شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

چهره جدید حسین سلیمانی بازیگر خردسال دهه هفتاد

تاریخ نشر :چهارشنبه 06 جولای 2022 اشتراک:
تغییر چهره حسین سلیمانی اخبار گوناگون
حسین سلیمانی که با فیلم مهر مادری کمال تبریزی به سینما راه یافته بود این سالها فعالیت مستمری در حوزه هنر داشته است. چهره جدید حسین سلیمانی بازیگر خردسال دهه هفتاد را در ادامه ببینید.

بازیگران کودک هر کدام سرنوشت متفاوتی داشتند برخی دیگر در هیچ فیلم و سریالی ظاهر نشدند و برخی نیز سعی کردند این مسیر را با جدیت دنبال کنند. یکی از هنرمندان کودک که الان به سن جوانی رسیده است حسین سلیمانی بازیگر شیطان فیلم مهر مادری است. تغییر چهره حسین سلیمانی را در پرشین وی ببینید.

تغییر چهره حسین سلیمانی

حسین سلیمانی (زاده ۳۰ شهریور ۱۳۶۳، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

وی در سن ۱۳ سالگی، با بازی در فیلم مهر مادری وارد دنیای سینما شد و برای بازی در این فیم از چند جشنواره بین‌المللی، جوایز و تقدیرنامه دریافت کرد.حسین سلیمانی علاوه بر بازیگری در زمینه‌های دستیاری کارگردانی، مجری طرح، بازیگردانی، عکاسی، ساخت فیلم کوتاه و ترانه‌سرایی نیز فعالیت دارد.

چهره جدید حسین سلیمانی بازیگر خردسال چهره جدید حسین سلیمانی بازیگر خردسال دهه هفتاد

حسین سلیمانی، بازیگر مجموعه های تلویزیونی «پژمان» (سروش صحت)، «زعفرانی»، «آقا و خانم سنگی» و «همسایه ها» (مهران غفوریان)، «سرزمین مادری» (کمال تبریزی) و «۸۷ متر» کیانوش عیاری به نکاتی اشاره کرد که برای اولین بار مطرح می شود.

چهره جدید حسین سلیمانیحسین سلیمانی

شایعه‌هایی که سال‌ها بازیگر «مهر مادری» را آزار داد

بازیگر «هزارپا» درباره شایعه هایی مبنی بر اینکه زمانی در مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست زندگی می کرده است، توضیح داد: زمانی که فیلم «مهر مادری» را بازی کردم، می گفتند زندان بودم، آن موقع خیلی اذیت شدم، حتی یک مجله هم به این موضوع اشاره کرده بود که من در بچگی شماره مجله را پیدا کردم و تماس گرفتم و گفتم بر چه اساسی این حرف را می زنید و بسیار پشت تلفن گریه کردم. راستش دیگر نمی خواستم کار کنم که آقای تبریزی با من صحبت کرد و از من خواست این حرف ها را نشنیده بگیرم. ایشان می گفت در آینده این صحبت ها برایت شوخی می شوند.

 فیلم مهر مادریبازیگر مهر مادری

بازیگر «شاهگوش» سپس اظهار کرد: بعد از فیلم «مهر مادری» یک آشنا در بیرون سینما یک چاقو به کمر من زد و باعث شده است شرایط خیلی سختی برای من به وجود بیاید که تصمیم آقای تبریزی، خانم معتمد آریا و آقای مهدی کریمی این بود که من از محیطی که زندگی می کردم فاصله بگیرم. برای همین با یک پانسیون حوالی میدان شهدا که برای دادگستری بود، صحبت کردند و من شش ماه آنجا بودم و بعد از آن، سر سریال «چشم به راه» آقای اصغر فرهادی (۱۳۷۷) رفتم. من شش ماه در پانسیون دادگستری بودم و هیچ مشکلی با این قضیه ندارم و برای همان موقع هم بود، ولی یادم است آن موقع شایعه زندان تاثیر روحی بدی بر من گذاشته است.

وی ادامه داد: حتی یادم هست که گریمور، سر فیلم مدام مراقب میزش بود و آن راچک می کرد. سر یک سریالی هم، شهرام قائدی به من گفت، حسین به من گفتند تو قتل عمد کردی و در زندان افتادی! آقای تبریزی دلش سوخته و تو را بیرون آورده است. اصلا مگر می شود همچین چیزی؟ اما به هر حال با همه این حرف ها کنار آمدم.

نقش فاطمه معتمدآریا

حسین سلیمانی همچنین درباره نقش فاطمه معتمدآریا در زندگی اش توضیح داد: من اگر سالم زندگی کردم، یک دلیلش ایشان (فاطمه معتمدآریا) بود. با بقیه کاری ندارم که چطور زندگی می کنند اما خودم سلامتم و خدا را شاکرم.

این بازیگر جوان در پایان صحبت هایش یادآور شده است: با اینکه سر یک کار، دستمزد میلیونی می گرفتم اما موردی هم بود که فیلمی را کار کردم و دستیار بودم، عکاسی می کردم، بازی هم داشتم و پایان کار به من ۱۵۰ هزار تومان دادند، هنوز هم تهیه کننده را نمی بخشم. من خیلی کار کردم و الان که اینجا نشستم نتیجه این همه سالی است که دویدم .

اینستاگرام ـ هنرمندان

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس