پنج شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ماجرای اختلاف بریتنی و سام اصغری در زندگی مشترک

تاریخ نشر :جمعه 19 مه 2023 اشتراک:
بریتنی و سام اصغری اخبار گوناگون
بریتنی و سام اصغری در آستانه اولین سالگرد ازدواج شان دچار اختلاف شده اند ولی با این حال به تازگی این خواننده مشهور با انتشار یک پست در شبکه اجتماعی از همسر ایرانی اش تمجید کرد.

بریتنی اسپیرز و سام اصغری همچنان که به اولین ساگرد ازدواجشان نزدیک می شوند دچار اختلافاتی در زندگی مشترکشان شدند. در زیر جزئیاتی از گزارش های مختلف مربوط به زندگی این روزهای این زوج معروف هالیوود را می خوانید.

اختلاف بریتنی و سام اصغری

روز چهارشنبه بریتنی اسپیرز با انتشار عکسی از خود و همسرش او را الهام بخش خود خواند و به گزارش پرشین وی این درحالیست که این روزها گزارش های متعددی حاکی از اختلاف آنها در زندگی مشترک است.

بریتنی در پست خود در شبکه اجتماعی نوشت: “من با داشتن چنین همسر شگفت انگیزی که هر روز الهام بخش من است احساس خوشبختی می کنم” در ادامه این پست اظهار داشت که گرچه نسبت به خانه اش که آن را تغییر دکوراسیون داده “بسیار متواضع” است ولی به خصوص به گل های خانه اش افتخار می کند.

بریتنی و سام اصغریپست جدید بریتنی در شبکه اجتماعی

وی با نوشتن “دوستان روز خوبی داشته باشید و خدانگهدار” پست مذکور را به پایان رساند.

راه کار زوج معروف برای حفظ زندگی مشترک

طبق گفته یک منبع نزدیک به این زوج، اختلاف اصلی بین بریتنی و همسر ایرانی اش مربوط به برنامه های کاری فشرده سام در حرفه بازیگریست تا حدی که بریتنی احساس می کند همسرش کار را در اولویت بالاتری نسبت به او قرار داده است. سام به شدت روی کارش متمرکز شده و مدام برای کار سفر می رود و بریتنی در خانه تنها می ماند.

زوج مشهور هالیوودبریتنی و سام اصغری پس از اخبار مربوط به اختلافاتشان

این منبع گفت: “سام برای رفتن به لوکیشن فیلمبرداری که خارج از لس آنجلس است، زیاد به خارج شهر سفر می کند و این موضوع برای بریتنی که تنها بودن را دوست ندارد مسئله ساز شده است.”

“او[بریتنی] همچنین فکر می کند سام حرفه بازیگری را در ارجحیت قرار داده و همین امر بیشتر موجب ناراحتی او شده… گرچه بریتنی از حرفه او حمایت می کند… ولی در عین حال احساس می کند بخشی از دلیل رشد کاری او خودش است.”

خانه بریتنی اسپیرز و همسر ایرانی اشگل های زیبای خانه بریتنی اسپیرز

با وجود اینکه منبع مذکور مشکلات زناشویی این زوج را “مسائل مهم” توصیف کرد ولی این زوج فورا ادعاهای اخیری که گفته می شد بریتنی در حین دعواهایشان “برخورد فیزیکی” با همسرش داشته را تکذیب کرد.

گفته می شود آنها هر کاری بتوانند برای حل مشکلات و غلبه بر موانع موجود در زندگی مشترکشان انجام می دهند، به گزارش پرشین وی از جمله در حال حاضر زیر نظر مشاوره ازدواج سعی در بهبود وضعیت زندگی مشترک و حل اختلافاتشان دارند.

اتومبیل لوکس بریتنی اسپیرزبریتنی و سام اصغری سوار بر اتومبیل مرسدس بنز پس از رسانه ای شدن ماجرای اختلافاتشان

تکذیب ادعای برخورد فیزکی بریتنی با سام

منبع مذکور در تکذیب ادعاهای مربوط به برخورد فیزیکی گفت: “بریتنی هرگز با سام برخورد و خشونت فیزیکی نداشته است. او شخص خشنی نیست. آنها به دنبال طلاق نیستند و ازدواجشان دچار مشکلات عمیق نیست.”

“آنها با هم در مشاوره ازدواج شرکت می کنند و این کار را ارزشمند می دانند. سام بیشتر از هرکسی می داند بریتنی چه چیزی را پشت سر گذاشته و بنابراین جا خالی نمی کند و می داند چقدر خوش شانس است.”

مل گیبسونسام اصغری در کنار بازیگر معروف مل گیبسون در یکی از فیلم هایی که در آن حضور دارد

بریتنی قبل ازدواج با سام اصغری در طی سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ با کوین فدرلاین ازواج کرده و از او دو پسر به نام های شان پرستون ۱۶ ساله و جیدن جیمز ۱۵ ساله دارد که در حال حاضر ادعاهایی وجود دارد که آنها به مدت یک سال است ارتباطی با مادرشان نداشتند.

علاوه بر این گزارش هایی مدعی شده اند کوین فدرلاین شوهر سابق بریتنی قصد دارد در آینده نزدیک با بچه ها برای زندگی به هاوایی مهاجرت کرده و در آنجا زندگی کنند و این بدین معینست که بریتنی بیش از پیش از فرزندانش دور می شود.

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
برچسب ها: ,
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس