جنرکایلی جنر و پسرش

کایلی جنر میلیاردر جوان و خواهر کیم کارداشیان تقریبا یک سال پس از به دنیا آوردن فرزند دومش، با پست کردن چند عکس از کودک، در کپشن عکس ها به سادگی نوشت: “Aire” (اِر) و بدین ترتیب نام جدید پسرش را به ۳۷۸ میلیون دنبال کننده اش در اینستاگرام اعلام کرد.

نحوه تلفظ نام فرزند دوم کایلی جنر

پس از انتشار این پست، یکی از کاربران در بخش کامنت ها نوشت: “فکر می کنید، اِر خوانده می شود یا اِری” ، کایلی خودش به این سوال پاسخ داد و با نوشتن “AIR” و همچنین یک ایموجی قلب قرمز در کنار آن، مشخص کرد که نام او اِر تلفظ می شود.

ار وبستراِر وبستر فرزند دوم کایلی جنر و تراویس اسکات

کایلی و تراویس قبلا نام فرزند دومشان را “wolf” (گرگ) گذاشته بودند ولی پس از اینکه احساس کردند این نام با شخصیت کودک همخوانی ندارد، تصمیم به تغییر اسم او گرفتند و به گزارش پرشین وی حالا در آستانه یک سالگی اسم انتخابی جدید او اعلام شد.

اولین عکس یک سلفی آینه ای است که کایلی فرزندش را مقابل آینه در آغوش گرفته است، در این عکس او یک هودی زیتونی رنگ و آستین بلند به تن دارد و پسرش ار نیز یک دست لباس سرهمی سفید با طرح نهنگ های آبی به تن دارد.

بچه دوم کایلی جنراولین عکس های پسر کایلی

در عکس دیگری کودک در حالی که به راحتی روی کاناپه کرم رنگ نشسته یک کلاه مشکی به سر دارد. در عکس بعدی او از یک فیلتر سبک وینتج روی عکس خندان پسرش استفاده کرده و در عکس آخر که تصویر واضح تری از فرزند اوست ، مشغول غذاخوردن است.

معنی نام پسر کایلی و تراویس اسکات

پس از انتشار این پست و رونمایی بزرگ از فرزند دوم کایلی جنر ، موجی از کامنت های کاربران شبکه اجتماعی به پیج کایلی سرازیر شد و در بین آنها، تعدادی کامنت از سوی افراد خانواده اش نیز داشت. از جمله خواهرش کلویی کارداشیان نوشت: “پادشاه!!! پادشاه جوان!!!!

بچه کایلی جنر و تراویسرونمایی از فرزند دوم کایلی جنر

کریس جنر مادر کایلی نیز  درباره نوه اش وشت:”دوست دارم اِر وبستر” و یک ایموجی قلب قرمز نیز ضمیمه آن کرد. دوست نزدیک و معروف کایلی یعنی هیلی بیبر نیز با قرار دادن چند ایموجی گریه نوشت: “فرشته اِر” و دوست دیگر او کارتر گرگوری نوشت: “پادشاه ار” که در واقع به معنی نام انتخابی برای کودک اشاره می کند.

کایلی در سپتامبر سال گذشته (۲۰۲۲) در طول مصاحبه در برنامه مجری معروف جیمز کوردن درباره برنامه خود برای تغییر نام “ولف” اشاره کرده و گفته بود: “ما هنوز اسم او را رسما تغییر ندادیم، اسم او هنوز ولف است، گذرنامه اش هم ولف است ولی قرار نیست این اسم باقی بماند، ما فقط منتظریم.”

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس