صحبت های شکیرا و شکستن سکوتش درباره خیانت پیکه برای اولین بار

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 29 سپتامبر 2022 اشتراک:
صحبت های شکیرا اخبار گوناگون
شکیرا برای اولین بار در مصاحبه ای شرکت کرده و سکوت خود را درباره ماجرای پیش آمده در زندگی شخصی اش شکست. صحبت های شکیرا درباره خیانت پیکه به وی را بخوانید.

از زمان افشای اخبار خیانت شوکه کننده پیکه به شکیرا با زنی بسیار جوانتر پس از ۱۲ سال زندگی مشترک و داشتن دو فرزند، شکیرا خواننده کلمبیایی ترجیح داده بود صحبتی درباره رویدادهای اخیر زندگی اش نکرده و در تمام این مدت سکوت اختیار کرده بود ولی به اخیرا سکوت خود را شکست و درباره این موضوع صحبت کرد. در زیر اولین صحبت های شکیرا مربوط به خیانت پیکه را می خوانید.

صحبت های شکیرا درباره خیانت پیکه

روزنامه نگاری به نام لولو گارسیا ناوارو از مجله معروف Elle به گزارش پرشین وی پای حرف های شکیرا ستاره معروف ۴۵ ساله نشست و با او درباره ماجراهای اخیر مصاحبه کرد که قرار است گفتگوی کامل آنها در شماره ماه اکتبر این مجله به چاپ برسد.

شکیرا که حالا دو پسر ۹ ساله و ۷ ساله به نام های میلان و ساشا از جرارد پیکه فوتبالیست ۳۵ ساله دارد در اولین ابراز نظر درباره جدایی از پیکه گفت: “شخصا صحبت درباره این موضوع واقعا سخت است، به خصوص اینکه اولین بار است در مصاحبه درباره این موقعیت صحبت می کنم.”

صحبت های شکیراعکس جدید شکیرا برای مجله Elle

“من تاکنون سکوت کرده بودم و فقط سعی داشتم همه این اتفاق ها را هضم کنم. آه بله صحبت در این باره سخت است به خصوص برای این که هنوز درگیر آن هستم و چون در معرض دید رسانه ها و عموم قرار دارم و چون این جدایی یک جدایی معمولی نیست. و بنابراین فقط تنها برای من سخت نیست بلکه برای بچه هایم هم سخت است. فوق العاده سخت است.”

تاثیر اخبار مربوط به جدایی پیکه و شکیرا روی فرزندانشان

در ادامه صحبت های شکیرا ، وی ابراز داشت از آنجا که زندگی شخصی او در معرض دید همگان است و مدام رسانه ها و هواداران آنها را با اخبار و حرف های مربوط به این ماجرا بمباران می کنند، مسئله برای او و خانواده اش بسیار سخت تر شده است. “بنابراین سخت است. من سعی کردم این موقعیت را از بچه هایم پنهان کنم. سعی کردم با این کار از آنها محافظت کنم چرا که آنها ماموریت شماره یک من در این زندگی هستند.”

“ولی بعد آنها چیزهایی را در مدرسه از دوستانشان می شنیدند و یا با اخبار و مضامین ناخوشایند درباره این ماجرا در اینترنت برمی خورند و روی آنها تاثیر می گذارد.”

مصاحبه با شکیرامصاحبه جدید شکیرا با مجله معروف

شکیرا و پیکه بعد ۱۲ سال در ماه ژوئن از هم جدا شدند ولی ظاهرا در آن زمان شکیرا هنوز نمی خواست به این رابطه پایان دهد ولی پیکه از قبل در رابطه جدیدی با دانشجوی ۲۳ ساله کلارا چیا مارتی بود و ماه گذشته یکی از رسانه های اسپانیایی به نام  Socialite عکس هایی از پیکه در حین بوسیدن کلارا در جشنواره ای در کاتالونیا را منتشر کرد و بدین شکل این ماجرا افشا شد.

دلیل شکیرا برای سکوت درباره خیانت پیکه

وقتی از شکیرا پرسیده شد که پس از به انتها رسیدن رابطه چند ساله شان چرا تصمیم گرفته بود نسبت به این موضوع سکوت اختیار کند. گفت: “فکر می کنم این جزئیات خصوصی تر از آن است که بتوان آنها را دست کم در این زمان به اشتراک گذاشت- همه چیز خیلی جدید و خام است. من فقط می توانم بگویم تمام تلاشم را برای این رابطه و خانواده ام کردم.”

پیکه و خواننده کلمبیاییجرارد پیکه و شکیرا خواننده کلمبیایی

سپس در ادامه صحبت های شکیرا با خبرنگار، وی درباره اینکه زندگی در امریکا برای حرفه موسیقی اش بهتر بود ولی آن را رها کرده و در بارسلونا اقامت کرد تا از حرفه فوتبال پیکه حمایت کند، صحبت کرد و گفت: “در یک رابطه باید یکی تلاش و فداکاری داشته باشد و من این کار را انجام دادم. حرفه موسیقی ام را در درجه دوم قرار دادم و به اسپانیا آمدم تا از او حمیات کنم تا او بتواند فوتبال بازی کند و مقام بگیرد و این فداکاری عشق بود.”

“به لطف این کار بچه هایم توانستند یک مادر حاضر در کنارشان داشته باشند و من رابطه شگفت انگیزی با آنها دارم که ناگسستنی است و همین ما را حفظ کرده است. همین، تمام چیزی که می توانم بگویم همین است.”

میلان و ساشا پیکه مبارکشکیرا و پسرانش

صحبت های شکیرا درباره ماجرای بستری شدن پدرش

این خواننده کلمبیایی همچنین به گزارش پرشین وی درباه وخیم تر شدن ماجرا برای او و بچه هایش پس از بستری شدن پدرش در بیمارستان در پی اتفاقی که از آن “افتادن بد” یاد می کند، صحبت کرد. “من سعی کردم تا حدی که می توانم این ماجرا را از آنها پنهان کنم. به خصوص برای بچه ها که سعی داشتند جدایی والدین شان از هم را هضم کنند، بسیار ناراحت کننده بود و گاهی فکر می کردم این فقط یک کابوس است که هر آن بالاخره از خواب بیدار می شوم. ولی نه. واقعیست.”

“و چیز دیگری که واقعیست، نا امیدی از دیدن این است که چیزی که برای من مقدس و خاص محسوب می شد و همان رابطه ام با پدر بچه هایم بود حالا توسط رسانه ها به چیزی مبتذل و ارزان تبدیل شده است. و تمام این ماجراها به کنار، پدرم هم در آی سی یو (ICU) بستری بود و من در یک زمان با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم می کردم. درست همانطور که گفتم شاید این تاریک ترین ساعت زندگی ام باشد ولی بعد به همه زن های سراسر دنیا فکر می کنم که سختی ها و مشکلاتی به اندازه موقعیت فعلی من و یا بدتر از آن را پشت سر می گذارند.”

پسرهای شکیرا و پیکهصحبت های شکیرا درباره سختی این روزها برای خود و پسرانش

راه کار شکیرا برای کنار آمدن با خیانت پیکه

“بنابراین وقتی از من می پرسید چطور با این موقعیت کنار می آیم. این که فقط کنار می آیم، حدس می زنم، مدام به خودم یادآوری می کنم که الان باید تبدیل به نمونه ای برای بچه هایم شوم، باید آنی باشم که آنها می خواهند و در واقع چیزی باشم که می خواهم آنها باشند.”

“و همچنین می خواهم در کنار همه مردمی باشم که عشق و حمایت هایشان را به من نشان دادند. این بزرگترین نقطه قوت است. این بزرگترین موتور قدرتمند برای من است.”

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس