شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

عکس جدید جنیفر لارنس یک هفته بعد زایمان اولین فرزندش

تاریخ نشر :شنبه 05 مارس 2022 اشتراک:
عکس جدید جنیفر لارنس اخبار گوناگون
عکس جدید جنیفر لارنس و اولین تصاویر منتشر شده از او درست یک هفته بعد از زایمان اولین فرزندش را ببینید.

اولین تصاویر جنیفر لارنس پس از گذشت یک هفته از تولد اولین فرزندش منتشر شد. در زیر عکس جدید جنیفر لارنس پس از گذشت یک هفته از زایمان را می بینید.

عکس جدید جنیفر لارنس

گرچه تاریخ دقیق تولد فرزند جنیفر لارنس و شوهرش کوک مارونی هنوز نامشخص است ولی به گزارش پرشین وی هفته گذشته خبر به دنیا آمدن نوزاد آنها در رسانه ها درج شد. این بازیگر ۳۱ ساله و برنده جایزه اسکار به همراه یکی از دوستش در حین هایکینگ و پیاده روی مشاهده شد.

به جز تصاویری که به تازگی منتشر شده، آخرین بار جنیفر با شکم برآمده در اواسط و اوایل ماه دسامبر برای معرفی جدیدترین فیلم خود در مقابل دوربین ها قرار گرفت و سپس باقی ماه های باقیمانده تا وضع حمل خود را به دور از چشم رسانه ها سپری کرد.

عکس جدید جنیفر لارنسعکس جدید جنیفر لارنس پس از گذشت یک هفته از زایمان اولش

جنیفر که برای اولین بار مادر شده با استایل کژوال متشکل از یک تی شرت سبز و شلوار گرمکن نارنجی به همراه دوستش در حین پیاده روی و هواخوری در لس آنجلس – کالیفرنیا دیده شد. وی لباس های اسپرت خود را با یک کلاه بیسبال یاسی رنگ و کتانی های سفید ست کرده بود و یک فلاسک آب نیز در دستانش دیده می شد.

هفته گذشته مجله TMZ گزارش کرده بود اولین فرزند جنیفر و شوهرش کوک مارونی ۳۷ ساله در لس آنجلس کانتی به دنیا آمد ولی جنسیت نوزاد و تاریخ دقیق تولد او افشا نشد.

جنیفر لارنسعکس جدید جنیفر لارنس با استایل و تیپ کژوال

بارداری جنیفر لارنس

اخبار مربوط به بارداری بازیگر مجموعه فیلم های معروف “بازی های گرسنگی” اولین بار در اوایل سپتامبر گذشته پس دیده شدن او با شکم باردار در نیویورک سیتی شروع شد و مدتی نگذشت که سخنگوی مطبوعاتی لارنس تایید کرد وی در انتظار اولین فرزندش است.

منابع نزدیک به این بازیگر مشهور به مجله People اظهار داشتند این بازیگر از مدت ها پیش تمایل به بچه دار شدن داشت و بالاخره همسر مناسبی که بتواند با او تشکیل خانواده بدهد را پیدا کرد. این منبع گفته بود: “او عاشق زندگی متاهلی است و آنها پایه خوبی برای بچه دار شدن دارند. او بسیار خوشحال است و مشتاقانه در انتظار مادر شدن به سر می برد. ”

عکس جنیفر لارنسعکس جدید جنیفر لارنس در کنار دوستش

جنیفر ۳۱ ساله و شوهر ۳۷ ساله اش کوک که شغل او مدیر گالری هنری است در ۱۹ام اکتبر سال ۲۰۱۹ در بلکورت – نیوپورت در رود آیلند ازدواج کردند. مراسم عروسی آنها با ۱۵۰ مهمان برگزار شد که در بین آنها برخی از چهره های معروف همچون ادل، کامرون دیاز، اما استون، کریس جنر و نامزد او کوری گمبل، امی شومر و اشلی اولسن نیز دعوت داشتند.

گفته می شود یکی از دوستان مشترک این زوج به نام لارا سیمپسون در بهار سال ۲۰۱۸ آنها را به هم معرفی کرد و به گزارش پرشین وی در فوریه سال ۲۰۱۹ جنیفر با انگشتر نامزدی در دستش دیده شد که آن را جواهرسازی به نام الیسون لو طراحی کرده بود.

لارنس و شوهرشجنیفر لارنس و شوهرش کوک مارونی
کوک مارونیلارنس و همسرش کوک مارونی

عکس جدید جنیفر لارنس پس از تولد فرزندش منتشر شد.

تعریف های جنیفر لارنس از همسرش

در ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ لارنس در مصاحبه با پادکست کت سدلر، شوهرش را “فوق العاده ترین انسانی که تاکنون ملاقات کرده” توصیف کرده و گفته بود: “او واقعا همین طور است و مدام بهتر هم می شود.”

همچنین درباره نحوه انتخاب او به عنوان همسر توضیح مختصری داد. “نمی دانم، با برخی از فکرهای اساسی شروع کردم، اینکه چه احساسی دارم؟ آیا مرد خوبیست؟ آیا مهربان است؟ و بعد با خودم گفتم، او همان کسی است که باید انتخاب کنم. می دانم به نظر احمقانه می رسد ولی گاهی انگار می دانی که او همان فرد مورد نظرت است. او فوق العاده ترین فردی است که تاکنون ملاقات کردم و بسیار افتخار می کنم که تبدیل به خانم مارونی شدم.”

عکس جدید جنیفر لارنس بازیگر معروف بازی های گرسنگی منتشر شد.

تیپ بارداری جنیفر لارنستیپ بارداری جنیفر لارنس در فرش قرمز

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس