جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲

بیلی آیلیش و نامزدش با ۱۱ سال اختلاف سنی و عکس های لو رفته آنها

تاریخ نشر :جمعه 21 اکتبر 2022 اشتراک:
بیلی آیلیش و نامزدش اخبار گوناگون
تصاویر لو رفته از بیلی آیلیش و نامزدش را در رستوران و خیابان مشاهده کرده و همچنین جزئیاتی مربوط به شایعات اخیر درمورد رابطه عاشقانه وی را بخوانید.

خواننده مشهور بیلی آیلیش این هفته پس از گمانه زنی های مختلف درباره زندگی شخصی اش در رسانه ها، رابطه عاشقانه با خواننده ای به نام جسی راترفورد را تایید کرد. در زیر جزئیات این خبر و عکس های لو رفته از بیلی آیلیش و نامزدش را مشاهده می کنید.

بیلی آیلیش و نامزدش

به تازگی تصاویری از بیلی آیلیش و نامزد جدیدش جسی منتشر شده است که به گزارش پرشین وی در آن رابطه ای بسیار صمیمانه و عاشقانه از هم به نمایش گذاشتند. آنها پس از صرف شام در رستوران غذاهای هندی به نام Lal Mirch در محله استودیو سیتی کالیفرنیا، به سمت خیابان و اتومبیل شان حرکت کردند.

بیلی ۲۰ ساله مثل اکثر اوقات لباسی اسپرت متشکل از کت جین سایز بزرگ و شلوارک گشاد و بگی به تن داشت و جسی ۳۱ ساله که از خوانندگان گروه راک نیبرهود است نیز پیراهن راه راه سفید و سرمه ای را با شلوار خاکستری ست کرده بود.

بیلی آیلیش و نامزدشبیلی آیلیش و جسی راترفورد
بیلی آیلیش و نامزدش در رستورانبیلی و جسی در رستوران هندی

در حقیقت این دومین سری از عکس های خبرساز بیلی آیلیش و نامزدش جسی راترفورد در طی دو روز است. پیش از این نیز روز سه شنبه تصاویری از آنها منتشر شد که در رستورانی روی کاناپه چرمی قرمز در کنار هم نشسته و مشغول خوردن پاستا بودند. جالب است که اولین رستوران محل قرار آنها رستوران غذاهای گیاهی “Crossroads Kitchen” است که یکی از سرمایه گذاران آن تراویس اسکات شوهر کورتنی کارداشیان است.

شروع شایعات رابطه بیلی آیلیش و جس راترفورد

اولین بار شایعات پیرامون رابطه بیلی آیلیش و جسی راترفورد از جمعه هفته گذشته شروع شد چرا که یکی از کاربران شبکه اجتماعی، ویدیویی از دو نفر شبیه بیلی و جسی در یونیورسال استودیو به اشتراک گذاشت که به نظر می رسید دست یکدیگر را گرفته اند.

استایل بیلی آیلیشبیلی آیلیش و نامزدش جسی بعد صرف غذا در رستوران
رابطه عاشقانه خواننده جوانبیلی و جسی و اتومبیل شان

این گمانه زنی ها وقتی قوت بیشتری پیدا کرد که جسی در استوری اینستاگرام برادر بیلی آیلیش دیده شد. برادر بیلی آیلیش یعنی فینیس اوکانل ۲۵ ساله در این استوری یک سلفی دسته جمعی از همراهانش در سرویس بهداشتی مردانه استودیو یونیورسال به اشتراک گذاشت. در این سلفی جسی با یک کاپشن چرمی در کنار فینیس دیده می شد و به گزارش پرشین وی جالب است که این کاپشن درست شبیه همان لباسی بود که مرد داخل ویدیو به تن داشت.

کاربر مذکور در کنار ویدیوی خود نوشته بود: “وای خدای من، همین الان بیلی آیلیش را در [یونیورسال] استودیو دیدم! همین امر موجب شد موجی از گمانه زنی ها به احتمال رابطه بین بیلی و جسی شروع شود.

رابطه جدید بیلی آیلیشعکس دیگری از بیلی و جسی در رستوران غذاهای گیاهی
زندگی شخصی خواننده مشهورتصویر گرفته شده از کلیپ یکی از کاربران شبکه اجتماعی

واکنش کاربران به رابطه عاشقانه خواننده ۲۰ ساله با جوان ۳۱ ساله

البته کاربران در شبکه اجتماعی به دلیل اختلاف سنی ۱۱ سال بین این زوج و همچنین احتمال اینکه جسی او [بیلی] را از دوران کودکی وی می شناخته، واکنش های منفی نسبت به بیلی آیلیش و نامزدش نشان دادند.

در هجدهم دسامبر سال ۲۰۱۷ یک حساب کاربری از هواداران جسی راترفورد عکسی از بیلی و جسی توئیت کرده بود که در آن با هم در یک مهمانی با تم لباس مبدل شرکت کرده بودند. در آن سال خبرگزاری تی ام زی با بازنشر دوباره این عکس گفته بود این عکس مربوط به تولد ۱۶ سالگی بیلی بوده، یعنی در آن سال جسی ۲۶ سال داشته است.

برادر و نامزد بیلی آیلیش از چپ: فینیس برادر بیلی آیلیش و جسی راترفورد
بیلی آیلیش و جسی راترفوردعکس بیلی آیلیش و جسی راترفورد در سال ۲۰۱۷

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس