پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

شباهت جالب آرام جعفری به مادر و برادرش

تاریخ نشر :جمعه 20 مه 2022 اشتراک:
شباهت جالب آرام جعفری به مادر و برادرش اخبار گوناگون
آرام جعفری بازیگر کم حاشیه ای است که البته به لطف فضای مجازی او نیز چندین بار جنجال هایی به پا کرده است از پست هایی که بر علیه بهاره رهنما گذاشت و بعد عذر خواهی کرد تا ازدواج صوری اش که باعث شد تا مدتی ویدیو اش وایرال شود.

چند روز بعد از درگذشت مرحومه زهره فکور صبور به ناگاه خبر به کما رفتن بازیگر دیگری در فضای مجازی منتشر شد که در واکنش به مرگ زهره نوشته بود به زودی پیش تو می آیم اما خیلی زود خبر خودکشی خانم آرام جعفری تکذیب شد. او بعد از این خبر اعلام کرد عاشق زندگی است. شباهت جالب برادر آرام جعفری به خواهر بازیگرش را در پرشین وی ببینید.

برادر آرام جعفری

آرام جعفری متولد ۲۲ بهمن ۱۳۵۹ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

شباهت جالب آرام جعفری به مادر و برادرششباهت جالب آرام جعفری به مادرش

فارغ التحصیل لیسانس گرافیک و دانش آموخته رشته نفاشی از هنرستان سوره می باشد که از ۱۶ سالگی وارد تئاتر شد و تجربه یک زندگی زناشویی ناموفق هم دارد.

شباهت جالب آرام جعفری به مادر و برادرشبرادر آرام جعفری

علت خودکشی آرام جعفری فاش شد ، مسمومیت دارویی باعث شد که آرام جعفری به بیمارستان منتقل شود و خبر خودکشی در فضای مجازی پر شد.

خانم آرام جعفری در یکی دو سال اخیر حسابی خبرساز شده است بعد از مرگ زهره فکور صبور بازیگر سرشناس کشورمان خانوم جعفری برای او متن عجیب و غریبی استوری کرد و نوشت خیلی زود به کنار تو می آیم .

درگذشت زهره فکورمتن عجیب ارام جعفری بعد از درگذشت زهره فکور

تکذیب خودکشی آرام جعفری

بعد از گذشت چند هفته از مسمومیت دارویی آرام جعفری که باعث شداو به بیمارستان منتقل شود وخبر خودکشی او در فضای مجازی مطرح می‌شود ، در نهایت این خبر تکذیب شد

آرام جعفری فرزند دوم یک خانواده چهار نفره است و یک برادر بزرگتر به نام آرمین دارد که مهندس مکانیک است و یک برادر کوچکتر به نام آرمان دارد ، گرچه او متولد تهران است ولی اصالتا تبریزی میباشد. پدرش مدیر کل اداره اقتصاد بود و در سال ۱۳۷۶ فوت کرد و مادرش فوق دیپلم ریاضی بازنشسته وزارت امور اقتصادی و دارایی است.

بازیگر نقش مهتاب و همکاری او با «برای آخرین بار»

آرام جعفری درباره‌ی چگونگی جذب خود به این سریال می‌گوید: من در یکی از اپیزودهای سریال کاشانه حضور کوتاهی داشتم، ولی متاسفانه بیمار شدم و نتوانستم کار خود را با قاسم جعفری ادامه دهم و از آن به بعد قرار ‌شد کار کنم ولی باز هم قسمت نشد. در این کار هم ابتدا قرار بود نقش دیگری بازی کنم، ولی باز نشد و بازیگر دیگری را انتخاب کردند که البته بیمار شد و اتفاقی قسمت من شد که بالاخره با این گروه کار کنم.

وی می‌افزاید: من شب قرارداد بستم و روز سر کار آمدم. حتی داستان را کامل نخوانده بودم و قاسم جعفری داستان را برای من توضیح داد و از زمان فیلمبرداری فلاح خیلی به من کمک کرد یعنی تا چند روز اول گروه به من کمک می‌کردند و تا دو سه روز اول نمی‌دانستم مهتاب واقعا کجاست ولی کم‌کم جا افتاد. البته الان معتقدم مهتاب خود یک خط داستانی و پل ارتباطی پدر و خواهر و برادرهاست.

منصور فلاح درباره‌ی نقش‌آفرینی تیموری و امیر جعفری می‌گوید: این دو واقعا بازی جدیدی ارایه کردند که من تا به حال از آن ها ندیده بودم بعضی مواقع لازم بوده است که تیموری در نقش صمد یک سری واکنشها از خود نشان دهد که این واکنشها تاثیرات مثبت در درون تیموری است که ظهور پیدا می‌کند و تاثیر خوبی در قصه دارد بنابراین من از آن استفاده می‌کنم.او در مجموعه‌های قبلی چون زیر آسمان شهر تیکهای قشنگی داشت. که در آن مجموعه دیده نشده است و در این سریال از این تیک‌ها، به جا استفاده کرده‌ایم که خیلی خوب جواب داده است

اینستاگرام ـ ایسنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس