شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

شیلو جولی پیت و دوستی بلند مدتش با فرزند خواننده مشهور

تاریخ نشر :جمعه 21 اکتبر 2022 اشتراک:
شیلو جولی پیت اخبار گوناگون
ماجرای جالب سابقه دوستی بلند مدت شیلو جولی پیت دختر آنجلینا جولی و برد پیت را با پسر دو خواننده معروف هالیوودی را بخوانید.

فرزند یک سلبریتی معروف بودن باید جالب باشد به خصوص اگر فرزندان دیگر سلبریتی ها نیز در حلقه دوستان نزدیک باشند. شاید نمونه ای از چنین دوستی درمورد شیلو جولی پیت و دوستش کینگستن راس دیل صدق کند. آنها به لطف دوستی مادران معروفشان یعنی آنجلینا جولی و گوئن استفانی، از دوستان دوران کودکی هم به شمار رفته و با هم بزرگ شده اند.

شیلو جولی پیت و دوست دوران کودکی اش

گرچه دوستی بین شیلو دختر برد پیت و آنجلینا جولی و کینگستن پسر خواننده معروف گوئن استفانی و شوهر سابقش گوین راس دیل خواننده گروه موسیقی بوش جالب و قابل توجه است ولی به گزارش پرشین وی جریانات موجود در سابقه دوستی بین مادران آنها نیز خالی از لطف نیست.

شیلو جولی پیتکینگستن راس دیل و پدرش گوین راس دیل

آشنایی مادر شیلو و مادر کینگستن در دوران بارداری

یکی از نکات جالب توجه درباره این دو فرزند سلبریتی این حقیقت است که آنها تنها با فاصله یک روز از هم به دنیا آمدند و کینگستن تنها یک روز بزرگتر از شیلو جولی پیت است. علاوه بر این مادر آنها در طول دوران بارداری نیز با هم دوست بودند.

اگر به این فکر کنیم که اگر نقش خاصی در یک فیلم به جای آنجلینا جولی به گوئن استفانی می رسید، شاید شیلو اصلا متولد نمی شد، عجیب است. شاید به دلیل همین حقیقت بود که گوئن استفانی خودش را به آنجلینا جولی معرفی کرد تا نشان دهد نسبت به اینکه جولی موفق به گرفتن نقشی شده که او نیز [گوئن استفانی] برای آن تست داده، هیچ احساس بدی ندارد. در هر صورت ظاهرا به نظر می رسد دوستی بین دو کودک آنها غیرقابل اجتناب بود.

شایلو و کینگستنشیلو و کینگستین در کودکی

وجه اشتراک آنجلینا جولی و گوئن استفانی در دوره بارداری و زایمان

اولین باری که شیلو جولی پیت و کینگستن با هم همبازی شدند حتی هنوز نمی توانستند سر خود را درست بلند کنند، چرا که در تابستان سال ۲۰۰۶ آنها تنها ۶ هفته از تولدشان می گذشت. طبق یکی از مقاله های مجله پیپل، شیلو و کینگستن وقتی هنوز تنها می توانستند روی شکم قرار بگیرند در خانه آنجلینا جولی و برد پیت در سانتا باربارا با هم همبازی شدند. به گزارش پرشین وی مطمئنا در آن زمان مادران آنها به دلیل وجه اشتراک های زیاد در دوره بارداری، حرف های مختلفی برای هم داشتند.

مجله ونیتی فر در سال ۲۰۰۸ مقاله ای از زایمان آنجلینا جولی نوشت و اظهار داشت شیلو با عمل سزارین در آفریقا به دنیا آمد. در آن سال آنجلینا گفته بود: “من سزارین داشتم و به نظرم جالب بود. آن را فداکاری و یا تجربه دردناک ندیدم بلکه آن را معجزه ای شگفت انگیز از توانایی بدن یافتم.”

آنجلینا جولیآنجلینا جولی و گوئن استفانی و فرزندانشان

از سوی دیگر گوئن استفانی نیز در آن سر دنیا در لس آنجلس – کالیفرنیا درست یک روز قبل از موعد، تحت عمل سزارین قرار گرفت و پسرش کینگستن را به دنیا آورد و مطمئنا این امر تبدیل به یکی از موضوع های جالب برای صحبت بین این دو مادر شد، چرا که همزمانی این اتفاق برای طرفداران آنها نیز شوکه کننده بود.

همبازی شدن شیلو و کینگستن به همراه خواهر و برادرهای دیگرشان به دفعات مکرر

در سال ۲۰۱۱ بچه های خانواده جولی پیت در حین خارج شدن از اقامتگاه خانواده استفانی – راس دیل در لندن مشاهده شدند و شیلو و کینگستن هر دو صورت هایشان نقاشی شده بود. یکی از منابع نزدیک به این دو خانواده گفته بود، آنها چهار ساعت وقت بازی با هم داشتند و در یکی از رستوران های نزدیک به خانه نودل خوردند.

کودکی شیلو جولی پیتکینگستن در کنار دو دختر آنجلینا جولی

در آن سال آنجلینا و بچه ها برای دیدن برد پیت که در آن سال در سر صحنه فیلمبرداری فیلم “جنگ جهانی زد” بود به انگلستان – لندن سفر کرده و به گزارش پرشین وی در طول این سفر از موزه ها و شهربازی ها نیز دیدن کردند.

علاوه بر این آنجلینا زمانی که دوقلوهایش ویوین و ناکس را باردار بود، گوئن استفانی نیز دومین پسرش زوما را باردار بود. آنجلینا در گفتگویی با مجله یو اس مگزین گفته بود: “یک جورهایی من و گوئن درست در یک زمان باردار می شویم… ما برای بچه ها قرار بازی می گذاریم و گوئن نیز سعی می کند بفهمد در ماه های بارداری اش چه بپوشد… از او پرسیدم آیا لباس اضافه ای برای این دوران دارد و او به من این پیراهن مشکی را داد.”

کینگستن راس دیلکینگستن راس دیل از دوستان نزدیک شیلو جولی پیت در کنار پدرش گوین

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: thethings

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس